Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie o partii Razem?

Polecane posty

Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większe Opole jest już faktem. Co się zmienia? opole.wyborcza.pl/opole/1,35114,21189423,wieksze-opole-jest-juz-faktem-co-sie-zmie... 1 sty 2017 - Zmiana granic administracyjnych Opola nastąpiła formalnie o północy. W obszarze miasta znalazło się 12 sołectw (w całości i w cześci) z gmin ...Zmiana granic administracyjnych Opola nastąpiła formalnie o północy. W obszarze miasta znalazło się 12 sołectw (w całości i w cześci) z gmin Dąbrowa, Dobrzeń Wielki, Komprachcice i Prószków. Kilka skutków tej zmiany mogliśmy już poznać, kolejne dopiero przed nami. Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu prenumeraty cyfrowej Opole zwiększyło swoją powierzchnię z blisko 96,5 do około 148,8 km kwadratowych. Tym samym Opole przegoniło Kędzierzyn-Koźle pod względem zajmowanego obszaru (Kędzierzyn-Koźle ma około 120 km kw.). Stolica Opolszczyzny ma teraz powierzchnię większą, niż Barcelona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo widzę już prawaczki idą zamykać zdradzieckie mordeczki. z jednej strony drą ryja, że stonoga że ktoś tam, a sami by wszystkich zamykali i mordowali - taka to już prawacka logika. Spoko, ja jako lewaczek mam dla was odrobinę łaski i nie pozamykałbym was w pierdlu. Możecie kisić się we własnej nienawiści w swoim domu i przed swoim kompem, hhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:14 oj widze prawaczki... Przecież Opole Zmieniło granice !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stonoga tez był doradca Leppera. Każdy wie co mówił śmiano się z niego, potem była to prawda. Jak PIS jakoś nie chce wyjaśnić okoliczności śmierci? mi to z daleka śmierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym opolem to najgorsze dno :/ Pisiory pokazały swoją butę i żądzę władzy na całego. Nikogo mendy niemyte nie słuchają!!! Tyle w tym Opolu było protestów, w Dobrzeniu Wielkim głodówki. I ktora partia była z mieszkańcami??? No właśnie tylko to jedno głup;ie Razem raczyło sie jakoś zaangażować, reszt apokazała środkowy palec opolanom, bo wiadomo, że mają ludzi gdzieś. A pisiory najgłębiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczycie i tak wystąpi w Opolu Pietrzak i cały klub Ronina założycie się? Wolski też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten gościu z dobrzenia wielkiego najbardziej walczył bo opole nie zajęło im terenu gminy ale sie nie udało pis dopiął swego i opole zmieniło granice i zabrało gminie 1/3 terenu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak gościu z Dobrzenia walczył o uratowanie części gminy przed okradzieniem jej części przez Opole jeszcze przed zmianą granic Michał Pytlik z partii Razem dołącza do głodówki przeciwników Dużego Opola Opolskie struktury partii Razem dołączają do protestujących w Dobrzeniu Wielkim. Na razie na strajk głodowy zdecydował się Michał Pytlik - rzecznik opolskiego okręgu tego ugrupowania. - Jesteśmy od początku z protestującymi i do końca będziemy z nimi - mówi Pytlik. - Protestujemy ponieważ poszerzenie Opola, to jest rozbój w biały dzień. Czy dołączą się do mnie inne osoby, to zależy od pozostałych członków i członkiń partii – dodaje Pytlik. Przypomnijmy, protest przeciwników Dużego Opola rozpoczął się wczoraj tuż po koncercie kolęd. Zorganizowany został w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Dobrzeniu Wielkim. Michał Pytlik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie głodować ale i tak o tym nikt nie usłyszy, PIS ma władzę i uczciwie wie ze nie wygra w wyborach samorządowych, więc zmieniają granicę, aby wygrała dobra zmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyny porządny facet, który był z ytymi ludźmi od poczatku do końca. Podobno raz Peo się tam wybrało, zrobili sobie ustawkę z tv, a potem oczywiście się na razemów i mieszkańców wypięli - standardzik. mam nadzieje, że tych złodziei z opola kiedyś los odpowiednio pokara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz sto procent racji, szukają każdego możliwego sposobu, żeby pisiory mogły przejąć samorządy. Mam nadzieję, że się nie uda - jak dotąd większość ludzi wolało samorządowców bezpartyjnych i oby tak nbyło dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rząd zatwierdził rozporządzenie zmieniające granice polskich gmin. Na tej liście nie ma Dąbrowy, Dobrzenia Wielkiego i Prószkowa, które złożyły wnioski o pomniejszenie Opola i powrót w ich granice sołectw utraconych z początkiem 2017 roku. Natomiast zielone światło do zmiany granic ma Otmuchów, który w 2018 roku powiększy się o cztery sołectwa. Na mapie regionu pojawi się też wtedy nowe miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lewacka ławka rezerwowych , by kandydowały nie zgrane jeszcze karty w imieniu lewaków spalonych. to samo będzie przed wyborami w 2019 roku gdy już POkumają , że PO i Nowośmieszna szans nie mają to służby specjalne utworzą Staroświecką albo Konserwatywną byleby dalej z pieniędzy podatników czerpać. i służyć związkowi naszemu bratniemu UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rząd: Nie dla pomniejszenia Opola Kilka dni temu rząd zatwierdził rozporządzenie wprowadzające zmiany na mapie administracyjnej kraju. To będą dotyczyć m.in. Konina oraz Ostrołęki, ale nie Opola. Wnioski gmin Dąbrowa, Dobrzeń Wielki i Prószków rozpatrzono negatywnie. Co ciekawe, w uzasadnieniach za wyjątkiem konsultacji brak jest jakikolwiek informacji na temat błędów we wnioskach. Pojawiają się natomiast pokaźne przypomnienia tego, że gminy te straciły tereny na rzecz Opola z początkiem 2017 roku, że decyzję o tym podjęto 19 lipca 2016 roku i że zrobiono to, aby stolica województwa mogła się rozwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Partia Razem jej poglądy o polityce jak i program jest mi obcy, nie widziałem ani nie słyszałem, jak i 100 procent z was, jeżeli chcecie się wybić są radia lokalne internetowe Facebook, Twitter tu cisza kompletna, YouTube, ale u was nikt o tym nie dba i się nie przebijecie. Muszą być to skoordynowane gdzie można was usłyszeć na każdym kanale, i to nie jednorazowo. Nie wiem czy was popieram czy nie lub częściowo, jesteście jak dotąd partią widmo, odzwierciedlenie sondażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak rząd to zrobił xxx Władze Dąbrowy, Dobrzenia Wielkiego i Prószkowa wnioski o powrót utraconych sołectw złożyły w urzędzie wojewódzkim pod koniec marca. Miesiąc później wojewoda Adrian Czubak je zaopiniował, za każdym razem negatywnie. Wojewoda sugerował, że wnioski mają braki, na przykład w kwestii ewidencji gruntów czy konsultacji. Wspólnym mianownikiem negatywnej opinii wojewody dla wszystkich wniosków było stwierdzenie, że ze względu na krótki czas od włączenia w granice Opola terenów, o które wnioskowały gminy, wprowadzanie zmiany nie jest uzasadnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie lubią konkrety , a nie pitolenie dla pitolenia, od razu przełączam i nie wchodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta jasne rozwijać, te pisiory i peopwczyki to wszystko nazmyślają, wymydlą oczy tak dobrze, że aż do dupska dojdą i w*****ają ludzi, a ci nawet się nie połapią. Masakra. Przed samymi wyborami to się dopiero zacznie, cała opozycja zostanie zbanowana w tv, Razem będą kompletnie odcięci od mediów, choć teraz już praktycznie już są, bo w tv tylko nowosromo, peowczyki i pisiory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to sobie zobacz na fb czy na twitterze, partia razem, wyskoczy Ci miliony rzeczy, ale przede wszystkim główny profil partii. Mają swoją stronę z programem - partiarazem.pl Poczytaj sobie, lepiej sobie poczytać cokolwiek, niż na kogokolwiek w ciemno głosować, bo jego ryj był w tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcecie uzyskać popularność ? jestem długo na twiterze, i mediach społecznościowych i jakoś do polityki PIS czy PO nie widziałem was, PO się zgadzacie a może z PIS ? jak tak to nie piszcie nic, tak będzie lepiej. Oczywiście oczekuje mądrych wpisów, nie hipokryzji która sie wylewa z PO i PIS. A to że macie jakiś profil to co z tego? ja tez mam ale kogo to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem z Razem skąd mam wiedzieć??? No zobacz sobie co tam piszą, co ja mam Ci tutaj przeklejać, bo nie umiesz wpisać nazwy w wyszukiwarce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
partia razem z kryminalistą wśród ich za przeproszeniem członków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe mam wyszukiwać kopać internet aby cos o parti razem znaleźć, nie poważni. Jeżeli Partia Razem chce się przebić to jej zależy a nie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No litośc***iszesz, że na fb ich nie ma, to ci mówię, że są, ale już problem wpisać jedno słowo ;D ;D ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze że mogą mieć profil i co z tego wynika, czytaj uważnie, nikt specjalnie nie będzie szukał bo i po co ? Z polityką moglibyście się do adresatów odnieść jak i do prawej, i lewej strony, centrum nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to, że ten profil jest ich głównym medium, tak samo jak w przypadku Kukiza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla tego macie poparcie 1 procent jako inne partie , Korwin 4 nieraz i ponad 5 i do 7. Jak chcecie budować elektrolat i kogo tez mnie zastanawia to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korwin do 7???? Pierwsze słyszę. Nie martw się, akurat we wszelkich sondażach Razem wypada bardzo podobnie jak Korwin - tylko jeszcze warto sprawdzić statystyki, bo na Korwina głównie głosują chłopaki 18-20 lat, co w głowie mają siano, a na Razem już jednak dorośli ludzie, najczęściej wykształceni. Ale lepiej byłoby, żeby to się akurat zmieniło, bo razem chciałoby trafić przede wszystkim do ludzi pracy, którzy są pomiatani w obecnym systemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok temu powiększono Opole. Jak do tego doszło? Kroki milowe i zwroty akcji kzg 19.07.2017 16:09 19 lipca 2016 roku Rada Ministrów podjęła decyzję o rozszerzeniu granic Opola. Na długo przed tym i jeszcze długo po tym Opolem targał wielki społeczny konflikt, który w rzeczywistości trwa do dzisiaj. Nie brakowało dramatycznych sytuacji i chwil, gdy wydawało się, że porozumienie w tej sprawie jest możliwe. Skomentuj: 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×