Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie o partii Razem?

Polecane posty

Gość gość
tylko jeszcze warto sprawdzić statystyki, bo na Korwina głównie głosują chłopaki 18-20 lat, co w głowie mają siano x życzę takiego samego podejścia celujecie w przedział wiekowy, PIS tak samo celuje czy PO? i polityka partii zależna i pogląd od statystyki i sondaży, jak te się zmienią zmienia się pogląd i polityka jak chorągiewka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok temu powiększono Opole. Jak do tego doszło? Kroki milowe i zwroty akcji kzg 19.07.2017 16:09 19 lipca 2016 roku Rada Ministrów podjęła decyzję o rozszerzeniu granic Opola. Na długo przed tym i jeszcze długo po tym Opolem targał wielki społeczny konflikt, który w rzeczywistości trwa do dzisiaj. Nie brakowało dramatycznych sytuacji i chwil, gdy wydawało się, że porozumienie w tej sprawie jest możliwe. Skomentuj: 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opole zmieniło granice wbrew woli mieszkańców okolicznych gmin i wiosek które 1 stycznia 2017 roku są już częścią Opola w konsultacjach społecznych 99 procent mieszkańców było przeciwko zmianie granic Opola a pis i tak zrobił swoje nie patrząc sie na obywateli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ktoś się uparł dzisiaj z tym Opolem. Też się zgadzam, że sprawa jest ważna. Razem dużo o tym trąbiło. Ale te komentarze to już trochę taki spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krółloloboba
Chyba wiadomo, że partia chce trafić do konkretnych ludzi? CO w tym złego, że patrzy przy tym na statystyki? Mi te statystki związane z k***inistami jasno pokazują, jaki typ ludzi potrafi się nabrać na sepleniącego dziadka, który romansuje sobie gdzie popadnie, jednocześnie plotąc trzy po trzy jakieś umoralniające gadki o rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej zeby popracowali nad rozpoznawalnoscia bo prawie nikt ich nie zna a maja fajny program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest, bardzo dużo moich znajomych nie ma bladego pojęcia, że taka partia jak Razem w ogóle istnieje. Tak samo nie wiedzą, kto to jest Zandberg, Marcelina Zawisza czy Agnieszka Dziemianowicz-Bąk. Staram się rozmawiać o nowej polskiej lewicy, ale co ja sam jeden mogę zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krółloloboba
"o prawach i ułatwieniach dla niepełnosprawnych. " x tego to ja właśnie nie kumam u tej tzw "lewicy". co oni mają przeciwko większości? to są jakieś totalne p****y którym się marzy podporządkowanie normalnych ludzi (większości) fanaberiom jakiegoś marginesu. xxxxxxxx No gratulacje serio, masz -100 do człowieczeństwa, jeżeli sądzisz, że potrzeby osób niepełnosprawnych i ich RODZIN, a wtedy się robi naprawdę ogromna grupa, a nie żaden margines, są fanaberiĄ. Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych powinny być standardem, a nie czymś o co trzeba się bić i wyczekiwać latami pod sejmem, jak opiekunowie osób niepełnosprawnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj mieli wiec w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja jechałam z nimi pociągiem. I powiem wam że taka patologia ze szok, nawet temat wtedy na kafe a propos tego a cenzura na kafe od razu usunęła :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łoooo, to opowiedz, bo tutaj chyba się nie dobiorą do cenzurowania, narazide nic nie wywalili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogóle to jest jakascenzura na kafe? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już szczegółow to nie pamiętam bo to chyba z 2 lata temu było. Jechały 2 dziewczyny i jeden chłopak, dość młodzi ludzie i ta właśnie dziewczyna dostała się do zarządu partii. Mnie ich głupota przerażała, pamiętam że nie mogłam wytrzymać ich bełkotu i wychodziłam z przedziału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się zdziwiłam że usunęli mój temat a w sumie nic tam obraźliwego nie napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślałam, że jakieś brewerie wyprawiali, że po opisie aż pousuwali. Może ktoś zgłosił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfzx
debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×