Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie o partii Razem?

Polecane posty

Gość gość
Jak mam glosować na kogoś lobię wiedzieć kim jest, przyjechał do Polski w latach 80 no i tak mu się udało założyć partię ? to buduje się latami, wyskoczył na wybory jak filip z konopi, zresztą jak Pertru od razu z poparciem 10 procent. Tutaj cisza jak makiem zasiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak założył partię w 2015 roku to nikt go wczesnej nie słyszał nawet nie widział, tak samo jak N Petru, mi to wygląda na wykreowanie przez służby przez PO jak to możliwe? Np ja nikt nie wie w Polsce jakie mam przekonania, podam przykład jutro w TVN pojawiam się od razu z poparciem kilku procent, a za miesiąc wybory, przecież to grubymi nićmi szyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
partie każdy kiep może zalożyć .. gorzej żeby potem więcej osób się do niej zapisało. Już wcześniej miał inną partię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale im skoczyło do 3 procent dopiero po debacie, którą AZ wygrał. z samego pocatku, kiedy tv ich nie pokazywało, mieli poparcie zeri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"o prawach i ułatwieniach dla niepełnosprawnych. " x tego to ja właśnie nie kumam u tej tzw "lewicy". co oni mają przeciwko większości? to są jakieś totalne p****y którym się marzy podporządkowanie normalnych ludzi (większości) fanaberiom jakiegoś marginesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lewaki nic nie wnoszące pożytecznego do życia publicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ciekawe no właśnie zaprosili, wiadomo telewizja była opanowana przez PO teraz przez PIS, za PO tylko swoi mieli wejścia, nawet Korwinowi było ciężko w tv się pojawić a Stonoga miał zakaz, i nie tylko on , jak juz startował, nie był w każdym okręgu głosowań na wyborach. Scenę polityczna była zabetonowana przez postkomunistów, PIS też się nic nie zmieniło. Sięgnąć do historii Walęsie by tak pozwolili robić wiece za komuny legalne, aby dostał poparcie aby wygrał wybory prezydenckie a wiemy kim był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie zagłosuję na lewaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie pamiętasz, że ktoś tam stawiał wymogi co do debaty, że mają być na niej wszystkie startujące partie? To była pierwszy raz taka debata w tv. I to był jedyny moment kiedy pokazano razem w tv. Teraz tylko pokazują od czasu do czasu, ale też rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko, ja nigdy na prawaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
, że ktoś tam stawiał wymogi co do debaty, że mają być na niej wszystkie startujące partie? Całe sedno media jak tv jak prasa są zdominowane teraz przez Niemcy, podobno Duda wygrał przez internet którego PO nie doceniało , potem głośno o tym mówiono. Środki przekazu medialnego są zawłaszczone i byle wypierdek nie wystąpi, bo boja się uczciwej konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PIS media chce podporządkować narodowi tylko że PIS, przykład TVP, ale ze skrajności w drugą skrajność, i normalności w tym nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówisz o obecnym TVPis??? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale na tej debacie to chyba nawet Korwiszon i Nowacka występowali czyli co? widzę, że dla niektórych wszystko co nie pomyśli to ustawka. A duda wygrał w normalnych demokratycznych wyborach, tu nie ma co się spierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz ile razy Bronka pokazywali a ile Dudę, procentowo, powinno być każdy ma tyle samo czasu antenowego, wszystkie partie równo tak nie było , i za PIS tez nie będzie :) Przykład Kukiz poparcie wziął początkowe nie przez TV tylko przez Facebook. Postkomunizm przespał role internetu :), tak samo jak Stonoga afera podsłuchowa, zresztą przekazał mu te materiały Kurski, za uniewinnienie przez Dudę , ale został wydymany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martwcie się jak PISowi spadnie poparcie, Kurski znów ujawni tajne taśmy których ma od groma w TVP, i znowu wzrośnie. I tak was dymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, ale nie ma co gadać o jakichś Syonogach, najgorszym szambie i dnie - ten człowsiek się tak wypowiada jakby w rynsztoku się wychował. Co do czasu antenowego, spoko, zgadazam się w stu procentach - media zawsze dają po d***e opozycji i puszczają więcej tego co chcą, teraz to zresztą swietnie widać na TVPis. ALE jeżeli chodzi o kukizka, to trochę się nie zgodzę. Zandberg pokazany był RAZ, a Kukiz był w tv wiele razy (choć oczywuście nie tyle co najważnejsze pisiorki i peowczyki), co także odbiło się na fb. Wiem, bo wtedy bardzo mnie interesowały jego wystąpienia i w ogóle udział w polityce. Mam jednak nadzieje, że już niedługo zniknie z polityki, bo facet jest tylko jakimś popychadłem, co dużo gada a nie robi nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wykreowani nie wiadomo przez kogo, do zagospodarowania wyjątkowo niezdecydowanego elektoratu. Robotę zrobiła, PO ukradła sporo głosów, może zniknąć razem z nowoczesną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się wciąż dziwie, że nowoczesna jeszcze się trzyma? wydawało mi się, że padną po tych wszystkich tekścikach petruszka, ale dalej brną dalej w coraz większe g****o. Mam nadzieję, że razemki się aż tak nie wyłożą, bo przynajmniej mają szczery zapał i nie wyglądają jakby im tylko na kasie zależało. No i pierwsze tak młode ugrupowanie, a nie tylko starsi panowie po d 70 chociaż do starszych też nic oczywiście nie mam, ale w sejmie brakuje młodych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i rynsztok, ale w tej scenie politycznej więcej przewagi miał by rynsztok niż dziadki co od lat rozdają karty, zmieniając partie aby być przy korycie. Załamanie się monopolu i więcej ludzi by głosowało. Co mamy wybierać odpowiedz nawet teraz, nie zwolenników PIS ani PO, I N ? Wygrał by nawet przy nich w uczciwych wyborach KRZYSIU Kononowicz Niczego nie będzie https://www.youtube.com/watch?v=EJzuc8SsDFA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja dlatego zagłsuje na coś lewackiego inicjatywe pl, razem, bo chyba nic więcej nie ma, no może, że zieloni, ale kto na nich głosuje. Stonoga tez już raczej stary pryk ile on ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stonoga siedzi za niewinność i to serio, oddał babce 50 tysięcy za samochód który zostawiła w komisie a PISowski i POwski sąd go posadził, za bardzo pluł na PIS, ale za to nie poszedł siedzieć, to jest państwo prawa za PIS jak i za PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Partie to jedno wielkie gowno wladze powinno przejac wojsko i zrobic porzadek z tym szambem politycznym i poprawnoscia polityczna w europie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sądzę? Przeprowadzić DOKŁADNĄ kontrolę finansów tej partii. Z jakiekolwiek nieprawidłowości aresztować skazać i posadzić wierchuszkę, partię zdelegalizować i po lewactwie. Proste skuteczne i zgodne z prawem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha, zobacz sobie na watchdog ich rozliczenie, zresztą już kilka takich rozliczeń zgłaszali - co ciekawe PISiory pierwsze odmówiły udzielenia informacji o finansach, chociaż jest to info publiczne. Nowoczesna tez nie zamieściła dla publiki rozliczenia, to samo PO i PSL. i co> Wyszło, że razemki nie wstydzą się tego na co kase wydają, ciekawe na jakie głupotki idzie forsa Pisiorstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przejęcie władzy przez wojsko to najgorsze rozwiązanie - zawse przy tym goną tysiące ludzi i masz stan wyjątkowy, czołgi na ulicach- chyba komuś śni się druga komuna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jest za socjaldemokracją jak w innych krajach europy zacjodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozliczenie rozliczeniem a rachunki faktury sprawdzić, zawsze się coś znajdzie. Lewackie świnie należy wyeliminować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piskorski też siedzi i bez wyroku!! podobno jest szpiegiem? wiem ze Sputnik o nim dużo pisze, ale on był w partii Leppera nawet po jego śmierci się upominał. Nawet jak jest szpiegiem choc wątpię to Rosja go nie zamordowała.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×