Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem ze studiami

Polecane posty

Gość gość
Do jakiej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja powiem ze Ty też masz swój grosik w tym ze Cię wyzywala bo używasz obcesowego tonu w stosunku do innych , weź się poprostu za siebie , ucz się ile możesz , zamiast kupić sobie słodycze idź na korki , powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasłużyłam sobie na wyzywanie mnie od idiotek bo jestem 'obcesowa'? Trzymajcie mnie... Na jakie korki? Na tych studiach sobie radzę. Nie jestem już na tamtych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli tak wam przeszkadzam ,to do widzenia. Widze, że nie można tutaj normalnie porozmawiać. Myślałam, że znajdą się osoby, które zwyczajnie doradzą, może opowiedzą o swoich doświadczeniach. Nie mam zamiaru się stresować i czytać kolejnych wypowiedzi jaka to jestem głupia, wystarczająco mam niską samoocenę, nie potrzebuję żeby ktoś mi dokładał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:55 Jakie masz objawy w nerwicy wegetatywnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostan na tym kierunku co jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studia humanistyczne to goowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że przesadzasz , każdemu się tutaj obrywa od idiotow nie tylko tobie , mnie wyzywali wczoraj ale sobie nic z tego nie robię , i to wcale nie jest tak ze każdy jest przeciwko tobie tak sobie wmawiasz, zostań na tych studiach co jesteś i się na nich staraj , w pewnym wieku należy spowazniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to forum jest J*******E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza_wizaż
Nie przejmuj się komentarzami! Może zamiast studiów postaw na szkołę policealną, która da Ci konkretne umiejętności? Interesujesz się wizażem, charakteryzacją czy czymś zbliżonym? Mogę polecić Ci Międzynarodowe Studium Dziewulskich, wydział Charakteryzacji Wizażu i Stylizacji (http://www.dziewulscy.pl/wydzial-charakteryzacji-wizazu-stylizacji/). Uczyłam się tam i teraz mam ciekawą i dobrze płatną pracę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co komu studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do szkoły Cosinus, oni daja dobre wykształcenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz sie wybrac do jakiejs policealnej to ja polecam NOVA CE w Bydgoszczy - naprawde wysoki poziom i super nauczyciele ;) Jedyny minus to pilnowanie frekwencji niestety no ale jak ktos chce sie uczyc to to raczej nie problem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×