Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dinga

Dom opieki znacie jakiś?

Polecane posty

Gość Dinga

Jak w temacie, możecie polecić jakiś dom opieki, najlepiej w woj. Mazowieckim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może osobiście nie znam, ale jest ich sporo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dinga
No jasne że oczywiście osobiście nie musisz znać, a możesz jakieś konkrety podać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, mogę tylko ty też coś napisz więcej jakie masz wymagania chociaż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dinga
Na pewno ma być dobra i przede wszystkim fachowa obsługa, oraz dobre posiłki, co do reszty to jestem otwarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to mogę cie uspokoić że nie masz jakiś wygórowanych wymagań, myślę że z pewnością znajdziesz taki dom, spróbuj skorzystać z jakiś wyszukiwarek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę dac adres ale to w śląskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dinga
Dziękuję ogromnie za chęć pomocy, ale woj. Śląskie odpada :( Wolała bym ograniczyć się do woj. Mazowieckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie dokładniej w tym mazowieckim cię interesuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z Ciechanowa +- 50km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tamtych okolicach masz około jeśli mnie pamięć nie myśli parę ładnych domów, mogę ci polecić dom opieki w miejsc. Unierzyż dom się nazywa "Promyk".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.domopiekigeravita.pl/dom-opieki.html zobacz ten, Wiązownia, Warszawa. Proponowana przez nich całodobowa opieka pielęgniarska, wspierana jest w nagłych przypadkach interwencją lekarza specjalisty. Współpracują z zaprzyjaźnionymi lekarzami, którzy sprawują pieczę nad zdrowiem Podopiecznych, dbają o regularność badań okresowych. Mają dobre opinie, zobacz i poczytaj na stronce więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekla62
Prywatny dom seniora Anna http://domseniora24.pl , wydaje mi się bardzo fajny i w rozsądnej ofercie. Sprawdzi się idealnie pod wieloma względami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marko123klodzko
Www.magdalenka.org Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzone miejsce to dom opieki Dwa Serca przy Zręby http://pomorska.domyopieki.pl/ jest pięknie położony w ogrodzie z sadem. Najważniejsze jednak, że dobrze dbają tam o pensjonariuszy, jest całodobowa opieka, kontrole lekarskie, rehabilitacja. Dom jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, pensjonariuszy z chorobą Alzheimera oraz demencją starczą. Do tego są też zabiegi z zakresu laseroterapii, muzykoterapii i terapii światłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam www.senior-residence.pl, ma bardzo dobrą opinie, sama tez zastanawiam się, czy czasem babci tam nie oddac bo już nie daje rady z nią, ona potrzebuje całodobowej opieki, a tam by taka dostała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaNka9
"Na pewno ma być dobra i przede wszystkim fachowa obsługa, oraz dobre posiłki, co do reszty to jestem otwarta." - to chyba za mało sprecyzowane wymagania, z czasem człowiek coraz częściej myśli o tym, czy na pewno zapewnił bliskiej mu osobie dobre warunki życia. Moja krewna przebywa w Leśnym Domu Seniora w Piastowie (www.lesnydomseniora.pl) moim zdaniem warto sprawdzić te miejsce, jeśli chce się zagwarantować wysoki standard, a z drugiej strony dobra opiekę, zrozumienie i wsparcie dla osoby starczej. Poza sztabem specjalistów i lekarzy gwarantują tu nawet kosmetyczkę. Dla nas może się to wydawać błahe, ale dla starszych ludzi takie miejsce ma sens, bo widzą, ze opiekują się nimi ludzie z pasją i powołaniem. Czegoś takiego musisz szukać dla bliskiej osoby, aby dobrze czuła się w domu opieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka23455 2018.04.16 Bezpieczniejszy będzie prywatny dom usmiech.gif Lepiej nie ryzykować.. http://stronajutra.pl/2017/05/25/jak-urzadzic -prywatny-dom-seniora/ <> Niekoniecznie, domy seniora są też bardzo dobre niekoniecznie prywatne. Na prywatne domu seniora nie kazdy może sobie pozwolić jak ma emeryture z ZUSu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ren
Dnia 29.05.2018 o 18:08, Gość JaNka9 napisał:

Moja krewna przebywa w Leśnym Domu Seniora w Piastowie (www.lesnydomseniora.pl) - piekny ten ośrodek. Wygląda naprawdę bardzo nowocześnie. Zupełnie inaczej, niż  stereotypowy dom seniora. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaB

A wiecie że jest coś takiego jak dom opieki dziennej? Jak nazwa wskazuje funkcjonuje tylko w dzień. Jest to bardzo dobre rozwiązanie na połączenie opieki nad bliskimi z pracą, bo w końcu wszyscy musimy zarabiać. Nasza babcia korzysta z Domu Dziennego Pobytu „Seniorek” w Rudzie Śląskiej  www.ddp-seniorek.pl/ Bardzo dobrze oceniam tę placówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×