Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

plasid2

Pytanie do dziewczyn..

Polecane posty

Cześć dziewczyny mam do was takie pytanie, mam nadzieję że będziecie szczere, otóż mam 29 lat nigdy nie miałem dziewczyny posiadam wyższe wykształcenie techniczne ale jestem typowym introwertykiem tzn. unikam tłumów rzadko się odzywam itp. mam też spore zakola przez co gole się na łyso i takie pytanie do was powiedzcie mi jak wy patrzycie na takiego gościa tylko tak szczerze od serca bez zbędnego pocieszania, jakie uczucia wzbudza u was taki koleś? najbardziej chciałbym poznać opinie dziewczyn do 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na czole nie masz napisane, że nigdy nikogo nie miałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak wyglądasz ani jaki jesteś. Istnieją bardzo przystojni łysi faceci ale niektórzy nie wyglądają dobrze gdy się zetną. Wiele zależy od Twojej osobowości... Introwertykom ciężko jest znaleźć partnera, nie otwieramy się szybko... Polecam Ci książkę "Introwertyzm to zaleta" Marti Olsen Laney - sporo wiadomości i naszym typie osobowości, jak sobie radzić w różnych sytuacjach. Bardzo polecam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam że facetowi pasuje być na łyso. Wolę nawet łysych od tych co mają długie włosy :P Poza tym dla kobiet w większości, uroda faceta nie jest priorytetem, liczą się inne cechy. Książka którą poleca Miła3, rzeczywiście jest warta przeczytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja osobiście lubię takich ludzi, tj. introwertyków, którzy nie mają wielu hałaśliwych znajomych. Jeśli masz wady, które można spokojnie zaakceptować to fajnie. Co do fryzury wolałabym, żeby ją miał :) Sama jestem dość spokojna, też introwertyczka. Wnerwiają mnie ludzie sztucznie głośni, nieszczerzy, chwalący się znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię spójnych ludzi, z natury jestem otwarta i towarzyska ale myślę że nie można uznać za wadę tego jeśli ktoś mniej mówi i ma spokojna naturę. Ważne jest jednak w jaki sposób i co mówi... Sama szukam introwertyka do związku, bo mój wcześniejszy związek nie wypalil. Może dlatego że byliśmy oboje ekstrawertykami i duszami towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×