Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łukaaszz

Pozytywny test ciążowy

Polecane posty

Gość Łukaaszz
Noi tutaj jest problem.. bo poprzedni stosunek był chyba pod koniec czerwca i nie skończyłem w niej.... A okres dostała normalnie 4-5.07 także ja już sam zgłupiałem ehhh Postaram się iść z nią na betę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro tak to tylko beta -2 razy w odstępie 48 godzin. Innej opcji nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukaaszz
ciekaw jestem bo jeśli jutro 11.08 miną 3 tygodnie od stosunku to beta powinna pokazać jaki wynik?? ciąża już powinna mieć 2-3 tygodnie ?? bo rozumiem jeśli będzie więcej niż 3 tygodnie to dziecko nie jest moje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegoś takiego ile powinna pokazać beta bo jeśli zerkniesz w normy dla poszczególnych tygodni ciąży (są dwie wersje norm -liczone od ost. okresu oraz od zapłodnienia) to zobaczysz że są one bardzo szerokie. Beta daje więc tylko orientacyjny wiek -często wynik łapie się w zakres kilku tygodni np. 4-6tc. itp. Beta daje tylko informację czy jest ciąża i czy się rozwija -stąd 2 badanie po 48godz. bo tu jest ważny prawidłowy przyrost. Dokładny wiek ewentualnej ciąży określa lekarz na podstawie badania usg -mierzy wielkość pęcherzyka ciążowego oraz zarodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukaaszz
Ogólnie dziewczyna dostała ostatni okres 4-5.07 (jakoś w tych dniach). Wcześniej kochaliśmy się jakoś pod koniec czerwca. Noi potem 21.07... Wczoraj jeden ginekolog mi odpisał, że nie zna żadnego testu dostępnego do kupienia, który wykrywa ciążę po 5ciu dniach od stosunku... Na moje to jeśli jest w tej ciąży to raczej nie ze mną (możliwe, że jej się cykle trochę porypały bo brała tabletki antykoncepcyjne, potem przestała i znowu brała). 1.08 była u ginekologa i ten powiedział, że nie widzi u niej żadnych objawów ciąży ale jej nie wyklucza. Przed wizytą u ginekologa dziewczyna przestała brać tabletki bo myślała, że jest w ciąży.. gdy lekarz jej powiedział, że raczej nie jest to zaczęła brać je spowrotem... Możliwe, że jej się teraz okres przez to spóźnia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżanka po zajściu w ciążę jeszcze miała 3 razy! okres. ale tabletek żadnych nie brała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zróbcie betę i się sprawa wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie twoje dziecko!!! Nie bądź rogacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A swoją drogą co to za związek w którym kochacie się raz w miesiącu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co mnie jeszcze dziwi? Ten dr wiadomo nie potwierdził ani nie wyklucza ciąży bo nic usg nie pokazało przy wczesnej ciąży tak jest,ale dlaczego nie zalecił bety by pacjentka dalej mogła spokojnie brać tabletki?a może Twoja dziewczyna źle je zażywala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukaaszz
W sumie jej wizyta wyglądała w ten sposób, że dostała jeszcze zjebki od lekarki, że jej głowę zawraca jak ta nic nie widzi na usg.... Tabletki chyba dobrze bierze.... już ponad 2 lata to raczej dobrze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy idziecie na betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Mnie dziwi, dlaczego ona dalej bierze pigułki, skoro nie ma pewności, czy nie jest w ciąży.Poronić w ten sposób się nie da, ale zaszkodzić dziecku można.Zróbcie wreszcie to badanie, żeby potwierdzić (lub wykluczyć) ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukaaszz
Noi jestem już po spotkaniu. W sumie to nic szczególnego się nie dowiedziałem.. Z tabletkami antykoncepcyjnymi to wyszło tak, że nie wzięła w sumie 2ch w tym tygodniu, w którym się spotkaliśmy. Kolejnego dnia wzięła tą zaległą tabletkę/ki. Teraz odstawiła tabletki bo miała koniec opakowania i narazie nowego nie bierze... (okres spóźnia się już 6dni). Tylko, że przez 2 tygodnie brała strasznie nieregularnie te tabletki, po zrobieniu testu miała 4 dni przerwy w braniu tabletek. Jak dowiedziała się od ginekologa, że nic jeszcze nie widać brała tabletki dalej aż do końca opakowania (te 4ry które pominęła to już nie wzięła). Możliwe, że się ten okres spóźnia przez złe przyjmowanie tych tabletek. Ogólnie jak narazie nie ma żadnych objawów ciąży, tkliwość piersi czy cokolwiek innego. Zauważyłem, że dostała na całym ciele jakiejś dziwnej wysypki (2dni temu)... oraz bolą ją migdałki (jak jej nie przejdzie do poniedziałku to ma się udać do lekarza). Co do tego testu ciążowego to poleciła jej koleżanka z pracy, która sama go też używała (mogłem się zapytać o nazwę głupi ja ;/ ) Jak była w pierwszej ciąży to jeden test wyszedł jej pozytywny a potem negatywny... Mówiłem jej, że już gdzie bym nie czytał i z kim rozmawiał to taki test nie powinien wyjść pozytywny... Mówiłem jej o tych hormonach, które występują w trakcie ciąży no ogólnie o wszystkim czego się dowiedziałem przez te kilka dni.. To wyszło na to, że sama też zgłupiała i już nie wie co i jak. Też się mnie pytała dlaczego jej wyszedł ten test pozytywnie... W zeszłym tygodniu robiła badania okresowe do pracy krew i mocz. Teraz ma obawy, że któreś z tych badań może wykazać, że jest w ciąży i lekarz nie dopuści jej do pracy? Ogólnie chce odczekać jeszcze z tydzień i jak okresu nie dostanie to się uda do ginekologa. Ale też ciągle liczy, że ten okres jednak przyjdzie. Także w sumie to sam już nic nie wiem :p Co do bety to ona chyba jednak woli iść za tydzień do tego ginekologa i się wszystkiego dowiedzieć co i jak. Jak mi się jeszcze przypomni o czym to gadaliśmy to dopiszę heh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dziecinada ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Objawy ciąży pojawiają się ok. 2 tyg po zatrzymanym okresie, a nie na tydzień, czy dzień po domniemanym okresie. Tkliwość piersi na tym etapie też świadczy o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Łukasz, Łukasz idź do apteki dlub drogerii kup dwa różne testy ciążowe niech przy tobie skorzysta z toalety ,i będziesz wiedział Ty dla siebie czy są rzeczywiście te dwie krechy ,bo po tym czasie już będzie wiadomo -chociaz lepszą byłaby beta.Dziwna ta sytuacja ps powiedz dziewczynie że jeśli jest w ciąży nie mogą jej zwolnić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za dwa debile.ile wy macie lat ?? Ona opowiada głupoty , Ty jej wierzysz co za dziecinada. Gdyby chciała to poszlsby do apteki i zrobiła test przy tobie. Jakie chłopy są głupie i naiwne a potem się dziwi po 20 latach ze to nie jego dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×