Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu aż tylu ludzi z mojego prawdziwego życia siedzi na kafeterii

Polecane posty

Gość gość

i czyta moje szczere myśli o Madzi i o rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko dlateg,że raz tu swoje nazwisko wpisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może sam ich tu zaprosiłeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikogo nie zapraszałem,nawet nie rozmawiałem o tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś musiał się jakoś dowiedzieć, jeżeli sam nic nie powiedziałeś to może przetrzepali Twój telefon, bo z tego co widzę to bawią się Twoim kosztem wyśmienicie :P :D ;) jeżeli faktycznie było tak jak napisałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisałem tu kiedyś swoje imię i nazwisko,i to są osoby z różnych sfer życia od znajomych po rodzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://totalfinanse.pl/ Najlepsza porównywarka finansowa. Porównaj i wybierz najlepszy kredyt hipoteczny, gotówkowy, kartę kredytową, lokatę, konto lub chwilówkę. Sprawnie, szybko i wygodnie znajdziesz najlepsze oferty kredytów i pożyczek dla siebie. Porównaj i oszczędzaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze niech rodzina poczyta bo mamy wspólne sprawy i jedziemy na jednym wózku,jakieś osoby do których mam sentyment ale zdarzało się,że śledził mnie tutaj dawny kolega Tomek,z którym się ścieżki rozeszły,pewien stary schizofrenik który mi zalazł niezle za skórę,po cholerę oni tu siedzą i mnie sledzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co? szkodzą Ci w jakimś stopniu? w czym Ci przeszkadzają? tutaj każdy może się podszywać za kogoś innego i anonimowo obrażać. lepiej nie brać do siebie tylko wyjaśniać prawdziwe intencje twarzą w twarz. życie realne jest ważne a nie kafeteria, chociaż bywa tu też czasem wesoło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby mi nie szkodzą,ale po co ma mnie tu podglądać ktoś z kim nawet na zupę w barze się nie spotkam już,po co mają czytać co mi chodzi po głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko jak ja i po co wyjaśniać mam z kimś kto zaczął podobno nowy etap życia,z kim ścieżki się kompletnie przecięły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×