Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Judyta0111

Oszukał mnie. Czy wyznać anonimowo jego żonie prawdę?

Polecane posty

Gość Judyta0111

Dwa miesiące temu na imprezie spotkałam kolegę z dawnych lat. Super nam się rozmawialo i w końcu trafiliśmy do łóżka. Byliśmy trzeźwi. On może wypił 1 piwo, ja jednego drinka. Nie było potem kontynuacji tego wydarzenia. Nie chciałam mimo że on proponował. I teraz do sedna. Przypadkiem dowiedziałam się dzisiaj ze on w zeszłą sobotę ożenił się z dziewczyną z którą jest prawie 10 lat. Mi jakoś nie wspomniał o tym że kogoś ma i planuje takie wydarzenie. Tzn do łóżka poszłam z nim z wlasnej woli, ale myślałam że to singiel i tyle. Do tego znam jego żonę bo krótko pracowaliśmy w jednej firmie i mam nawet jej numer prywatny. Zastanawiam się nad wysłaniem jej anonimowego smsa o tym że spalam z jej mężem kilka tygodni przed ślubem. Ale czy powinnam to zrobić? Z jednej strony ona raczej nie uwierzy. Z drugiej to babiarz i jestem pewna ze zdradził ją nie raz i będzie zdradzał. Doradzicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nic na ten temat nie mów. Nigdy. Byłaś nic nie znaczącym epizodem w jego życiu więc po co chcesz rozwalić im życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta0111
Dodam że jego żona to naprawdę fajna i ciepła dziewczyna. Bardzo sympatyczna. On to taki trochę buc i babiarz. Od wspólnych znajomych wiem że on jest dla niej super facetem. Ona też zawsze mówiła o nim bardzo dobrze o widać że go mocno kocha. Mam dylemat. Jeśli się mieszać to tylko anonimowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet-świnia i tyle , czy informować o tym jego dziewczynę -żonę ? Wypadałoby by wiedziała z kim sie związała ale z drugiej strony może ona jest z nim szczęśliwa więc po co burzyć ich małżeństwo na początku drogi . Zrób jak Ci serce dyktuje , trudno tu cos radzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta0111
On potem wydzwanial, pisał że pragnie mnie, że było cudownie. Chciał dalej to.ciągnąć ale nic nie wspomniał że kogoś ma. To trochę nie w porządku wobec mnie i niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakich okolicznociach doszlo miedzy wami do seksu? raz mowisz ze swietnie sie rozmawialo a raz ze buc i swinia? prowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta0111
Do dziś Dokładnie mam takie same dylematy i do tego podejście. Ona z nim jest szczęśliwa. Ale to świnia i ma prawo wiedzieć. Nie wiem co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaw go w spokoju i bądź z kimś innym dalej szmatą na jeden raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta0111
Do gość dziś No po prostu odprowadzil mnie do domu, wprosil się do mnie, choć ja sama tego chciałam więc go zaprosiłam. Spędził że mną świetna noc. Ale znam go z dawnych lat. I raczej zawsze wydawał mi się cwaniakiem, ale na swój sposób darzylam go sympatią. Tzn jako kolega ok, jako facet czy interesy z nim to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postaw się na jej miejscu, chciałabyś wiedzieć? Ja tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://totalfinanse.pl/ Najlepsza porównywarka finansowa. Porównaj i wybierz najlepszy kredyt hipoteczny, gotówkowy, kartę kredytową, lokatę, konto lub chwilówkę. Sprawnie, szybko i wygodnie znajdziesz najlepsze oferty kredytów i pożyczek dla siebie. Porównaj i oszczędzaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaw go w spokoju i szukaj dalej innego a moze bedzie mial dlugiego to na jeden raz ci wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta0111
Ja też bym chciała wiedzieć. Ale nie uwierzyła bym pewnie w takiego smsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli przymusil cie do seksu??? jak to wprosil sie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne wprosil sie :D ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta0111
No w sensie mówił że powinnam mu za odprowadzenie na 2 koniec miasta zaproponować chociaż szklankę . Oczywiście naiwna nie jestem i wiedziałam że jak wejdzie na górę jak to się pewnie skończy. Do niczego mnie nie zmusił. Sama tego chciałam. Jednak w życiu nie zrobiła bym tego wiedząc że on kogoś ma. Narzeczoną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym powiedziała. Może nie uwierzy, ale zapali jej się czerwona lampka, kiedy zacznie podejrzewać zdradę z inna kobieta. Po co chronić faceta i nic nie mówić. Przez takie rady facet będzie zdradzał cały czas, bo nie poniesie konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz jeszcze te smsy, które Ci pisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta0111
To nie ma znaczenia zresztą co i jak. Ja tego chciałam. On też. Jesteśmy dorośli. Tylko dla mnie szokiem jest ze nic nie wspomniał o tym że kogoś ma. A trochę gadaliśmy. To zmieniloby postać rzeczy. Do tego potem pisał i dzwonił. Ale ja wiedziałam ze nie chce teraz nowego związku więc nie przyjęła jego zaproszeń na kawę czy spacer. A teraz dowiaduje się że on ożenił się. Dla mnie to szok. Ale myślę też o tamtej dziewczynie. To ona z nim zakłada rodzinę, chce mieć dziec***ewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym powiedziała, bo sama chciałabym wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokój tej kobiecie,chcesz Ją mieć na sumieniu?jak ten gosciu jest takim draniem to w koncu sie wyda tak czy siak a Ty odetnij sie od Niego,jak nie bedzie chciał odpuscic to postrasz że doniesiesz żonie...nie wysyłaj anonimu,mozesz na Nim sie zemscic ale co Ci zawiniła ta kobieta,jesli Ona Go kocha mozesz doprowadzic do tragedii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta0111
Nie mam tych smsów. Zmieniłam telefon. Więc poza anonimem nic jej nie mogę napisać. Twarzą w twarz też się z nią nie spotkam. Myślę czy jej nie ostrzec. Zapali jej się lampka może zacznie go sprawdzać. Zresztą pewnie nie jestem jedyną z którą spał będąc z nią w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D dobreeee.... ale pewnie prowo\ ale jesli nie to co jak Cie czyms zarazil? seks w gumie czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz Ją mieć na sumieniu? X Ja miałabym ją na sumieniu, gdybym jej NIE powiedziała, że jej mąż ją zdradzał przed ślubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jesli facet zarazi czyms niewinną żone albo inne kobiety jeszcze?powinno sie Ją ostrzec przynajmniej zeby sama doszła do tego ze Ją zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz za którego ze starych znajomych się weźmiesz? Inni też mogą oszukiwać cię całą noc. Daj sobie szansę jesteś tego warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie chcesz zająć się tym zawodowo? Rucham żonatych i ratuję żony w jeden wieczór. Masz talent, szybka jesteś, wróżę ci sukcesy na tym polu. Będziesz miała roboty po pachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta0111
Przemyślę jeszcze sprawę. Na razie nic nie piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz odwagi powiedzieć jej wprost ? Przecież nie wiedziałaś że on jest w związku. Powinna wiedzieć !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta0111
Nie chce mowic wprost. Po co jakas akcja. On się wszystkiego i tak wyprze i ja wyjdę na taką co chce go odbić żonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×