Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy nie denerwują was frankowicze

Polecane posty

Gość gość
banki okradają ludzi. ja pracuje w sądzie i uwaga JAKO JEDYNA na prawie 400osob odbieram pensję w kasie. mojego męża już pracodawca zmusił do założenia konta. popatrzcie jak oprocentowane są lokaty a jak kredyty. banki odrabiania się na ludziach w nieuczciwy sposób. czy Pani z banku informowała klientów przy braniu kredytów ze mogą negocjować warunki? czy informowała Pani klientów ze to wcale nie jest kredyt walutowy? czy wciskala Pani frankowy kredyt bo do obliczenia zdolności w tym rodzaju kredytu stosowaliscie takie myki ze osoby nie mające zdolności do kredytu w złotówkach cudownie ja zdobywaly we frankach a Pani miała prowizję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "ZAZDROŚĆ w czystej postaci usmiech.gif To jest prawdziwy powód hejtu na frankowiczów; kwintesencja usmiech.gif Tacy byli mądrzy, a teraz tak się im noga powinęła HURRRRRAAAAAA " To nie zadrosc, to najzwyklejsze i calkowicie naturalne uczucie sprawiedliwosci. x A sprawiedliwość -jak u Kargula- musi być po naszej stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie wiedzieliscie, ze nie macie zdolnosci w zlotowkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieliśmy w PLNach również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam zdolność-brałam kredyt na 1/4 inwestycji ... 3/4 odłożyłam. Tylko biorąc 50tys na hipotekę, teoretycznie tani kredyt to nie powinno się zwracać 150% tego co się pozyczylo. To jest nieuczciwe. zmiana kursu nie wynikała z naturalnej sytuacji na rynku to była spekulacja i sztucznie stworzona sytuacja. Twierdzicie brać kredyt w walucie w której się zarabia, w takiej wzięłam, franka nawet na oczy nie widziałam. Do tego bank mnie zmusił do założenia kilku kont i utrzymywania ich choć początkowo były za darmo, ale wypowiedzieć ich nie mogłam choć z nich nie korzystalam. postępowanie przed sądem nie jest łatwe, nie każdego też stać żeby zapłacić 7000 za prawnika. nie każdy ma siłę na batalię. ale warto walczyć z oszustami. bo ryzyko kursowe ryzykiem kursowym, a oszustwo jest oszustwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mojej sprawie biegły robił analizę. I w banku w którym ja brałam kredyt o okresie od 30.06.2007 do 30.06.2008 aż 96% kredytów było tzw frankowych, w 2 innych bankach w tym okresie ilość ta oscylowala między 70-80%. także Ci którzy brali wtedy te kredyty byli w większości a Ci którzy tak dziś krzyczą mam wrażenie, że wtedy to nawet planów na kredyt nie mieli, bo jeszcze za młodzi byli, a po lipcu 2008 roku każdy jest już ekspertem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się! Ci co tak krzyczą nie wiedzą jaka była atmosfera w Expanderze czy w OpenFinance w tych latach, jak wciskali klientom kredyty we frankach; jak zapewniali wszelkimi sposobami, że to bezpieczne, również posługując się tą statystyką, ze 96% udzielanych kredytów jest w CHF. I nie mówcie, że trzeba było nie wierzyć sprzedawcom, bo oni też w to wierzyli co mówią - mam kolegę, który w tym czasie pracując w Expanderze również wziął kredyt w CHF. Ryzyko ryzykiem i każdy je brał pod uwagę, ale oszustwa nikt pod uwagę nie wziął; przecież banki nie oszukują, masz to jak w banku się mówi... jednak nas banki oszukały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ryzyko ryzykiem i każdy je brał pod uwagę, ale oszustwa nikt pod uwagę nie wziął; przecież banki nie oszukują, masz to jak w banku się mówi... jednak nas banki oszukały " Banki nie oszukuja ??? Zarty sobie robisz ? Odkad banki istnieja jada na spekujacjach i oszustwach, trzeba byc skonczonym idiota zeby wierzyc w dobre intencj****nku :D Banki i ubezpieczalnie to najwieksi oszusci i zlodzieje ! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze że nie musiałaś brać kredytu może bogaci rodzice załatwili ci mieszkanie Jeśli cię denerwujemy to nie czytaj egojstko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to nieobchodzi! Wziełes kredyt . To spłacaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowni Państwo, tych z Państwa, ich rodzinę, przyjaciół i znajomych, którzy posiadają kredyt w szwajcarskiej walucie zapraszamy do przesłania nam skanem umowy kredytowej celem bezpłatnej jej analizy i oceny pod kątem klauzul abuzywnych. Obecnie Sądy coraz bardziej piętnuję nieuczciwe praktyki banków co dodatkowo wspiera orzecznictwo Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości. ZAPADAJĄ KORZYSTNE WYROKI. Skan umowy proszę przeslać na adres: adwokat.wilk@wp.pl Zapraszamy do współpracy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sama mam w rodzinie niestety kilku frankowiczów i bardzo często wynikało to z ich niewiedzy. Banki bardzo sprawnie konstruowały umowy, w których przez tak naprawdę czysto bankowy bełkot klient nic nie rozumiał cały czas będąc zapewnianym przez konsultanta, że to dobra oferta. Na szczęście dziś można odzyskać niezłe pieniądze z kredytów frankowych i gdybym wiedziała, że aż tak sprawnie to działa to sama bym wzięła :D Jak ktoś ma kredyt we frankach to zapraszam do kontaktu z moim agentem, serdecznie go polecam! 600473077

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wzielam w złotówkach kredyt , nie znam się na sprawach bankowych ale wtedy pomyslalam żyje w polsce ,zarabiam w złotówkach to czemu mam brać we frankach?Postawilam kurnik 120 m.PLAce raty 320 zl.jeszcze kilka lat.Tez sie smieli ze mnie ze wzielam w złotówkach i jeszcze do tego kurnik postawilam.Mam tylko jedno dziecko ,po co mi dom 300 m ? Dziecko sie wyprowadzi a ja zostalabym z 300 m domem stara ,i mam go ogarniac gdy bede stara i zchorowana?bo juz teraz nie mam zdrowia.Ciesze sie ze mam swoj kąt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukany Miś
Witam serdecznie czy ktoś kto na oczy nie widział umowy pseudo frankowej, które bank wciskał klientom może mówić takie słowa jak " dobrze frankowiczom niech spłacają !!!!!!!!! " - to obrzydliwe i wskazuje ,że taka osoba nie ma pojęcia o tym, iż to afera większa od AMBER GOLD na miliardy zł Ani jedna osoba z kredytem Pseudo frankowym tej waluty na oczy nie widziała. To banki pochowały w umowach zawiłe instrumenty pochodne Kwota uruchomienia kredytu ( Kapitał ) PLN , koszty kredytu w PLN, Zastosowane w umowie niedozwolone klauzule . CZY JA CHCĘ OD KOGOŚ POMOCY FINANSOWEJ NASZYCH KOCHANYCH RODAKÓW ????? ODPOWIEDŹ BRZMI NIE. Chcę aby banki przestrzegały przepisów prawa i aby to one poniosły odpowiedzialność finansową w zmniejszonym zysku. Czy jeśli w sklepie nie wyda Wam ktoś reszty to czy sprzedawca za to odpowiada czy powie, że nie może oddać pieniędzy bo wszyscy jego klienci ucierpią . Jeśli pobrał za dużo pieniędzy skuszony dodatkowym zyskiem to zwyczajnie musi oddać i TYLE !!!!!!!!!!!! Ja osobiście walczę już w sądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbuba
Frankowicze po cichu wzięli złotówki choć podpisywali kredyt frankowy. Czy nie powinni mieć sprawy karnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pobrali kasę niech oddają. A jak Frank spadłby do 1 zł, to Co dopłacali by do ceny Franka z dnia podpisania umowy. Jak oni są denerwujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaka

A frankowiczom wogóle nie chce się spłacać kredytów. Jak będą drzeć mordy to spłacą frajerzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kola

Czy sprawą frankowicza podpisującego  umowę kredytową że bierze franki a wziął złotówki nie powinien zainteresować się prokurator? Czy to nie jest z jego strony przewał? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Każdy miał taką możliwość, niektórzy z niej skorzystali. A że nie wiedzieli o potencjalnym ryzyku? Często byli źle informowani. Dlatego teraz tak wiele osób zgłasza się do prawników: http://fretuslegis.pl/usluga/frankowicze/ . I co ciekawe, zdarza się, że te sprawy wygrywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foton

Po niedawnej decyzji TSUE sytuacja frankowiczów może się zmienić, ale droga do tego nie będzie prosta. Konieczna jest pomoc dobrego adwokata. I tutaj mogę polecić kancelarię prosperita, która od lat skutecznie reprezentuje swoich klientów w sporach z podmiotami rynku finansowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×