Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy nie denerwują was frankowicze

Polecane posty

Gość gość

Nabrali kredytów w obcej walucie na 10, 15, 25 lat i nieprzytomni wierzyli, że zawsze będzie tanio i kolorowo, a teraz oczekują, że rząd, państwo, czyli ja, ty, osoba, która zapieprza i żyje bez kredytu lub ciężko spłaca własny w złotówkach, da im pieniądze, żeby im było lżej. Co za frajer bierze kredyt w obcej walucie. Wyciągać rękę każdy potrafi, ale wziąć odpowiedzialność za swoje postępowanie już jest trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkurfiaja jak nie wiem co darmozjady jepane kolejne. Z jakiej racji podatnicy maja im domy splacac oni sa jacys pojepani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mógł im duda nie obiecywać, mają prawo go rozliczać z obietnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupili dom na kredyt to niech splacaja. Ja tez mam kredyt ale polski i kto mi go splaci. To tez niech panstwo mi go placi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jełopy powinni spłacać wszystko razy 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem. Przeciez to ich prywatne dlugi. Czego oczekuja ? Mi nikt dlugu nie splacal. Duda cos za nich podpisywal jakas umowe z bankiem czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bez kredytów
Mnie wkurza tylko jak ktoś bierze wielki kredyt (zastaw się, a postaw się), a potem płacze w towarzystwie na wysokość rat. Nie stać cię-kupuj na miarę swoich możliwości. I zawsze załóż czy stać cię będzie przy czarnym scenariuszu, typu jak jedno straci pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ktos ich zmuszal do franka, ze teraz ma im dlugi placic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie strasznie wkurza ich roszczeniowa postawa.Inni ludzie tez splacaja kredyty,w roznych walutach,niektorym jest naprawde ciezko,ale nie marudza tak jak frankowicze i nie zala sie aby splacac za nich kredyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Branie kredytu to zycie ponad miare. Ja wychodzę z zalozenia , ze jeśli mnie na cos nie stać to tego nie kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy oni się żalą żeby za nich spłacać? Są wkurzeni że dług rośnie mimo spłacania, duda im naobiecywał i dobrze że się upominają !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale w jaki konkretnie sposób mielibyście pomagać frankowiczom - Wy, zwykli obywatele?? jakoś fizycznie mielibyście odpracowywać ich długi we frankach, czy zrobić zrzutę na ratę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:55 Zgadzam się z Tobą. Moja siostra wzięła kredyt ponad możliwości i teraz narzeka, że im ciężko, bo cała jej pensja idzie na ratę, a żyć muszą za pensje szwagra, która też jakoś specjalnie wielka nie jest. Z nas, swojego czasu, się śmiali, że odkładalismy po czym kupiliśmy z dobraniem stosunkowo niewielkiego kredytu, według nich, kurnik, a nie dom (120 metrów). A oni mogą się gonić po swoich 300 metrach, bo zastaw się, a postaw się i co z tego skoro tylko narzekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:01 To trzeba bylo brac kredyt w zlotowkach a nie cwaniakowac,jeszcze smiac sie z innych,ze musieli splacac takie raty a oni wzieli sobie we frankach (wtedy byl tani) i placa malo.Jak mowi stare przyslowie "mierz sily na zamiary".Banki ich namowily,w dodatku niejaki Ryszard Petru oglupil,ze maja smialo brac to teraz maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś --> ty naprawde taki glupi jestes czy tylko udajesz ...? :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie denerwują bardziej górnicy i ich przywileje, Misiewicze i te inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś --> ty naprawde taki glupi jestes czy tylko udajesz ...? pechowiec.gifpechowiec.gif niczego nie udaje - pytam. Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie chodzi o to że oni wzięli kredyt tylko o to jak bank potrafi wydymać człowieka. Za pewne jak to brali dawno temu to frank dobrze stał i nic nie przepowiadało co sie będzie działo. A teraz spłata tego to jak nakręcająca się spirala. Oddadzą tą kasę i jeszcze dadzą praktycznie za nic dodatkowo ciężkie kwoty. Zostali można by powiedzieć praktycznie oszukani i wykorzystani. Rozbój w biały dzień i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 10;19 - właśnie o to chodzi! czy żyjemy w Państwie prawa czy bezprawia? Czy obywatelowi należy się jakaś ochrona ze strony państwa czy nie? Ale najlepiej jest podjudzać na frankowiczów, ze to spekulanci, że chcieli się dorobić, to teraz mają. A prawda jest taka, że po prostu doradzono im tańszy produkt i tyle. A że kupili za to nieruchomości, którym im się teraz zazdrości to przynajmniej jest powód, żeby się na nich teraz wyżyć A MACIE ZA SWOJE darmozjady!! Jakby czyjeś pieniądze ukradli. Ech, ludzie, ludzie, tylko nienawidzić i zazdrościć - tyle potraficie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej zazdroszczą ci mieszkający "na kupie" z teściami... Dla mnie wyremontowane piętro itp to nadal mieszkanie u kogoś, nie u siebie. A o mieszkaniu to już nie wspomnę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak brali we frankach to uważali się za cwaniaków w stosunku do tych co brali w złotówkach. Tak było ze mną. Wzięłam w złotówkach, bo trochę poczytałam opinii o ryzyku braniu kredytów w walucie, w której nie zarabiamy. Frank stał wtedy nisko i znajomi wzięli właśnie taki. Śmiali się z moich obaw. Dziś narzekają. Ludzie, trochę wyobraźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi ich nie zal. Najpierw sie cieszyli, ze tani kredyt, a pozniej wyszla prawda. Ludzie nie myslacy. To w ogole nie byly prawdziwe kredyty walutowe zacznijmy od tego. Zamiast sie dobrze zorientowac, to brali bo dzisiaj tanio. Widac, ze zero pojecia o rzeczywostosci bankowej. Teraz niech to splacaja, jak tacy glupio- madrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale banki musza poinformowac o walucie zmiennej bo jest to kredyt przewalutowany. Nie robcie z nich biedaczkow pokrzywdzonych. Dobrze wiedzieli w co sie pakowali. Jeszcze nie dawno tak krzyczeli ze sa madrzy i inteligentni bo wzieli kredyt we frankach. Biznesmeni. Heh wlasnie wyszlo i widac. Nikt z ludzi podatkow pis rowniez nie bedzie im kredytu splacac prywatnego, osobistego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ze co im Duda obiecal ? Nie rozumiem. Mial im ze swojej kieszeni dokladac do raty czy jak ? To on taki bogaty ? Wow! Frankowicze moze zrobcie zbiorke charytatywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, wsadzili tyłki do mieszkań teściów/rodziców i teraz się żalą, że nie czują się jak u siebie w domu aaaaaaaaaa Naprawdę? Tak, taki miałam wybór - albo wziąć kredyt albo siedzieć na kupie z teściami. Wzięłam kredyt we frankach, nie żałuję. Ale jednocześnie nie siedzę na kafe i nie wypisuje postów "czy nie denerwują was Ci co mieszkają w jednym pokoiku z rodzicami?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Banki napisza Ci to malym druczkiem na umowie i taki burak sluchajacy disco polo nawet Ci tego nie przeczyta, kompletnie nieswiadom ryzyka. Jeszcze bedzie sie glupek cieszyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niczego nie udaje - pytam. Proszę o odpowiedź Jak nie wiesz skad sie biora pieniadze w budzecie panstwa to chyba nie mamy o czym rozmawiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:32 Duda im obiecał przewalutowanie, mimo że było to od początku nierealne. Ale cóż, kiełbasa wyborcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:33 lepiej jak Ty pakowac kase w bloto. Inteligencja to nie jest Twoja mocna strona, wiec skoncz dziecko. Madry czlowiek zawsze bierze w takiej walucie, w jakiej zaraba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obyco
A wiesz dlaczego Cię nie denerwują Ci, co mieszkają z rodzicami? Bo nie mają nic czego można byłoby im zazdrościć :) A frankowicze mają mieszkania, domy, więc trzeba z nich zrobić wrogów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×