Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość225

Seks z sąsiadem

Polecane posty

Gość gość225

Hej! Mam 20 lat i 2 miesiące .Jak w tytule.Po prostu marze o seksie z nim.Mieszkam sama on też .Mam 40 lat i brzuszek.Nigdy nie podniecali mnie starsi faceci ale on... Ostatnio po prosiłam by naładował mi laptop.Przyszedł o 22 bardzo chciałam żeby do czegoś doszło więc,, przez przypadek" niby mi telefon wyleciał więc pochyliłam sie żeby zobaczył moją pupe . Kontem Oka widziałam jak mu sie podnosi .Czasami niby to przez przypadek dotyka mych piersi jak np.coś podnosi a niby to równowage traci od czasu do czasu jest tak że niby. Ręka mu sie ze ślizgije i zjeżdża na moją brzoskwinke i gdy sie podnosi mocno ją przyciska. Co zrobić żeby jednak do tego doszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaprosc go na kawe przy swiecach ubierz sie sksi a dalej to juz powinno cos sie stac, zdradze ci ze umnie ten system zaowocowal Przezylam niesamowity sex pare razy odlecialam orgazmy tez mialam nawet nie wiem ile Ale za pare dni znow sie z nim spotkalam narazie jestesmy tylko dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprosilas, zeby naładował Ci laptop?? Prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pragnące kobiety,nie wiecie że jesteście obiektem POŻĄDANIA każdego, naprawdę każdego mężczyzny? ONI mają ogromne kompleksy I obawy więc to do kobiet należy pierwszy krok a reszta już się potoczy,do dzieła,kobitki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wprost zeby ci zaladowal k****a po same jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×