Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy podobają Wam się starsi mężczyźni?

Polecane posty

Gość gość

Pytanie jak w tytule, ale pytam głównie kobiety do 30stki. Czy podobają Wam się starsi mężczyźni (tak od 10 do 20 lat więcej)? Poznałam ostatnio takiego faceta, jest bardzo inteligentny, nie tandetny, w bardzo fajny sposób traktuje mnie jako kobietę i poza tym ma jeszcze dużo innych cech: można z nim o wszystkim pogadać, naprawdę bardzo miło spędza się z nim czas. Zabrzmi to jak banał, ale zawsze podobali mi się integentni faceci i teraz mimo róznicy wieku zaczynam myślec o nim jak o mezczyznie a nie tylko kims fajnym do rozmowy, jak to było dotąd. Dodam, że w rozmowie nie czuc róznicy wieku, on tego tez nie podrkesla, nie traktuje mnie ptotekcjonalnie z powodu tej roznicy. Mam 28 lat. Czy to dziwne ze facet 20 lat starszy zaczal mnie interesowac czy wam tez sie takie zauroczenia zdarzały? PS: Przepraszam za brak polskich znaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka wariata
Tak - mnie się podoba nasz szalony Antoni . . . Wyobrażam go sobie we mgle , z pistpletem termo-barycznym i karabinem elektro-magnetycznym w towaezystwie trzech zoombi . . . To dopiero sexi wygląd :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdarzają się takie przypadki.Niektórzy znacznie starsi są naprawdę atrakcyjni,przyznaję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im bogatszy tym atrakcyjniejszy. Życie Mnie tego nauczyło. Goło/du/piec żeby nie wiem jaki atrakcyjny to totalna porażka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odradzam - z poczatku moze sie zachowywac jak gentleman ale na 99% zalezy mu tylko na seksie. jezeli pasuje Ci rola sex przyjaciolki- why not - jezeli oczekujesz od niego ze bedzie Twoim facetem z prawdziwego zdarzenia - nie ludz sie. bylam przez rok z 20 lat starszym mezczyzna- wiem co mowie. stereotypy nie biora sie znikad. nie zwracaj uwagi na bajery i na to co mowi, bardziej przygladaj sie zachowaniu. to ze jest atrakcyjny fizycznie i dobry w lozku nie znaczy, ze jest materialem na faceta. zawsze stawiaj swoj interej na 1 miejscu i nic dla niego nie poswiecaj, najprawdopodobniej nie ma Ci nic do zaoferowania poza przygoda ani nawet niczego wiecej nie chce. pozdrawiam i zycze zebys byla mądrzejsza ode mnie, albo żebyś była tym 1% który potwierdza regułę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem raczej wycofaną osobą i im bardziej go poznaję tym częściej mi się wydaje, że on jest moja męską wersją. Ja też byłam już kiedyś z facetem starszym i była to pomyłka, ale między tamtym a tym to jest przepaść intelektualna, emocjonalna i Bóg wie jeszcze jaka. Do niczego między nami nie doszło, ale wiele razy rozmawialiśmy o seksie tak jak o każdej innej rzeczy. Co do fizyczności - nie umiem ocenić czy mi się podoba czy nie, jednak na ulicy rzucają mi się w oczy faceci w moim wieku. Ale chciałam wiedzieć co myślicie o tym. Gadki o portfelu sobie darujcie. Oboje pracujemy w podobnej branży, więc finanse mamy podobne. Autorka wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podobają się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też się tacy podobają. Nic w tym dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko tacy mi się podobają. Aktualnie poluje na takiego 18lat starszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bardzo mądrze ujęte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajara
Nie. To znaczy mam na myśli Polaków, bo większość jest mało zadbana a i widać, ze w życiu sobie odpuścili, nie maja hobby, nie dbają o ciało, o sprawność. Natomiast mi, podobnie jak Tobie, podobają się inteligentni i zadbani faceci, bez względu na wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie macie racje, co nie zmienia faktu, że pierwszy raz w życiu spotkałam mężczyznę, który oczarował mnie intelektualnie, emocjonalnie itp. Nie spotkałam rówieśnika, z którym na tylu płaszczyznach miałabym porozumienie, ale fakt faktem, że w takich sprawach trzeba myśleć trochę perspektywicznie. Autorka wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Mam to samo z moim K...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolni strzelcy w tym wieku to często gęsto rozwodnicy którzy sie uprzedzili do kobiet i traktują je niepowaznie, albo faceci ktorzy sie nie sprawdzili w wielu zwiazkach. nie widze nic w tym zlego, ale dla mlodej kobiety to jest uklad na krotka mete. dla chwilowej uludy i przyjemnosci chyba nie warto inwestowac swojego czasu. dodam tez, ze jak jestes zakochana to bedziesz mu przypisywac wszystkie + cechy ktore chcialabys u niego widziec. potrzeba czasu i roznych sytuacji zeby poznac kogos dobrze. wiadomo, ze bedzie sie zachowywal bardziej dojrzale niz Twoj rowiesnik, ale nic nie nadrobi tego, ze masz go tylko na chwile. w tym czasie mozna stworzyc zwiazek ktory naprawde rokuje na cos wiecej, pewnie z początku troche trudniejszy ( bo starszy facet wyreczy Cie w inicjatywie, zrobi to czego oczekujesz, lata zycia nauczyly go czego kobiety chcą, a młody cyc dopiero sie uczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobają się tylko 10 lat młodsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Wy tak demonizujecie starszych mężczyzn? Dodatkowo ogólniacie sytuacje bez żadnych racjonalnych argumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dzieciństwie twoje relacje z ojcem są powodem że teraz podświadomie szukasz tego w mężczyznach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie pary jakie znam z taką różnica wieku są nieszczęśliwe a jeśli któraś twierdzi inaczej to kłamie. stary partner hamuje bo życia i wigoru nie da się przywrócić ani wiagrą ani żeń szeniem ani zakładaniem koszulki z metaliką i udawanie że jest się nastolatkiem ogierem. ale każdy musi na własnej skórze o tym się przekonać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym dzieciństwem może by i pasowało, ale nie mam pewności, więc tematu drążyć nie będę. Zakochana w nim jeszcze nie jestem. Po prostu mnie intryguje, jest ciekawy, wydaje się być dobry itp. Zresztą, zawsze lepiej dogadywałam się z ludźmi starszymi ode mnie. Fakt, jest po rozwodzie, ale już kilka lat. Seksistą mi się nie wydaje, raczej racjonalistą. W dodatku mam tak, że jak ktoś mnie ujmie osobowością, charakterem itp, to potem zauważam w jego fizyczności rzeczy, które mi się podobają. Autorka wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfh89jj
Lubię o 10-15 lat starszych,takich z ojcowskim podejsciem do mnie,sama jestem osobą energiczną ale nie miałabym nic przeciwko temu żeby męzczyzna był sporo starszy ułożony stateczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ułożony to może być pies, stary chłop jest zwyczajnie zgnuśniały plus zmęczenie materiału ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama jest przy forsie, a mój tatko Bóg wie gdzie. Czarną różę mam na gorsie, i wesoło bawię się. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No czuję w jego podejściu do mnie szacunek i absolutny brak taniej bajery. Każdy ma inne potrzeby, może ja mam akurat takie, że on zaczyna coraz bardziej mnie intrygować. Seks wiadomo, że jest ważny, ale nigdy w życiu nie będzie dla mnie najważniejszy. Nie uprawia się seksu 24 godziny na dobę, ja potrzebuję czegoś jeszcze, co on mi daje. Jakąś płaszczyznę porozumienia i uczucie, że jestem fajną, inteligentną kobietą. Mój były chłopak, rok ode mnie młodszy był kompletnym ignorantem w sprawach ogólnych. Znał się na swojej robocie, ale nie wiedział, co dzieje się dookoła niego na świecie. Tu jest inaczej. Autorka wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mi po młodym golodupcu? :D Czasami taki 40latek ma więcej energii i chęci niż 20latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No czuję w jego podejściu do mnie szacunek i absolutny brak taniej bajery x i to jest właśnie klasyczny przykład "taniej"bajery podstarzałego playtboya do młódki, która łyka jak młody indyk :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze powiedziane __CZASEM__ ma. wyjątek tylko potwierdza regułę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami* jak już próbujesz mnie cytować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy jak wygląda, czy zdrowy i sprawny. Jaki poziom intelektualny reprezentuje. Jeśli wiele osiągnął w życiu, co potwierdza stan jego konta, dlaczego nie? ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyzna 40, 50 letni może być atrakcyjny dla dziewczyny 25 +, ale dziadyga znacznie starsza odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie podobają faceci w wieku mojego ojca, a mam z nim od zawsze dobre relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×