Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy podobają Wam się starsi mężczyźni?

Polecane posty

Gość gość
15.59... Ilosc zgonow wsrod mezczyzn jest wieksza bo spowodowana jest wiekszym zuzyciem organizmu.Zuzyciem tzn ze facet zapiertala od rana do nocy a ksiezniczka ma co najwyzej dom do ogarniecia i dzieci.Potem jeszcze narzeka ze ona daje z siebie wszystko a to facet z siebie wypruwa flaki tak naprawde.Potem statystyki sa jakie sa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz teraz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz od ponad roku jestem z facetem który ma 46 lat, będziemy mieli dziecko i bardzo się kochamy. On chce ze mną spędzić życie i ja z nim tak samo. xxx kocham go ale całkiem inaczej niż tatusia bo on zrobił mi dzidziusia i cieszę się, że nie tylko bogaty i ładny ale całkiem jeszcze w rzeczach tych sprawny. A jak będzie niedomagał to zrobię to, co mama tacie, wsadzę paluszek wymasuję prostatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podobają. Mam młodszego nieco meza i jest super, jak patrzę na tych dziadków, ktorych mają moje koleżanki to aż mnie wzdryga. Jestem 50+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie tak. Ale nie tacy co siedza na rybach w smiesznych kamizelkach moro i durnych kapeluszach. Tylko taki facet 40-50l, siwiejacy, z zarostem, w koszuli i jeansach. Wcale nie bogaty bo hajs niczego nie zmienia. Facet musi byc inteligentny i rozmowny bez wzgledu na wiek bo buca nikt nie chce, nawet te ktore leca na kase. Przystojny i fajny do zycia. Aby traktowal kobiete na rowni ze soba a nie jak mloda idiotke, ktora lyknie kazdy kit. "To sie czuje kiedy poznaje kogos wyjatkowego" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.07 - w niektórych przypadkach pewnie jest tak jak piszesz, ale w wielu mi znanych pracują oboje zawodowo, a po pracy większość domowych robót, jak nie wszystkie są w rękach kobiet, a panowie hodują brzuchy przed telewizorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tak swoja droga to mnie kreca tacy starsi :-) Gdybym kiedys sie rozwiodla to ten typ mezczyzn bylby docelowy. Kazdy ma swoje fantazje. Ja fantazjuje o strszym facecie, siwiejacym, z zarostem, w koszuli i jeansach. Dojrzaly, odpowiedzialny i doswiadczony. Ale to tylko fantazja. Nigdy sie nie spelni. Zbyt mocno kocham mojego meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.15 - Dlatego też ten wątek nie ma sensu. Wiek zawsze jest tylko jedną cechą, do której dochodzą kolejne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.17... Dla mnie takie zachowania facetow to patologia.Pisze to jako facet ;) Wdg mnie facet powinien z siebie dawac przynajmniej tyle samo co kobieta daje z siebie ;) musi byc balans ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.23... Tak naprawde wiek to tylko liczba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bądź co bądź częściej się słyszy że rozwody czy wszelkie małżeńskie patologie dzieją się w małżeństwach z niewielką różnicą wieku. I wiem, tych jest więcej ale pisze to aby zwrócić na to uwagę bo piszecie jakby małżeństwo z dużą różnicą to masa problemów i same nieszczęścia a z małą to raj na ziemi i sielanka. Jeszcze raz, wiek nie ma znaczenia a dobrane dobrze charaktery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odrzuca mnie jak tak patrze na starszych facetów na y t obleśne dziady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 16:08 Nie, nie jest bogaty. Kocham go za to jaki jest, a nie za jakieś pieniądze. Pracujemy oboje, a to że na czarno to nic. kochamy się a to jest najważniejsze. Kasa i seks to nie wszystko, miłość jest najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój jest bogaty :) Choć jak go poznałam to nie miałam pojęcia o tym. Fajny charakter, przystojny i bogaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko na takich patrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie o związkach z gigantyczną różnicą wieku? Tak 30+?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam męża 13 lat starszego od siebie. Gdy go poznałam miałam 19 lat - on 32. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Miałam wtedy chłopaka 2 lata starszego od siebie. Nie narzekałam na brak powodzenia. Jesteśmy już 20 lat razem. Mamy 2 dzieci. Nasz związek zawsze był burzliwy i pełen namiętności. Kochamy się bardziej (mądrzej) niż przed ślubem. Mamy wspólne zainteresowania. A seks jest hmm... ŁAŁ ;) O różnicy wieku rzadko myślimy. Zdarzało mi się w nerwach do niego powiedzieć "gówniarzu". Początkowo jego znajomi mieli problem z tym, że jestem taka młoda. Przywykli - teraz zazdroszczą mi wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starsi faceci sa oblesni i zalosni:o chyba, ze chodzi o uklad finansowy roznica maks +/- 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 to jeszcze spoko ale 18...sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi podoba sie starszy mezczyzna.Roznica ponad 10 lat...Jest najseksowniejszym facetem jakiego spotkalam w zyciu.Inteligentny facet z klasa,opiekunczy, doswiadczony, mozna sie wiele od niego nauczyc.Moi rowiesnicy nie dorastaja mu do piet.Facet marzenie. Chociaz niewielu takich jest to zdarzaja sie perly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś też mam takiego na oku. Gorąco mi się robi na samą myśl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę zostać jego kochanką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze to ten sam?...Ekhm Fajne masz aspiracje...Mnie tez ten pseudo zaszczyt kopnal w d**e.Chociaz jak kazda normalna kobieta wolalabym zostac kims wiecej niz chwilowym kaprysem. Czego i tobie zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie ten sam. I byciem kochanką to się niezadowole na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle że możesz tyle co nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprócz d**y jak mu się zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
42 i 43 co ty tam wiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×