Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy podobają Wam się starsi mężczyźni?

Polecane posty

Gość gość
Od zawsze gustowalam w starszych. Podobno tak sie dzieje z powodu braku ojca, ale u mnie chyba nie, bo ojca mam, zawsze mielismy dobre relacje, tak samo z dziadkiem sp., jak bylam mala. Teraz mam 32 lata i meza starszego o 10 lat, ale mowiac szczerze zawieszam oko na takich 15 czy 20 lat starszych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam osobiście taką parę, ona 30lat a on 59. Są razem już 3 lata i wyglądają na bardzo szczęśliwych :) Ja sama lubię starszych i dlatego jestem cały czas sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.54 - Mężczyzna 40, 50 letni na pewno nie jest atrakcyjny dla kobiet +25, chyba, że +25 oznacza kobietę 30 +, w przypadku 40 latka i kobietę 40+ w przypadku 50 latka. Dawno nie mam 25 lat, ale nie pamiętam by jakakolwiek znana mi wtedy dziewczyna związała się z kimś o tyle starszym. Najczęstsze związki to były związki równolatków lub z różnicą do 2- 3 lat. Wiek przestaje mieć znaczenie, gdy człowiek jest dojrzały emocjonalnie i ludzie aż tak bardzo się już nie zmieniają. Wtedy 10 a nawet 15 lat różnicy to już nie jest jakiś kosmos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, stare dziady mnie nie kręcą 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bo nie zadaje się dziećmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w Twoim wieku autorko. Podobaja mi sie sporo starsi, mialam przelotne romanse z kilkoma (w wiekszosci zonaci-wiek ok.40-45) i mysle ze wlasnie krotkotrwala znajomosc jest w tym przypadku najlepszym pomyslem. Wiadomo ze w moim przypadku zwiazek i tak bylby niemozliwy z racji stanu cywilnego owych panow ;) ale ja sama rowniez bym zwiazku z nimi nie chciala-20 lat to roznica pokolenia... i predzej czy pozniej we wspolnym zyciu mogloby to powodowac problemy. Ale w lozku bylo swietnie;) wiec jesli on Cie pociaga to przespij sie z nim-zyje sie raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj, że lepiej już nie będzie. Teraz on ma 48 lat, ty masz 28 i jest ok, ale za 10 lat ty będziesz jeszcze młodą babką a on już facetem pod 60, a różnie to bywa w takim wieku. Mnie nigdy nie kręcili starsi faceci, zawsze równolatkowie, a u mnie nawet kompleks ojca by się nie sprawdził bo mężczyzna starszy ode mnie o 20 lat nadal byłby te 20 lat młodszy od moich rodziców :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćygu78u
Ja lubie starszych o 10-20 lat..chciałabym wejsc w związek z takim panem,mam 40 lat i wyglądam atrakcyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś mnie zawsze bawi taki argument :D A skąd wiesz że za 10 lat nie umrzesz na zawał? A skąd wiesz że za 2 lata nie zgniesz w wypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, poza tym sorry, ale 40latka to juz nie jest mloda babka, bo po 30 to juz rownia pochyla, zarowno zdrowie jak i wyglad sie systematycznie pogarsza. I mowie to jako kobieta, dla ktorej natura jest i tak wyjatkowo laskawa i mnie troche oszczedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powiedzcie mi jak poderwać takiego 40 latka? Mój ojciec ma 65 lat ja mam 25 więc różnica pokoleń jak najbardziej zachowana :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 38 lat.Wygladam na 10 lat mniej.Ktoras chetna do poznania sie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka ma 20 lat starszego męża Ona ma 30 To jest porażka Mają 1 dziecko na drugie nigdy się nie zdecyduje choć chciałaby On ma dorosłe dziecko z pierwszego małżeństwa To jest przepaść Z początku nic na to nie wskazywało , ale teraz po kilku latach szkoda mi dziewczyny Dla mnie jest on w porządku Jest to mądry facet, jednak ich związek to jak ojciec z córka Nie wspomnę o seksie, którego praktycznie nie ma Raz na kilka miesięcy... Ale tylko raz mi pibarzekala więc może jest lepiej Teraz nie mamy bardzo kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ileż jest związków jeszcze dość młodych równolatkow gdzie seks jest raz na rok? Wystarczy chociażby poczytać fora. A ile małżeństw bez różnicy wieku a z różnicą co do ilości potomstwa? To nie wiek odgrywa główna rolę a charakter człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.24 - Po 40 to równia pochyła jest u obu stron, często bardziej widoczna u mężczyzn. Te różnice nie zależą od płci, tylko od konkretnego człowieka. Na dziesięciu 50 -latków 1 mężczyzna wygląda w miarę młodo, jeszcze szczupło i ma włosy na głowie i to samo w stronę kobiet. Jeśli chodzi o charakter to też pewnie jest podobnie, jeśli chodzi o stopień zdziwaczenia, nawyków i w miarę jeszcze młode, ale już dawno odpowiedzialne podejście do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety ale rzeczywistości nie zagniesz, kobiety starzeją się dużo szybciej i dużo gorzej. 30 to już się do niczego robi a 30latek dopiero zaczyna żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mamy inne otoczenie. Wiele kobiet po 30 wygląda na 20 kilka, a panowie w tym wieku łysieją, siwieją i mają profil kobiety w 8 miesiącu....przykro mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba że mieszkasz w Azji :D Ale jeśli w Polsce to widać że próbujesz sama siebie dowartościować. Kobiety fizjologicznie, naturalnie starzeją się szybciej, natury nie oszukasz. Miałaś biologię w szkole? Masz Google? Umiesz znaleźć artykuły i prace badawcze na temat gerontologii? A teraz szybko wpisuj w Google co to gerontologia bo zapewne nie wiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.15... Mam kolo 40stki i wiele razy slyszalem od kobiet ze moglbym miec kazda :) wiec Twoja teoria padla :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie próbuję nikogo oszukiwać - szybciej się zużywacie i szybciej umieracie. Na mojej ulicy mieszkają same długoletnie wdowy. Panów brak, już dawno są w piachu. Po 50 r. życia wszyscy powinni gruntownie się przebadać, ale panowie przede wszystkim, bo to co widzę i słyszę od znajomych jest przerażające. To jeśli chodzi o całokształt. Jeśli chodzi tylko o wygląd, to nie zdarzyło mi się jeszcze nie rozpoznać dawno nie widzianej, nawet słabo znanej znajomej. Z mężczyznami niestety miałam kilka wpadek - aż było mi głupio, jak mi ktoś mówi cześć, a ja nie poznaję kolegi z sąsiedniej klasy, rocznik ten sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.26 - Tak się tylko mówi, w praktyce gdybyś spróbował zastosować to napiszę tylko tyle - zostań lepiej dalej na kafeterii, bo prawda mogłaby Cię dobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.37... Kafeteria jest tylko dla mnie rozrywka.Ja cytuje slowa kobiet :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za stek bzdur :D ja mam 36 lat, wszyscy dają mi max 28 :D a polscy mezczyzni w moim wieku, juz nie wspominając o tych po 40stce, wyglądają często jak moj ojciec lol :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Jacy Wy? :D Jestem kobietą i umiem się pogodzić z tym że za 6 lat będę stara trzydziechą. Nie to że próbujesz oszukać samą siebie to jeszcze mylisz kwestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś taaa, gadaj sobie gadaj. Stara picza z ciebie. Zdejmij tonę tapety, wyrzuć push upa, pokaż ukryte rozstępy i cellulit i rozjechana picz to nawet na 50 będziesz za stara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz niekorzystne geny to będziesz starą trzydziechą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem 15.44 ale rozstępy i celulity mają już nastolatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy strumyczku kiedyś zdziwiona podpatrzyłam dziadka Władka jak ściskał dziewcze młode co też szła po wodę. A ona mówiła mi choć miała skrupuły, że korzeń dziadka jest mnie czuły. Z tego powodu czuje się ślicznie , jak długo ten korzeń bryka w piczce. U starszego sperma dłużej się gromadzi a nie jak u młodego strzela zaraz gdy go wsadzi. Co prawda czasami korzeń bardziej wiotki ale gdy jajka popieszczę staje mocno słodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie - kiedyś kobiety były 100 procentowo zależne od Was i dlatego związek młodej kobiety ze starszym mocno panem był czymś naturalnym. Dzisiaj chcecie partnerstwa w kwestiach dla Was wygodnych( czyli babo zarób na siebie, bo mamy równouprawnienie), a w tych niewygodnych chcecie, aby zostało po staremu, bo niby natura tak chce. Natura wypowiada się jasno w tej kwestii i statystyki zgonów jasno pokazują kto ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EinLied
Mnie się zawsze podobali starsi faceci, miałam 16 lat i pierwszego chłopaka 34 lata miał, następny miał 40 ale te związki nawet nie można było nazwać związkami. Ja kochałam, a oni kłamali żeby się zabawić. Teraz od ponad roku jestem z facetem który ma 46 lat, będziemy mieli dziecko i bardzo się kochamy. On chce ze mną spędzić życie i ja z nim tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×