Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość35

Gdzie można poznać kobietę do związku?

Polecane posty

Gość gość35

Witam! No właśnie. Gdzie 35 latek może poznać kobietę poważnie myślącą o życiu (ale też w motylami w brzuchu ;) ), mającą nie mniej niż 27-28 lat?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do związku? To chyba ciut nie po polsku. Odpowiadając na pytanie, wszędzie. W pracy, w parku, u znajomych, w kolejce po lody, na wycieczce.... Wartościowe kobiety nie rosną na drzewach, ale jeszcze nie wyginęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do 35 sie chciałes wyszalec i byles *****czem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego nie mniej niż 27-28 lat? Młodsze Ci się nie podobają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
Gość nie będę równie ordynarny jak Ty. Nie, nie chciałem się wyszaleć. Byłem pochłonięty pracą, także naukową. I tak się potoczyło, ot po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
Gość , oczywiście, że się podobają, tylko nie wiem czy jest - jak to powiedzieć - stosowne, by facet w moim wieku zadawał się do kobiety, gdy różnica wieku będzie z 12-13 lat... no i nie wiem, czy kobiety w tym wieku będą w ogóle zainteresowane starszym od nich facetem... może się mylę, nie wiem... duże doświadczenia nie mam :) PS. Wiem, że zwrot "do związku" jest trochę sztuczny, ale tak wyszło ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na miłość zawsze jest czas, a 35 lat to optymalny wiek dla mężczyzny, by zacząć poważnie myśleć o związku z kobietą. Miłość zjawia się kiedy się jej nie spodziewamy. Na pewno i Ciebie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na miłość zawsze jest czas, a 35 lat to optymalny wiek dla mężczyzny, by zacząć poważnie myśleć o związku z kobietą. Miłość zjawia się kiedy się jej nie spodziewamy. Na pewno i Ciebie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś bogaty? Bo jak tak to ja chętna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
Heh... nie... jestem normalnym facetem, która szuka normalnej kobiety... nic więcej tyle i tylko (a może aż?) tyle... Mam świadomość, że główna trudność polega na tym, że najlepiej się "parować" (jakkolwiek to brzmi) w czasie studiów, ale właśnie wtedy popełniłem chyba mogę dziś z perspektywy czasu, swój największy błąd w życiu (inne priorytety). Stało się i nic już nie zmienię. Teraz tylko mogę "iść do przodu". Stąd moje pytanie. PS. Z Waszego, kobiecego/dziewczyn punktu widzenia: czy poważnie postrzegacie faceta 35letniego "startującego" do dziewczyn/kobiet młodszych niż wspomniałem na początku, poniżej powiedzmy 28 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To szkoda... Ja mam na oku 42 latka, sama mam 24 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
... ale tak na poważnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież piszę poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×