Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madzia59

10 lat bez seksu i zdradził mnie

Polecane posty

Gość gość
W małżeństwach o stażu 20+ to norma, że mąż czy żona zaczynają interesować się swoją drugą połową dopiero jak czują oddech konkurencji na plecach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój dziadek ma 80 lat i jeszcze do niedawna ****** babkę raz w tygodniu :).Sama się chwaliła co knot dziadka jeszcze sprawny w tym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty sama z siebie nie masz nigdy ochoty na seks, tylko czekasz aż mąż zacznie nalegać ;)? Współczuję gościowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój, ta Madzia to jakaś nawiedzona idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zona nie sypia z mezem to musi byc swiadoma ze daje przyzwolenie innym kobietom na meza wystawia go na pokusy juz biblii jest napisane zeby zona nie odstepowala od meza i od czasu zawarcia malzenstwa cialo zony nalezy do meza a cialo meza nalezy do zony odtad sam jednym cialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja41
...Łatwo powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle ile ludzi tyle związków. Ja z mezem nie kochałam się już 3 lata, ale mój mąż to naprawdę ewenement. Są faceci , niestety !!!!...którzy nie mają ambicji, honoru . Sama się dziwię , jak ja tego mogłam nie zauważyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja41
Tyle ile ludzi tyle związków. Ja z mezem nie kochałam się już 3 lata, ale mój mąż to naprawdę ewenement. Są faceci , niestety !!!!...którzy nie mają ambicji, honoru . Sama się dziwię , jak ja tego mogłam nie zauważyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak facet rochał sobie inne dziewczyny przez 10 lat a ta nawiedzona myślała że on nie potrzebuje rochanka, teraz na pewno masz zarośniętą dziurę i dalej będzie rochał sobie inne panie, kup sobie psa bo mąż ci jest zbędny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam i oczom nie wierzę, że są jeszcze tak tępe babsztyle. 10 lat było bez seksu, bo żona nie miała takich potrzeb, a mąż nie nalegał. Teraz złapała go z kochanką w łóżku i zasanawia się "sama nie wiem więc, co to było i po co ? I czy można wybaczyć?". Co ty masz mu wybaczać ? Ty się ciesz, że on cię dotąd nie zostawił, bo chyba wiesz, że brak pozycia w małżeństwie do podstawa do rozwodu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie spaliśmy ze sobą już jakiś czas.Ja to sobie w końcu myślałam że jest gejem, bo nie śpimy ze sobą i jest ok, niby nic , zadowolony. Więc nie nalegałam. A on sobie przygr.....ał kochankę. I tak mu było dobrze. Kochanka do seksu a żona do wszystkiego innego. I to niby moja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks to najczęstszy powód rozpadu związków, bo ludzie tracą do drugiej strony szacunek, skoro się oddaje jak pierwsza lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z godz. 10:41 Zupełnie nie rozumiem twego komentarza. Sugerujesz, że jak żona będzie się oddawać mężowi, to on straci do niej szacunek i ją zostawi?;) Z tego co mi wiadomo współżycie seksualne jes warunkiem istnienia małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zona nie uprawia sexu z mezem tzn ustaje pozycie to juz po 6 miesiach malzenstwo uznaje sie za niewazne dlatego maz moze chodzic do lozka z kim chce i kiedy chce takie jest prawo od chwili ustania pozycia wiec jak jakas zonka pisze ze maz ja zdradzil po roku albo 10 wiec niech sie nie kompromituje bo w swietle prawa nie sa malzenstwem i kazdy sad tak orzeknie naprawde sa takie niemadre kobiety po 30 zeby nie wiedzialy o takich rzeczach ja rozumiem ze dziewczyna na 21 lat to moze nie wiedziec o obowiazkach i prawach malzenskich ale kobieta w tym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Warunkiem istnienia małżeństwa jest miłość, od seksu są odpowiednie przybytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Seks to żaden obowiązek, zresztą jakby orzekanie rozwodów z powodu seksu to było takie hop siup, to wystarczyłoby zachorować na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie sypiają ze sobą za zgodą obojga ,to sąd nie ma podstawy do uznania rozkładu pożycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgoda obojga tak ale nie jednej osoby jezeli jedna osoba mowi nie ma sexu to tym samym decyduje sie na pol roczna procedure ustania pozycia i nie ma zmiluj no chyba ze jest obloznie chora przewklekle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No jak ktoś stawia sąd ponad Bogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 11:10. Zgadzam się, że warunkiem istnienia małżeństwa jest miłość. Ale seks jest przecież naturalną konsekwencją miłości. Jak ludzie się kochają, to chcą być blisko z sobą także fizycznie. Nie rozumiem dlaczego w Polsce, szczególnie wśród starszych kobiet, istnieje taka fobia seksualna? Że co, że seks wyklucza miłość ? Bzdury. Takie są własnie skutki latania co niedziela do kościoła, gdzie ksiądz wtłacza do głów swoich baranków, że seks jest be, jest brudny i służy jedynie rozmnażaniu. Rozumiem, że jak jest jakaś naprawdę poważna choroba, to ludzie rezygnują z seksu. Ale nie dlatego, że żonka nie czuje takiej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 11:12. Zgadzam się, że warunkiem istnienia małżeństwa jest miłość. Ale seks jest przecież naturalną konsekwencją miłości. Jak ludzie się kochają, to chcą być blisko z sobą także fizycznie. Nie rozumiem dlaczego w Polsce, szczególnie wśród starszych kobiet, istnieje taka fobia seksualna? Że co, że seks wyklucza miłość ? Bzdury. Takie są własnie skutki latania co niedziela do kościoła, gdzie ksiądz wtłacza do głów swoich baranków, że seks jest be, jest brudny i służy jedynie rozmnażaniu. Rozumiem, że jak jest jakaś naprawdę poważna choroba, to ludzie rezygnują z seksu. Ale nie dlatego, że żonka nie czuje takiej potrzeby. Poprzedni wpis pomyłkowo skierowałam do gościa z 11:10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie kogoś kocha, to sie go nie poniża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak nie można nikogo poniżać nie ma gorszego poniżenia dla mężczyzny jak odmowa współżycia przez żonę dlatego brak współżycia jest najczęstszą przyczyną rozwodów i rozpadów związków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma gorszego poniżenia niż traktowanie jak prostytutkę kogoś, kogo miało się kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płaci ci mąż za sex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy, że go oczekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile bierzesz od męża za sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty myślisz, że trzeba brać kasę, żeby sie czuć jak prostytutka? Wystarczy, że mąż kocha c****o a nie człowieczeństwo żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość z 11:53 Czyli twoim zdaniem jak seks to tylko z prostytutką ? ;) Ciekawa teoria. Jestem kobieta i mnie seks nie poniża tylko uszczęśliwia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, ale właśnie na tym m.in. polega małżeństwo, że ludzie są też ze sobą fizycznie. Przecież seks nie wyklucza miłości. Wręcz przeciwnie on bardzo zbliza ludzi. Bez seksu zanika więź międy partnerami. Też uważam, że to religia robi ludziom wielką krzywdę obrzydzając seks na wszelkie możliwe sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×