Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość TAKaSObieMaMamaMa
Czesc dziewczyny. Szmaragdowy kamyk. Super wiadomość. Gratulacje :-) Oby wiecej takich pozytywnych wiadomosci. Lifeisgood , Agata jak samopoczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czuję że w tym cyklu bd inaczej....dobrze że mam testy owu...bo coś mi organizm szaleje....owu chyba bd szybciej bo już mam śluz typu płodnego jeszcze trochę mętny ale chyba owu się zbliża....9 DC obecnie także bierzemy się chyba do działania....testy z allegro narazie piku nie wykrywają, ale wieczorem zrobię jeszcze ten apteczny bo wydaje mi się że allegrowskie to chyba lipne są....bd musiała jeszcze dokupić w aptece jedno opakowanie testów owu....żeby wieczorem robić apteczne....a w ciągu dnia allegrowskie dla sprawdzenia.ciekawe co to bd w tym cyklu...ale już wiem że bd inny niż pozostałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarola
Dziewczyny ja widzę ze Wy już jesteście obyte z różnymi rzeczami, wiec Was zapytam. Mam problemy z cerą ciagle mi coś wyskakuje na twarzy, przed miesiączka najbardziej. Do jakiego lekarza powinnam iść, jakie badania zrobić? Przecież okres dojrzewania mam już za sobą. Wszyscy mi mówili ze urodzeniu dziecka wszystko minie, ale nie minęło. Co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola Ja mam 30 lat a niespodzianki na twarzy przed owu i okresem ciągle.... Nic z tym nie robię....da się to przetrwać tyle że u mnie to nie jest jakieś uporczywe.... Więc latanie po lekarzach dla mnie bez sensu....ty natomiast jeśli bardzo ci to przeszkadza i utrudnia życie to może udaj się do dermatologa....on ewentualnie powie czy jest potrzeba konsultacja endokrynologa....bo to nic innego jak hormony.mysle że rezolutny dermatolog powinien pomodz....bd wiedział co zrobić....gdzie pokierować ewentualnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
Szmstagdowy GRATULACJE!!! Wskalujesz do mnie do czerwcówek czy już lipiec? Interesantka Dobre nastawienie i do dzieła! Zobaczysz to będzie TEN CYKL! Za jakieś 2, 3 tygodnie będziesz skakać z radości ❤ Ja dzisiaj powiedziałam szefowej no nie jest zadowolona ale wali mi to :p czekam na czwartek i serduszko ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Karola ja mam 38 lat i też mi wyskakują różne niespodzianki przed@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
Już wiadomo? Który to tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
Coś mi obcina komentarze:[ Gratuluję córeczki ❤ pomysł na imie jest? Super że już wiecie ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
To super,fajnie że wszystko dobrze.ile kosztowało takie badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 tydzień :) co do imienia - nie wiemy, bo właśnie mieliśmy do chłopaka wymyślone a do dziewczynki to wahamy się :) ja robiłam tylko usg to 250 zł :) ale naprawdę piękne przeżycie, nawet paliszki nam pokazywali (mała akurat chciała trafić rączka do buzi i tak machała paluszkami). Można jeszcze zrobić biochemiczne badanie krwi, to Ok 200 zł (ja zrezygnowałam z niego, bo czasem wprowadza więcej zamętu, dużo czytałam na ten temat).Dla kobiet powyżej 35 roku życia to chyba są za darmo wszystkie , ja się nie załapałam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu postów Noe dodaje....zwariować można pomyślmy nad tym FB...tam byśmy miały mesengera a na mesengera chyba można pisać bez konta na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lifeisgood Ale fajnie dziewczynka....ja też marzę o dziewczynce może uda się wkoncu i bd....bo chłopca już mam...ale jak by był 2 to też bym się cieszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam dodać dla porównania testy owu z apteki i allegro ale za cholerę nie chce mi tego dodać...ale mówię wam te allegro lipa jakaś....kreski takie niewyraźne że masakra....nie wiem czy one coś wyłapią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Od wczoraj mam problem z wejściem na caffe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Interesantka ja też mam te z allegro i mi wychodzą dosyć wyraźne kreski ale póki co pojedyncze (negatywne) vwiec dlatego może wyrazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Testy mamy chyba te same ale u mnie ta kreska jest wyraźniejsza,taka wiesz,dorodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×