Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość DOORKA26
Juz wysylalam jak co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostała się do nas na FB osoba która nie napisała na meila swoich danych ,nie możemy cię zweryfikować z danymi z konta....napisz meila imię i nazwisko z FB i nick z kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Pytanie do dziewczyn ktore są w ciąży.czy zanim zrobiłyście test to miałyście podobne bulgotania w brzuchu jak przed @?i taki troche napiety brzuch z bolami przejsciowymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mialam bulgotania,ale bol mialam identyczny jak na @ :) naprawde:) ja bylam przekonana,ze pomimo wszystkiego dostane @, bo czulam sie identycznie, nawet pisalam o tym na peirwszej czy 2 stronie naszego forum ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
lifeisgood jak dzidzia?wszystko ok?takasobie co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Mnie strasznie brzuch boli na @.wieczorem mialam bulgotania a dzis tylko bol brzucha.tak juz bym chciala pozytywny test.tyle lat juz czekam na to moje marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
gosciu a przypomnij mi ty obecnie bierzesz jakies leki hormonalne,leczysz sie na cos?robilas badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Cześć Dziewczyny, u mnie dzisiaj 11dc. od jutra będę robić testy owu :) a jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
u mnie 10 testy robie od 3 dni tak na wszelki wypadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Magdzis ale narazie jedna kreska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Mam niedoczynnosc tarczycy ale moj wynik jest ponizej 2.czyli jest bardzo dobrze.wszystko ok tylko ten bol jak na @coraz bardziej daje znac a i troche spuchl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlutealna
u mnie 14 dc, owulacja byla w piatek lub sobote, niestety od piatku do wczoraj bylam na wyjezdzie sluzbowym, wiec raczej nic z tego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdzis na szczescie wszystko ok:) niedlugo ide na l4,bo jakos mecze sie bardzo szybko i choruje co chwile. Ciesze sie,ze usg prenatalne wyszlo ok, wiec juz jestem spokojna:) Gosc1990 to moze byc zblizajacy sie okres,zeby nie robic sobie duzych nadziei... Ale szanse na ciaze tez sa, tak jak pisalam-u mnie bylo bardzo podobnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
jedna jedyna czekam na dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Magdzis, to od jutra już będziemy testować razem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
lutealna to bardzo wczesnie u ciebie zaczeły sie plodne,ile cykl trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlutealna
no wczesnie, cykle mam 26-29 dni, dosyc dlugie fazy lutealne (15-16 dni)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
ale owulacja stwierdzona u lekarza czy testem owulacyjnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry, Spóźnia mi sie okres 4-5 dni, pojawił sie ból piersi intensywniejszy niż przy okresie, okresowe bóle pleców, dwa testy negatywne. Jestem strasznie senna i w jednej chwili mogę zasnąć czego wcześniej nie miałam. Kilka innych objawów które mogłabym podciągnąć pod okres ale i pod ciążę. Czy pomimo negatywnego wyniku mogę być w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
jest to mozliwe,powtorz test za dwa dni np z samego rana albo udaj sie na badanie krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Lifeisgood czy ty mialas takie typowe bole okresowe?bo ja powinnam dzis dostac a caly dzien nic.tylko te bole raz sa raz nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Moj m z tesciowa stwierdzili wczoraj ze nawet biust mam bardzie wiekszy tak twierdza moze przez ta @ktorej nie ma jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Może to ciąża, zrób test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdzis powtórzę test w środę. Jeśli w dalszym ciągu nie dostanę to zrobię badania z krwi lub do lekarza. Dodam, że oprócz wrażliwych piersi doszedł ból sutkow. moj wynik wskazuje brak ciąży ale znalazlam kilka wątków mówiących o wyniku negatywnym a jedank później była ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bol jak na okres:) piersi urosly dopiero pozniej i to sporo, nie od razu:) pierwszym objawem byl wlasnie bol brzucha jak na @ i litry wody,ktore wypijalam. Kazda kobieta moze jednak przechodzic to inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Cześć Dziewczyny. Dzisiaj z rana zrobiłam test owu. Ciekawe jest to że kilka chwil po zrobieniu wyszła kreska kontrolna i blada testowa. Ale już po 20 minutach była tylko kreska kontrolna. U Was też tak było? Wg ulotki odczyt wyniku ma nastąpić po 10 minutach czyli u mnie w 12dc negatywny. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×