Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość gośćmagdzis
dziewczyny lifeisgood malahala mosabia gratukacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta od fryza Pracowałam do 25 tyg ciąży... Cały dzień na nogach Skurcze są od 18 tyg ... Z cAsem doszly do 50 dziennie LOL ale nie trwały dłużej jak 30s. Od kad odpoczywam w domu skurczy jest mniej. Są dni że mam 1 ,2 Biorę tylko magnez :) Jutro zaczynam 30 tydzień i Babel.niezle rozpycha mi się łokciami na dole aż boli ..wszystko ,wariacik mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Mosabia! ;* i zycze dużo zdrówka, oby ciąża przebiegała spokojnie i łaskawie także dla mamusi!!!:) czyli będziesz rodzic podobnie jak ja - kwiecień?:) Super czas, jeszcze przed fala upałów!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta od fryza zaczynam 37tydzien skurcze twardnienia brzucha są ..a czasem ich nie ma ..ale jak są to są silniejsze tyle że szybko mijają spojenie daje w kość czasem ciężar brzucha też dzidzia w 35tyg niby miała 3210 g normalnie jeszcze aby tydzień być w dwupaku i chce mieć poród za sobą..codziennie mnie wszystko boli eh czasem plecy..czasem pachwiny ..więzadła i i codziennie wszystko się kumuluje ... a co i Was??? nikt już nie pamięta o tym watku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kaoli84
Hej. Myslalam ze ten watek juz dawno upadl. My zaczynamy nowe starania. Wiekszosc z was jest juz na koncowce ciazy zazdroszcze :) trzymam kciuki za szczesliwe rozwiazanie . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość kaoli trzymam kciuki!!!! każdy etap jest ekscytujący :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamini
Gratulację dziewczyny, którym się udało. :) Też myślałam, że już nikt tu nie zagląda. Wszystkiego dobrego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta od fryza mój mały już jest na świecie.caly i zdrów cały czas ze mną:) całodniowe bóle w dole brzucha powtarzające się nieregularnie przerodzily się wieczorem w bóle pleców i konkretne skurcze także o 4.55 przyszedł na świat nasz Babel z wagą 3210 i 54cm :) ..w 36.tyg.i3dni teraz ja muszę dojść do siebie trzymam za Was kciuki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta od fryza miało być ważyl 3380g haha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×