Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość magdzis
Jeśli ten ostatni to apteczny to nie widzę różnicy między nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Wierzę:) ja myślałam że oszaleje nie pokazywały mi się nowe posty wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało się !??!! Huraaaaa!!!!! Dziewczyny pomyślmy o tyn FB bo zwariować idzie tam można pisać na mesengera czat utworzyć i bd życie odrazu piękniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
No teraz widzę i u ciebie ten test wskazuje już na zbliżającą się owulację?moje już w koszu wylądowały,jutro wstawię po zrobieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammabobasa
Interesantka ja przy takim wyniku testu już z mężem działałam aby nie przegapić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Interesantka który to DC u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale.widzicoe jaka różnica między testem z allegro a aptecznym....ten allegrowskie jakby nie łapie....dziś zrobię jednocześnie o 19 znowu allegro i apteki i zobaczę co i jak....a za robotę się biorę Noe ma co czekać na takie same kreski....10dc...prze najblizsze 10 dni trzeba męża napastować....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdzis na aptecZnym niby kreski mocne obie ale jesXze Noe takie a to testy z wczoraj....zrobię dziś....zobaczymy....mówię wam mi ten cykl się jakiś podejrzany wydaje....szybko owu w tym miesiącu jeśli do niej dojdzie ....śluz płodny mam od 2 dni....a zawsze jak mam płód e to między 14-17 DC....a teraz już od 8 DC śluz płodny się pokazał....zaraz jak @ się skończyła i od @ ten jajnik czuję ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegość
Cześć dziewczyny. Ja już jestem po teście ciążowym, od wczoraj wiem, że jestem w ciąży:) wizytę mam dopiero 2 listopada, nie chce iść za wcześnie do lekarza :) udało się za 4 razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarola
Dziewczyny ja też jestem za tym żeby przejść na fb, bo mi dużo rzeczy też nie pokazuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca24
Hej . Chciałabym się przyłączyć . Mam taki oto problem : Od 3 lat bezskutecznie staramy się z mężem o dziecko. 21 września dostałam @ , od dłuższego czasu nie bolał mnie brzuch a wtedy tak mnie rwaly jajniki że nie mogę nawet tego bólu porównać do niczego innego po miesiączce w 12-13 dc po 2 miesięcznej przerwie uprawiałam seks. 14 października w 24 dc zauważyłam śluz przypominający budyń w kolorze blado różowym który trwał 2 dni było go bardzo malutko w zasadzie tylko jak się podtarłam to na papierze była tylko taka grudka . Nic mnie nie bolało tylko było mi gorąco i chcialo mi się cały czas spac . Dodam że moje cykle traja zazwyczaj 31-36 dni. Dziś 31 dc i odkąd skończył się śluz z krwią mam bardzo dużo białego śluzu prawie jak białko kurze ale kolor jak twarożek . @ dalej brak . Nie wiem co myśleć , nie robię testu bo im nie ufam . Nie chcę po raz kolejny się rozczarować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Myślę że test by się przydało zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja założyłam ....podam meila na który piszecie mi w wiadomości nick z kafeterii ale z meila,którym logujecie się na FB ja wyślę wam zaproszenie z grupy na FB....są chętni jak nie to usuwam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny skrzepy i krew w 7tc czy to juz koniec ? beta była 280 dzien po 200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lifeisgood
Gość jak najszybciej na pogotowie....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli szansy juz nie ma? siostra jest załamana płacze i nie chce jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojechała, jest załamana to 4 poronienie w tym roku. Eh serce mi pęka bo widze j sie cieszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia8989
Kurczę, a mocne to krwawienie? Bo ja też miałam, aczkolwiek delikatne, i skrzep również się pojawił... Chwila grozy, ale wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje,ze zart a nie prawda... Jesli taka sytuacja sie dzieje,w nastepnej sekundzie trzeba udac sie do lekarza:// na forum nie stwierdzimy przeciez co sie stalo w tak powaznej sprawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammabobasa
ja za-mammaboba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Ja też mogę się przyłączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×