Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość Asiac93
Ja już po @ teraz czekamy na dni płodne tym razem z testami na owulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
AsiaC93 a gdzie kupiłaś testy owulacyjne? Bo ja szukam jakiś sprawdzonych bo jak narazie jedynie testy z rosmana u mnie zadziałały a chciałbym jeszcze jakieś dokupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiac93
Mery ja kupiłam na niemieckim Ebay, takie zwykłe ale mam nadzieję że mnie nie zawiodą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscik1992
Witam.mam pytanie czy ktoras z was zaszla w ciaze majac tsh 2.2 -2.0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarola
Cześć dziewczyny trochę mnie tu nie było, ale chciałam Wam się pochwalić że się udało. Wczoraj zrobiłam test i są 2 kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny 36dc czy udało wam sie zajsc w 9dc??? Czy to mozliwe. Karola gratulacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc - tak, mozliwe:) jesli masz krotkie cykle, bo plemniki max 72 godziny chyba wytrzymuja... Gosc1992 - ja mialam zdecydowanie ponizej,ale znowu prolaktyne mialam o wiele wyzsza i sie udalo. Karola- moje graaaaaatulacje:)) swietnie-ktory to tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Karola! Świetne wieści :) gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Magdzis co tam u Ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Merry u mnie po staremu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Bez zmian,@ się rozkręcała,teraz cisza,sama nie wiem co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Magdzis a może to nie @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lifeisgood
Mery a jak tam u Ciebie?:) Kiedy testujesz? TakaSobie co slychac??? Co z reszta dziewczynek,jak rozwijaja sie Wasze sprawy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Lifeisgood. Termin @ mam w poniedziałek ale czuję się jak zwykle przed @ także nie liczę na jakiś cud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm oby nie. Ja mialam tak samo przed terminem @, a okazalo sie,ze ciaza:) najgorzej z brzuchem bylo - identycznie jak przed@, jedyna roznica byla taka,ze bardzo duzo pilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Lifeisgood będę informować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Merry już @ jest na dobre,więc to było to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Magdzis, to niedobrze :/ ja mam termin @ na dzisiaj ale ostatnio spóźniła się jakieś 3 dni także jeszcze chwilę zaczekam ale coś mam przeczucie, że przyjdzie łajza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqqova27
Cześć dziewczyny dawno tutaj do was nie zaglądałam, po 4 miesiącach starań wczoraj wreszcie ujrzałam dwoje wymarzone dwie kreseczki. Dużo zdrówka dla was i owocnych cykli dla starających się ;* Szkoda że wywiało wszystkich na fb..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Topcia gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajcia323
Hej dziewczyny. Dawno nie bylam znaczy nie pisalam a czytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topcia to gratulacje:*** duzo zdroooowka!!! Teraz dbaj o siebie kochana:))) a Mery to informuj nas,bo ja tu zagladam czesto i dalej Wam wszystkim kibicuje...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny :) jestem tu nowa. Wlasnie walcze zec soba, by nie zrobic kolejnego testu. Jestem w 10 dpo w cyklu 30 dniowym. Wczoraj popoludniu zrobilam test-negatywny, ale to w sumie wczesnie. Dzis postanowilam odpuscic. Czy myslicie, ze beta juz by cos wykazala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga900
Ja juz po wizycie u gina w zeszla środę. To 5 tydzien i2 dni. Niestety okazalo sie ze pęcherzyk ciazowy nie jest regularny, trochę pognieciony jakby. Kolejna wizyte mam 29 i dostalam Duphaston na wszelki wypadek. Tak więc na dwoj***abka wrozyla, nie wiadomo co bedzie. Takze dwie kreski na tescie to do bijącego serduszka daleka droga i chyba uznam ta ciaze jak serce zacznie bić. Bety nie robie, szkoda pieniędzy, czasu i zachodu jak ciaza sie niebudana tym etapie to nie ludzmy sie, gin nic nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Aga trzymam kciuki. U mnie niestety dzisiaj @... Norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, dzis robilam bete, jestem w 10 dpo, wynik niestety negatywny :( czy jest jeszcze szansa, ze wyjdzie + gdy powtorze ja w dniu spodziewanej @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drodzy nowi goscie:) oczywiscie,ze jest szansa,ze wyjdzie druga kreska w dniu spodziewanej @. Niestety nawet przy zaplodnieniu hormonu jest tak malo,ze po prostu nie wychodzi na testach i trzeba czekac. To normalka:) ja tez nie moglam wytrzymac i robilam co chwile testy,to rowniez jest zrozumiale:D:D Mery - kurcze przykro... A moze sprobuj u gina poobserwowac nastepny cykl jak ja????:) Aga masz racje,na tym etapie to jeszcze zbyt wczesnie na wszystko... Trzymam z calego serca kciuki za Ciebie!Pamietam jak ja sie martwilam i tez nie uwierzylam,dopoki serca nie zobaczylam. Ludzie nawet nie zdaja sobie sprawy,jak delikatna to sprawa...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Lifeisgood rozmawiałam z partnerem że w styczniu na spokojnie już po świętach zrobimy sobie ponownie komplet badań. No i od jutra zdrowy tryb życia. Trochę się zapuściliśmy. Zastanawiam się czy nie udać się do jakiejś kliniki niepłodności... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×