Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość Kajcia323
No niestety. Brzuch mnie pobolewal i niestety pojawilo sie delikatne krwawienie takie jak na poczatku @ jestem zalamana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lutealna
Kajcia, a moze to wcale nie @ tylko plamienie... jesli @ sie nie rozkreci, zrob test jutro z rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajcia323
Krwawienie mam coraz ciemniejsze i coraz bardziej boli mnie btzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlutealna
Kajcia a widzisz swieza krew i/lub skrzepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lifeisgood
Kajcia bardzo współczuje - nie wyglada to dobrze :( choć nadzieja umiera ostatnia i może akurat będziesz przykładem tego, ze jednak takie coś może występować na początku ciąży. Życzę wszystkim powodzenia i trzymam za Was kciuki! TakaSobie a Tobie to życzę, żeby wszystko się ułożyło, ciąża przebiegała zdrowi i spokojnie!:) Agusia daj znać po wizycie u gin jak przebiegła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiabedziejejnaimie
Wizytę mam w poniedziałek. Liczę na same dobre wiadomości i serduszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kajcia a może to implantacja? Pisałaś że w nocy obudził cię silny ból. No ja właśnie tak pomyślałam po przeczytaniu postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
Hej dziewczyny Czy któraś z Was zastanawiała się nad zakupem komputera cyklu? Lady comp lub lady comp baby? A może któraś stosuje? Ja mam problem z regularnoscia cykli, obserwacja służy i temp też idzie mi tak sobie a przecież data owulacji jest dość ważna. Testy edukacyjne nie działają:( ciągle brak 2 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
Jej słownik w tel mi figle psoci. Obserwacja śluzu kiepsko i testy owulacyjne oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Interesantka25
Ja zastanawialam się nad Afrodyta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w ciąży i zastanawiam się czy tylko wystarczy mi suplementacja żelaza stosując dicofer. Badania mam dobre i czuję się dobrze. A wy co bierzecie?Jakieś inne suplementy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiabedziejejnaimie
A jak to jest z tymi tygodniami w ciąży? Aktualnie 5t5dc to jest w skrócie 6tc czy 5tc? Liczy się skończony tydzień czy rozpoczęty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Interesantka25
Liczy się w zaokrągleniu czyli jesteś w 6 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wczoraj w nocy miałam chwilowy ból az mnie obudził ale przeszedł. po południu dostałam krwawienia. brzuch mnie bolał dopóki nie poszłam spac. dzis koło 4 rano tez silny ból. krew jest czysto czerwona choć nie jest jej bardzo duzo ale jest. juz straciłam nadzieje. dziwi mnie to tylko ze @ przyszła 2 dni przed spodziewana . a dzien przed był jeden test pozytywny drugi negatywny. nie wiem juz co sie dzieje z moim organizmem. 5 cykl bez efektu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlutealna
Kajcia, moze jeszcze nie wszystko stracone... wydaje mi sie, ze dopoki nie ma skrzepow, nic nie jest przesadzone... poczekaj jeszcze 2-3 dni i obserwuj co sie bedzie dzialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Mi lekarz mówił że jeśli krew jest ciemna brunatna to nie należy panikować bo to pozostałość może być po poprzednim cyklu ale gdy już krew była zywoczerwona to dał mi do zrozumienia że nie dzieje się dobrze,7 tydz ciąży i poronienie,i ja myślę że tak to działa jakoś ale może tak nie jest.ja się przeziębiłam,zawsze tak jest chore dzieci które wyleczę a na koniec ja chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Po owulacji chce iść zrobić te badania krwi ale teraz to przeziębienie itd nie wiem czy mi się nie poprzestawia wszystko.laryngolog dał mi skierowanie do szpitala na zabieg przegrody nosowej,bo mam przewlekłe choroby zatok,katar,kaszel podrażnione gardło,już kilka latek(ok4),może ktoś z was to miał?boję się strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Interesantka25
Jaka w październiku zeszłego roku tak miałam że na 3 dni przed @ test pozytywny....a @ przyszla w terminie....różnie to bywa....naturalna selekcja....rozpaczałam....ale co zrobić....gin noc nie zrobił....powiedział tylko żeby nie robic testu przed @ że wiele kobiet zachodzi a w terminie dochodzi do wczesnego poronienia....wiele kobiet gdyby testu nie zrobiła to nawet by nie wiedziała że w ciąży była. Może to jest klucz ale nadzieję i chęć bycia mamą jest silniejsza i te testy wcześniej robimy....ja też wtedy rozpaczałam....ale stwierdziłam że nie ma co rozpamiętywać.. .nic na to nie poradzimy....natura to natura...rządzi się swoimi prawami.a ty głową do góry....bo jeszcze może nic nie przesadzone....może to tylko plamienia jeśli krwawienie nie jest bardzo mocne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Interesantka25
U mnie dziś 18dc... Śluz typowo popowulacyjny,biały gęsty....także jak mieliśmy trafić to trafiliśmy...teraz pozostaje tylko czekanie.... Jakieś 11dni....pewnie nie wytrzymam do terminu i zrobię wczesniej...testy czekają..za tydzień w sobotę testuje i niech się dzieje co chce.... A mam takie ptranie bo ja w tym cyklu zaobserwowałam że w dni płodne piersi o sutki mnie jakoś dziwnie pieką...spotkała się któraś z tym u siebie....?nigdy wcześniej tego u siebie nie zauważyłam...może organizm daje mi taki znak na działanie...ciekawe czy się sprawdzi i pokryje z terminem @ albo testu ciążowego pozytywnego... U mnie na razie cisza...brzuch Noe boli nic a nic....a już od około 16 DC zaczynał wariować tak że wytrzymać się nie dało....mam nadzieję że ten cykl bd wiarę spokojniejszy. Miłego dnia dziewczyny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlutealna
no chociaz wiekszosc z nas wie, ze masz racje i ze nalezaloby poczekac, to i tak zrobi po sowjemu... tez staram sie czekac, ale nie zawsze mi to wychodzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlutealna
co do tych piersi, to sama nie wiem jak to jest... odkad staram sie o dziecko zaczynaja mnie bolec jak na @ (czasem nawet mocniej) juz od dnia owulacji... wczesniej tak nie mialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Dokładnie taka jest natura, jeśli chodzi o piersi to mnie np bolały od owulacji do @ ,ból taki jak na @,wrażliwe strasznie i to mnie często myliło,myślałam że to ciąża np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie nie zauwazyłam zebym miała skrzepy. krwawienie nie jest narazie obfite ale czytalam jakby to było plamienie implantacyjne to było by kilka plamek badz krew zmieszana ze sluzem ze brzuch nie boli a mnie boli jak przy normalnej @. juz szukam róznych przyczyn moze jednak, ale juz straciłam nadzieje. dzieki dziewczyny. zaszywam sie z moja małpa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Moje posty się nie dodają,nie wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Hm jednak dodają ale po dłuższej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Interesantka25
Z testem to tak mówić można...ale gorzej wykonać...sama wiem po sobie...też gdybym w październiku zeszłego roku testu nie zrobiła to nie wiedziała bym że jednak ciąża była.... Jak się starasz o dziecko to więcej wyczuwasz niż przed podjęciem decyzji że chcecie dziecko....bardziej dopatrujesz się objawów niz normalnie by to miejsce miało gdybysmy wcale dziecka nie chciały....wtedy wiele rzeczy się zlewa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magdzis mialas tak od zawsze? Mnie wlasnie dziwi to, ze Bola mnie odkad zaczelismy sie starac, wczesniej nie mialam takich problemow (nie stosowalam antykoncepcji hormonalnej, wiec nie w tym ten Problem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Interesantka25
To w takim razie jak mają dziewczyny odróżnić ból plantacyjne od normalnego....Noe da się....skoro przed @ w ciąży boli niektóre brzuch ....i w pierwszych tygodniach ciazy...to nie możemy jednoznacznie powiedzieć czym ten ból spowodowany....czy @ czy pms czy ciaza-zagnezdzeniem....niczego być pewnym nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×