Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość AgataRS90
Cofam swoje słowa-sluz jednak dziś, tj.19dc najbardziej rozciagliwy, czyli test dobrze wskazał dzisiaj najciemnjiejsza kreche. Obserwujcie się jak najczęściej w ciągu dnia. Byłam pewna, że śluz kiepski a jednak.. :) zmykam dziewczyny bo mąż czeka. Trzymam za nas i za Was mocno kciuki. To będzie dobry cykl, czuje to.. I Wy też w to uwierzcie a będzie dobrze!;) Przesyłam dobra energię!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
Póki co u mnie dalej jedna krecha dzisiaj 10 dzień cyklu jednak. Ostatnio owu miałam 13 dnia cyklu. Możliwe żeby test jeszcze nie wykrył? jak tam u was dziewczyny? coś cicho tutaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Cześć Dziewczyny. Tak jak już pisałam wcześniej jestem po owulacji bo sucho jak na pustyni :P za jakieś 7 dni spodziewam się @. Raczej nie liczę na cud. Zamówiłam sobie w necie Inofem 60saszetek, podobno ma wspomagać owulację i gospodarkę hormonalną. Okaże się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
Możliwe, ż e owulacja 13 jeszcze nie wykryta. Ja mialam wczoraj 19ego dnia cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
Możliwe, ż e owulacja 13 jeszcze nie wykryta. Ja mialam wczoraj 19ego dnia cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPAULAS
Kafe ma to do siebie że zawsze dodaje posty jak w telefonie masz włączone dane komórkowe a nie Internet z wifi o! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niestety jestem w pierwszym trymestrze i nabawiłam się takiego niedoboru żelaza, że szok, lekarka poleciła mi dicofer, kupiłam dzisiaj i juz stosuję, zobaczymy, mam nadzieję,że mi się polepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Czesc kobietki. Lifeisgood, Agusia .. jak tam u Was mamusie ? ;-) Jak samopoczucie , objawy ? Kiedy macie wizyty u lekarza ? ;-) Ja juz zapisana na srode do swojej gin. Zobaczymy co to bedzie. Troszke mi przykro bo widze ze maz zawiedziony ostatnim wczesnym poronieniem do tej ciazy podchodzi z ogrooomnym dystansem. Wczoraj mi nawet powiedzial ze uwierzy dopiero jak zobaczy zdjecia usg... ehh i co tu począć. Chcialabym jego wsparcia a takim gadaniem to mnie tylko wpedza q negatywne mysli. No ale jak to moja przyjaciółka powiedziala, do srody juz nie daleko :-) Z moich objawow to chyba nadal bez wiekszych zmain. Dzis bylo mi troche niedobrze rano ale przeszlo po śniadaniu. Piersi jednego dnia nie bola wcale a kolejnego za to bol pojawia sie ze zdwojoną sila. W nocy mecza mnie okropne bole brzucha i wzdecia. No i dzis doszedl dosyc dziwny objaw, bo jak troche sie przespacerowalam z mlodszym wózkiem, po starszaka do przedszkola to czulam takie jakby dziwne klucie na samym koniuszku kosci ogonowej a wrecz nawet bardziej tak jakby przy odbycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale mam jazdy....brzuch tak mnie boli że jej....i jak zawsze mnie szarpie prawy jajnik to teraz obab tak n......a że masakra....mam normalnie zjazd już....jadę na no spie bo umieram .ból promieniuje jakby do tyłka....tak ciągnie...jakby ktoś mi jakąś żyłę albo ścięgno naciągał....sama nie wiem co się dzieje....do tego cyce bolą....a do @ jakieś 8 dni....ja oszaleje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOORKA26
Moze zaciążyłaś :))) powodzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
Hej dziewczyny U mnie 21dc czyli 3 dni do planowanej @. zero objawów i spokojnie czekam co przyniesie los. to juz 18 cykl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:* wszystkim staraczkom życzę powodzonka:))) Jestem bardzo ciekawa,jak Wam pójdzie:)) Ja dziś byłam u lekarza i na całe szczęście wszystko ok.Maluszek rośnie, rozwija się, rusza:) Już słychać jego piękne bicie serduszka<3 Uffff ale szczęście:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Mami, trzymam kciuki :) lifeisgood, bardzo sie ciesze, ze wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Mami zatestuj,lifeisgood super że wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Mami źle zrozumiałam, myślałam że trzy dni po planowanej@,:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Lifeisgood super ze wszystko idzie ok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
U mnie ten cykl stracony,ciche dni akurat podczas owulacji,masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdzis-dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
Lifeisgood to super! To musi być przepiękne uczucie, cudowne doświadczenie! Takasobie-juz w środę Cię to czeka, zobaczysz będzie dobrze:) Cała reszto-trzymam za Was i za siebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, dziewczyny:) no powiem Wam, że cudowne doświadczenie:) w szczególności jak widziałam jak się wierci i rusza :) A teraz po kolei. TakaSobie nie martw sie, Agusia tez pisala,ze jej m nie chce sobie robic zludnych nadziei i czeka na taki dowod:) Twoj z pewnoscia przezywal ostatnio wiele i boi sie po prostu; czasem to kobieta musi "zalozyc spodnie" - poklep go po plecach i powiedz"WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE,TAK CZUJE I WIEM!":))) Dziewczyny od testow owu - kurcze ja to sie w ogole na takich testach nie znam,ale to fajnie,ze w domku mozna juz nawet wykonac test na owulacje:) Ciekawe, czy czasem zawodza (tak jak testy ciazowe np.). Gosc Karolina - nie za bardzo umiem odczytac obraz ,ktory wyslalas:D:D Mami hmmmmm to juz jestes bliska testowania,cooo??:D A co do magdzis- ja pamietam,ze mysmy tez mieli klotnie przy mojej owu i nawet caly dzien sie do siebie nie odzywalismy, ale wieczorkiem poszlismy na calosc i teraz Bobo wymachuje sobie raczkami w moim brzuchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a czy to mozliwe ze owu jest w 8dc? przy 32dc, jestemjuz troche po @ i pojawil sie dziwny sluz no i chec na sex :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Trochę to dziwne że w długim cyklu owulacja zaczyna się tuż po @. Ja mam cykle po 30-31 dni i owulację mam około 12-14 dni przed planowaną @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mozliwa owulacja w drugą stronę ? Czyli w cyklach 30d w 27?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mery877 no dlatego zapytałam czy to jest możliwe. Przed 1 ciaza miałam cykle co 27 dni moze owu pozostala w tym samym dniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Gościu nie mam pojęcia. Ale w kwestiach ginekologicznych chyba nic mnie już nie zaskoczy :P Jedyna opcja to przy następnym cyklu umów się na monitorowanie owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
lifeisgood super ze u ciebie wszystko ok. dbaj o siebie i ciesz sie swoim szczesciem :) no i nie znikaj stąd prosze U mnie w sumie nic ciekawego 2dni do @ i raczej przyjdzie bo zupełnie nic nie wskazuje zeby miało byc inaczej :( temp 37.3 czy jak zawsze w tej fazie cyklu. spada tuz przed @ wiec tez na ten moment to zaden objaw. generalnie mąz mnie zdołowałbo stwierdził ze @ napewno przyjdzie bo mam juz te swoje humory :( Mam nadzieje ze wkrótce inne dziewczyny pochwalą sie 2kreskami i bedzie mozna gratulowac. ja chyba po tym cyklu odpuszczam całkiem. chyba nie mam juz sił. zdam sie na los i tyle. ciesze sie ze mam dwóch cudownych zdrowych synków i mam kogo kochac miłością bezwarunkową :) tego samego życze rowniez wszystkim wam które oczekują na swoje pierwsze SZCZESCiE. Powodzenia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Mami3, głowa do góry. Dobrze, że mimo niepowodzeń cieszysz się z tego co masz. Mam nadzieję, że i do mnie los się kiedyś uśmiechnie i podaruje mi chociaż jedno dzieciątko. Ale jakoś się nie spinam całą tą sytuacją. Mówi się trudno. Najwyżej dzieci mieć nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
Mery no własnie najgorzej jak sie człowiek spina. niestety wtedy jest ciezko. a ja wiem co mówie bo o obu moich chłopaków musiałam sie długo starac. wszystkie te badania monitoringi, drożnosc jajowodów, inseminacje itp itd. strasznie to wszystko potrafi dobic. Życze Ci powodzenia i trzymam mocno kciuki. ps przepraszam ale nie pamietam na jakim etapie jestes i ile juz sie starasz. mam problemy z kae i nie zawsze moge wrocic do wczesniejszych wpisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×