Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Zołza dlatego się nie nastawiam ale nie ukrywam że fajnie byłoby mieć parkę :)a jak się u Ciebie pomylili z Antosiem? i w którym tygodniu? u nas się bobo pokazywał ładnie i było gładziutko jak u lalki no ale wiadomo może siurek jeszcze nie wyrósł?:) Następną wizytę mam 5 lipca to już 19 skończonych równych tygodni będzie tak więc zoczymy ;) na razie sukieneczki tylko oglądam i nic nie kupuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamini
Dziękuję dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta od fryza na innym forum trzem laskom dziewczynkom wyrosl siurek hehehe sprawdzane w okolicach 14/15 tydz dziewczynka a potem jednak chlopaki haha takze alb sie utrzyma dziewczynka albo siurek pozniej wyrasta i tak to bywa a byla tez sytuacja gdzie ewidetnie bylo widac siurka dosc dlugo a w 28tyg sie okazalo ze o jednak dziewczynka z bardzo napuchnieta jakby lech.... hehehe najbezpieczniej sprawdzac w granicach 18 tyg zeby sie niepotrzebnie nie nastawiac grunt ze zdrowe sa nasze bobaski kochane naprawde:) ja 19 tydz, skonczony .szok czuj sie coraz wiesza ale waga ok martuszkin a no widzisz8 h przy biurku nie pomaga ale kochana..wiesz na czym polega spalanie i powrot do wczesniejszej kondycji takze poradzisz sobie napewno... apetyt tez moze zmalec im ciaza dalej w las mi np. zmalal .. jem naprawde normalnie jak zawsze .czasem mniej na wieczor i wiem wiem ze joga to nie jest na spalanie napewno hihih damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta od fryza trzem laskom na forum.. napierw w 14/15tyg dziewczynki a potem okazalo sie ze dziewczynkom wyrosly siusiaki hehehe a bylo tez tak ze laska miala miec chlopca a w 28tyg sie okazalo sie kikutek to opuchnieta lechtaczka i jednak to dziewczynka:) najlepiej sie tak do 18 tyg nie nstawiac na okreslona plec i lepiej czekac na 100 % po 18 tyg . a tym bardziej kiedy jest bardzo dobra pzycja dziecka do okreslenia plci najwazniejsze ze zdrowe sa nasze szkrby!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry myslalam ze nie dodalo mi poprzedniej wiadomosci wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta od fryza: no właśnie dlatego się nie nastawiam tylko czekam na połówkowych. siurek też czasem może się okazać pępowiną tak więc wiadomo :) ale piszą, że jak dziecko się ładnie pokazuje na połówkowym to płeć jest potwierdzana i raczej nie ma wątpliwości :) przecież nie będę czekać do porodu z kupowaniem ubranek i urządzaniem pokoiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta od fryza U mnie z profilu pokazało chłopca..oglądaliśmy go z innej strony i myślę że to się nie zmieni ale kto tam wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U znajomej dzien przed porodem sie siurak pokazał :D wiec wszystko jest mozliwe :) U mnie chłopam od 18tc teraz 26 i mam z ubranek juz wszystko :P wózek na oku tez mamy a reszte powoli sie sztukuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulaa124
Hej dziewczyny. Jak tam się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamini
U nas dziś była imprezka urodzinowa córki:) Ostatnim czasem jakoś dziwnie bolał mnie brzuch i trochę piersi...jednak nic nowego u nas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taodfryza Czarnulaba co u ciebie?? Joasia ju 26!!!! Hihi ale leci Ja też wózek mam upatrzony.. taki gdzie gondola składa się w spacerówkę:)) Na razie nic nie kupowałam także nic nie mam oprócz łóżeczka małego bujanego i małej wanienki. Chce kupić taką stacje z wanienka o do przewijania rowniez . A pod spodem rzeczy można trzymać . Super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulaa124
U mnie rozpoczęte już starania. Myślałam że zacznę starania po @ ale jej nie ma. Aktualnie mam 57 dzień cyklu .Byłam u lekarza i dopiero na dniach miałam owulacje. Nie określił kiedy dokładnie ale mam do niego przyjść za tydzień jak nie dostane @. Bolą mnie sutki i całe piersi przy dotyku. Czasem brzuch zaboli jak na @. Sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć. . Nawet nie wiem kiedy mogę test zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaAsia
Noo ji 26 ;) leci czas bardzo szybko, a z biegiem czasu coraz więcej dolegliwości :/ jutro mam lekarza i mam nadzieje ze wszystko jest ok z szyjką i dzidzią bo boli mnie pochwa, spojenie, często twardnieje mi brzuch :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulaa124
JoannaAsia dziękuję i życzę zdrowka dla Ciebie i maleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarnula no jak była owu na dniach to plus 2 tyg. Zdarzają się owu w czasie tak długich cykli . Moja znajoma ma dwoje dzieci z takich cykli:) Trzymam kciuki:):) Joasia z córką od 25 tyg miałam twardnienia brzucha .. z 10 na dzień. Nie były bolesne a niekomfortowe..często zmiana pozycji pomagała choć z czasem były intensywniejsze. Nie brałam żadnych leków choć dziś widzę e mogłam brać chociaz magnez ale wtedy jakos chyba o tym nie wiedziałam nie wiem . Bolało mnie też spojenie łonowe bo się rozchodziło czy cos Urodziłam wn37tyg donoszona córeczkę 3730g Teraz będę 20 tydz. Skończony i czasem poczuje twardnienie.. szczególnie wieczorem kiedy kładę się na kanapie po całodniowej pracy LOL ale pytałam się dziewczyn które nie pracuja i też mają jak ja wiec się uspokoiłam bo jakby nie patrzeć ja zn200h pracuje w miesiącu . Widzę że często kobiety tak mają . Skurcze braxtona ( jakoś tak się pisze) są normalne bo to są przygotowujące macicę Zakupiłam asparagin i od dziś będę brać by wspomóc się co do magnezu Bierz co lekarz nakazał i myśl pozytywnie kochana..pozytywne myślenie działa cuda..siłą sugestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulaa124
Za tydzień mam wizytę u ginekologa i zobaczymy co tam wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za pozytywne testy. U nas już końcówka 20 tygodnia, w czwartek wizyta. Prawdopodobnie będzie dziewczynka (sprawdzane w 18tc). Pozdrawiam wszystkie kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulaa i jak tam u Ciebie? ja jutro mam wizytę i musimy się zapisać na połówkowe bo u mnie 19tc już :) zleciało ale mam nadzieję że reszta zleci jeszcze szybciej. Jutro na badaniu pani doktor pewnie zrobi poglądowe USG i zobaczymy czy u nas dalej dziewczynka czy może wyrósł siusiak :) Asia mnie też spojenie bolało bo kość łonowa się rozchodzi i jak młody pod koniec ciąży jakoś cały 3 trymestr główką napierał to bolało koszmarnie. Od przedwczoraj czuję ruchy dzidziulka co jest wspaniałe :) chociaż jeszcze bardzo delikatne. Do wyprawki się przygotowujemy mamy już zaplanowane listę rzeczy co kiedy trzeba kupić/zrobić ale jak dla nas jeszcze za wcześnie . czekamy pierw na połówkowe a później tak koło 24tc idziemy na USG 4D myślę że po nim płeć już będzie widoczna gołym okiem :) a najważniejsze by było zdrowe - ciągle o tym myślę. Jak na razie cieszę się każdym kopnięciem dzidziulka to mnie uspokaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabor fryza Hej Martuszkin Ja jestem w 23 tyg i mój Babel tak szaleje że aż czasem jest to nieprzyjemne. No wariat Byłam na drugim połówkowym bo wcześniej nie widzieli wszystkiego. Sprawdzone 2nrazy także wszystko pięknie.. zdecydowanie chłopak hehe :) Wybulilo mi piłkę do przodu hehe Jutro lecimy na wakacje w ciepelko i obym się dobrze czuła jak do tej pory pracując Ja planowałam cokolwiek kupić pod koniec sierpnia..no ale dostałam z ciuszkow jak dla bliźniaków . . wanienkę . Łóżeczko małe bujane i wczoraj były przeceny -50% w next to kupiłam parę fajnych zestawów i.moeciutkiego puchatka kombinezon hihi bo chce mieć coś nowego też Też wolę z tym czekać Zołza co u Was??? Jak samopoczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z samego początku wątku (pierwszych stron)- czy jeszcze tu zaglądacie?:) Co słychać? Udało się Wam?:) Aż miło sięgnąć pamięcią do pierwszej strony...:D Mój maluszek ma już 3 miesiace :) ale ten czas leci... Jestem ciekawa, co u Was. Pewnie mój post zostanie bez odzewu, w każdym razie pozdrawiam Was wszystkie, łącznie z kontyuatorkami tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalahala
Lifeisgood, kochana! Juz 3 miesiace?? Jak ten czas leci. Jak malenstwo? Chlopiec? Dziewczynka? Jak porod? Jak ty sie czujesz? Ja wczoraj szukalam tego watku, ale nie moglam znalezc Bo zapomnialam, ktory to byl : ) nie wchodzilam na. kafe dosc dlugo. Wlasnie koncze 19 tydzien :))) Gdy sie staralam bralam clomid, duphastone, progyluton itd... strasznie rozstroilo to moj organizm i prawdopodobnie przez te leki mialam ciaze pozamaciczna , ktora na szczescie sama sie wchlonela. Potem odpuscilam sobie starania i wtedy zaszlam w ciaze : ) Nie moge uwierzyc ,ze ten czas tak szybko mija I ze masz juz 3 miesiecznego szkraba! :))) ciekawe jak pozostale dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscmalahala GRATULACJE!!!:) bardzo się cieszę, ze jesteś w upragnionej ciąży :*** U mnie ciąża niestety nie przebiegała za dobrze- miałam łożysko przodujące - krwawienia, pobyty w szpitalu, podawane sterydy na rozwój płuc u małego w 6/7 miesiącu, ciąża leżąca, problemy z sercem... Ech... ale wszystko skończyło się dobrze, urodziłam w 37tc przez cc:))) Malutki zdrowy jak rybka, rośnie jak na drożdżach i jest cudowny :)) Niestety ma kolki, ale dajemy radę :))) Mam nadzieje, ze się dobrze czujesz :* Tez jestem ciekawa, co u innych naszych koleżanek :))) Powodzenia !!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalahala
Lifeisgood, no to sie mialas! ciesze sie bardzo, ze masz juz to wszystko za soba. Najwazniejsze, ze maly zdrowy ! : ))) U mnie ciaza tez nie przebiega tak jak bym chciala. Pierwsza byla ksiazkowa. Teraz niestety moja szalona macica sie stawia, mam skurcze juz od 13 tygodnia,lece na progesteronie i musze lezec, zadnego wysilku, zadnych wypraw na zakupy ; ) NIC! i nie wiem jak ja dotrzymam do konca. Zazdroszcze ci, ze juz jestes po wszystkim : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, jeszcze troszkę i będziesz miała swojego maluszka :* Ja tez leżałam, tyle ze tak zle się czułam, ze nie miałam ochoty ani czytać, ani nic oglądać. Tez brałam luteinę:) dużo babeczek ze mną leżało w szpitalu ze wczesnymi skurczami, spokojnie - wszystkie urodziły w terminie hehe :) Powiem Ci tak szczerze, ze ja to już myślałam, ze moja ciąża nigdy się nie skończy :D choć przy tym modliłam się, żeby trwała jak najdłużej (bałam się bardzo wczesnego porodu). No cóż, uroki stanu blogowlawionego :D teraz uśmiechy młodego i słodkie „gugu” wynagradza każde cierpienie :) Choć drugi raz nie chciałabym być w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta od fryza u mnie styka 27 tydzien:) skurcze przepoiadajace mam od 18 tyg. czasem wiecej jak 10 a czasem mniej tak samo mialam z corka nie biore zadnej nospy czy progesteronu, odpoczynek pomaga i moze magnez z potasem juz nie pracuje jak pracowalam, siedze na zwolnieniu bo jest mi ciezko przez brzuszek ktory wywalilo mi niezle do przodu brzuszek tez mi twardnieje przez malego bo niezle wariuje i masuje macice....nieraz to tak zaboli ze hej takz on tez jest winowajca kamiennego brzuszka czasem a co u was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Joanna. Asia Hej, co u was slychac, zgubilam ten watek i dopiero teraz na niego trafiłam, u mnie 34tc, coraz gorzej sie czuje, wszystko mnie boli. Kazdy mowi ze nie dotrwam terminu i tez w sumie tak czuje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta oo D fryza Hej Joanna . Dotrwasz dotrwasz:) też się tak czułam ale cóż poradzić..każdy ciążę znosi inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanna.Asia Widze ze Ciebie tez skurcze dosc wczesnie zaczely lapac, mnie kolo 24tc, a teraz to nawet po nocach budzą czasem,teraz w czwartek na wizycie musze powiedziec lekarzowi ze takie mi sie w nocy pojawiaja, bo czasem nawet boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosabia
Hejka dziewczyny lifeisgood i goscmalahala :-) ja gratulacje dzieciatka i ciąży. Mi się również w końcu udało po roku starań i zaszłam w ciążę. Co prawda to dopiero 6 tydzień i czekam na wizytę u lekarza ale wierzę że wszystko będzie dobrze ;-) fajnie było usłyszeć że u was też się układa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×