Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość TAKaSObieMaMamaMa
Lifeisgood no powiem Ci ze ja juz tez troche glupieje z tymi testami. Pisalam Wam ze zrobilam z rana tez test o czulosci 10 i nie roznil sie on niczym od tego wczorajszego. Robilam go dosyc wczesnie bo kolo 4 rano. Musialam tak bo musiałam siku. Wiedzialam ze jak sie wysikam i nie zrobie testu to rano nic nie pokaze. Tak wiec zrobilam ten o 4 po 6 godzinach przerwy w sikaniu. Rano przed 8 wstałam i tez sie wysikalam. I przed chwilą z ciekawości zrobilam test pre test o czulosci 25 pewna ze skoro juz 2 razy sikalam to on wyjdzie najgorszej jakości. Jakiez bylo moje zdziwienie, bo wydaje mi sie ze wyszedl on najlepiej. Wiec opcje sa dwie. Albo te testy dzialaja sobie kazdy jak chce i sa do d**y tal naprawde, albo..i tu licze na ta bardziej optymistyczna wersje , ze z kazda chwilą moje hcg rosnie ;-) Dodam Wam zdj dla porownania. U gory ten o czulosci 10 robiony o 4 rano, a na dole pre test. Powiem Wam ze oszalec mozna. Chcialabym bardzo zeby juz byl pon. https://m.fotosik.pl/zdjecie/01801fbe7fee13e9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Mosabia u mnie pierwsza i druga ciaza tez byla w pierwszym cyklu staran. Teraz ta biochemiczna w lipcu tez zaskoczyla od razu. Zobaczymy jak to bedzie teraz. Jestem coraz bardziej pelna dobrych mysli mimo wszystko. Myślę Mosabia ze u Ciebie tez pojdzie szybciutko i bedziesz niedlugo Nam tu wklejala zdjecia swoich testow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TAKaSObieMaMamaMa kochana widac ze to dzidzia sie szykuje :) ja mialam podobnie w pierwszej cazy. Tez czekam na @ ma byc 26-27 ale robilam wczoraj test i negatywny, dzis owulayjny i jest blada kreka eh pewnie predzej bedzie owu niz ciaza, sluz juz jakis mam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Gosciu oby sobie dobre mieszkanko u mnie na cale 9 miesiecy przyszykowala. Modle sie o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Takasobie, no mam nadzieję, że można po cichu gratulować :) nie stresuj się bo to źle wpływa na organizm :) myślę, że będzie wszystko dobrze :) cień cienia widoczny nie tylko dla Ciebie także buźka i głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
A u mnie dziewczyny jakoś 3-4 dni przed owulacją. Także będziemy działać :) nie nastawiam się na jakiś cud ale któż to może wiedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaSobie spokojnie,wszedzie pojawia sie cien,wiec nie ma mowy o pomylce:) Mosabia ja tez bylam zaskoczona,ze owulacje przechodze ok 14 dnia, wczesniej w wyniku obserwacji stwierdzalam,ze ok 18 dc. Mierzylam temperature,obserwowalam sluz i chyba nie za bardzo mi to wychodzilo,dopiero u ginekologa przy dokladnym badaniu stwierdzono coooos takiego:) Chyba rzeczywiscie cos jest z tym pierwszym dzieckiem. Kiedys juz pisalam,ze moja kolezanka urodzila pierwsze dziecko i teraz przy drugim ma duze problemy, okazalo sie,ze policystyczne jajniki ma... A z pierwsza ciaza nie bylo zadnych problemow. Agusia... bylas juz u lekarza? Bo nie wiem czy cos przegapilam...:) ja za 1,5 tyg ide kolejny raz, a w 1 polowie pazdziernika mam prenatalne. Moze juz dowiem sie czegos na temat plci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiabedziejejnaimie
Takasobie ten test ze zdjęcia który jest niżej wygląda identycznie jak moj który robiłam w dniu planowanej @. Taka sama ta druga kreska. Wczoraj robiłam jeszcze jeden tydzień po terminie @ tak dla pewności i już od razu pojawiły się dwie identyczne kreski więc nie mam wątpliwości - maleństwo rośnie. Lifeisgood nie jeszcze nie byłam u lekarza. Wybieram się 2 października. Wolałabym szybciej ale boję się że serduszka jeszcze nie będzie. Wolę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Agusia a robilas z porannego moczu ? Bo ten moj jest z 3 sikanka. No i do @ jeszcze 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiabedziejejnaimie
Takasobie tak to był test z porannego moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiabedziejejnaimie
Ale ja widzę sama po sobie że test testowi jest nie równy. Nie ważne czy ma czułość 10 czy 25. W moim przypadku tego samego dnia z tego samego moczu test o czułości 25 wyszedł lepiej niż ten z czułością 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
No i wlasnie tak Nas producenci wkrecaja. Tak samo z tym wykrywaniem super wczesnie ciazy. Nie zawsze jest to mozliwe. Ale to taki chwyt marketingowy. A kobiety kupuja i kupuja. Jeden za drugin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPAULAS
Okresu nie dostałam dzisiaj a w piątek test był negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
TakaSobie cudowna wiadomosc. Tak jeszcze po cichu ale szczerze gratuluje!!!!!!!!!wyraznie widac drugą kreske a do terminu @ jeszcze kilka dni wiec mamy juz raczej pewnosc :) miałam tak samo z moimi chłpakami :) Ciesze sie bardzo razem z Tobą. a jak m? szczesliwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Mysle ze sie cieszy z tym ze u Nas to sie zbieglo z powaznym stanem tescia po wylewie wiec wyobrazcie sobie ile maz ma mysli w glowie od jakiegos czasu... ale wierze ze dotarla chociaz do niego ta informacja. Zreszta wiecie..on tez jest delikatny z ta radością bo na swoj sposob tez przeżył tamto poronienie. A powiedzcie mi kobietki lifeisgood i agusia ? Jak Wam wysychaly te testy i zaczynaly żółknąc to te bladziutkie kreski byly jeszcze mniej widoczne bo u mnie wlasnie tak jest. Zwlaszcza z tym pre testem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
TakaSobie przykro mi z powodu tescia. oby szybko wrocił do zdrowia. a m na pewno przyjąl Twoją wiadomosc i cieszy sie ale wiadomo ze jest w nim niepokoj i strach no i jeszcze tysiac dodatkowych mysli w głowie skoro tyle sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscPaula a może było za wcześnie na testowanie? Lub @ przyjdzie z opóźnieniem... TakaSobie ja nie przyglądam się im tak dokładnie, ale nadal je mam i są cienie tak jak były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Bo moj teraz bo kilku godzinach wyglada tak : https://m.fotosik.pl/zdjecie/99387a6942b275e0 I oczywiscie zaczynam sie zamartwiac. A maz mowi zebym nie panikowala bo to poprostu wina tego ze od strony okienka na mocz wyszlo zazolcenie ktore troche sie zlalo z kreska testowa i dlatego nie widac teraz tej bladej kreseczki tak mocno jak wczesniej na bialym tle. I mówi ze przeciez i tak wynik jest wiarygodny do 10 minut a mi cien wyszedl juz po niecalej minucie. Kurde kobietki chyba zwariuje od tego dobierania sobie do glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
TakaSobie twój m ma racje. Niepotrzebnie sie zamartwiasz. Kurcze naprawde spróbuj troche uspokoic myśli bo dokładasz sobie niepotrzebnych stresów. spróbuj zając sie czyms innym, zrób sobie jakąs przyjemnosc i spokojnie poczekaj te kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiabedziejejnaimie
Takasobie u mnie test z tym cieniem cienia po tygodniu wygląda tak samo tzn kreska tak samo widoczna. Ale mam do was pytanie szczególnie do Ciebie lifeisgood - na wizytę planuje iść 2 października. Zacznie się wtedy 7tc dokładnie 6t2dc. Na co mogę liczyć na tej wizycie? Czy zobaczę chociaż serduszko bo myślę że na usłyszenie go jest zdecydowanie za wcześnie. Ale tak mi się marzy zobaczyć ten pulsujący punkcik. Wiem też że to jest potrzebne mojemu mężowi, bo jak na razie scepytcznie podchodzi do tej ciąży. Smutne to ale trudno taki już jest ten męski świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Kurcze mami. Wiem ze zamartwianie nic mi nie da bo losu i przeznaczenia nie oszukam. Ale to nie jest takie proste. Wiem tez ze musze zacisnąć zeby czekać cierpliwie do poniedzialku zebym mogla powtórzyć bete ale te czarne mysli...one we mnie sa.. :-( A jak u Was z objawami dziewczyny. U mnie w sumie bez zmian raczej . Piersi nadal daja sie we znaki w taki sposob jak wczesniej. Odbija mi sie nadal. Jestem troche senna i glowa mnie pobolewa ale to moze przez to ze te ostatnie noce nie moglam spac. Sluzu nie wiem czy jest sens oceniac bo moze go zaburzac luteina. Ale dzis rano np jak poszłam siku to wyplynelo ze mnie troche jak woda. Az sie z poczatku przestraszylam ze to moze krew albo cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Agusia nie starsz mnie proszę z tym testem. Choc w sumie moze to tez w duzej mierze zalezy od testu/ firmy i moze od intensywności barwy naszego moczu. Bo tak patrzylam na te testy 10 z wczoraj i z dzis z 4 rano to widze te cienie. Tylko na tym pre tescie jakies cuda powychodzily i teraz ta kreska jest az czarna tak nasiakla chyba moczem. Ale faktycznie raczej bede sie sugerowala tym wynikiem przez pierwsze 10 minut od wykonania testu. Spróbuję wkleic zdjecie wszystkich 3 i same zobaczycie jakie cuda z tym pre testem powychodzily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
TakaSobie pwiem ci ze ja dokładnie wiem co ty czujesz i przeżywasz. nie pisałam jeszcze o tym ale w sumie napisze. miedzy pierwszym a drugim synkiem byłam jeszcze w ciązy. planowana wyczekana. niestety juz na samym poczatku ciązy złapalam półpaśca i i niestety straciłam tego maluszka. nie zdążyłam nawet do pierwszej wizyty u lekarza. to był 6tc.za kilka dni miałam miec wizyte. lekarz potem mi tłumaczył ze widocznie wirus zaatakował zarodka i organizm sam odrzucił maleństwo. wg lekarza przy tak silnym wirusie i bardzo mocnych i długich objawach u mnie było bardzo duze ryzyko ze dziecko urodziłoby sie niepełnosprawne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
TakaSobie pwiem ci ze ja dokładnie wiem co ty czujesz i przeżywasz. nie pisałam jeszcze o tym ale w sumie napisze. miedzy pierwszym a drugim synkiem byłam jeszcze w ciązy. planowana wyczekana. niestety juz na samym poczatku ciązy złapalam półpaśca i i niestety straciłam tego maluszka. nie zdążyłam nawet do pierwszej wizyty u lekarza. to był 6tc.za kilka dni miałam miec wizyte. lekarz potem mi tłumaczył ze widocznie wirus zaatakował zarodka i organizm sam odrzucił maleństwo. wg lekarza przy tak silnym wirusie i bardzo mocnych i długich objawach u mnie było bardzo duze ryzyko ze dziecko urodziłoby sie niepełnosprawne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPAULAS
Ostatni mój okres był 26 sierpnia . Bardzo długo próbowałam napisać na kafe cokolwiek ale nie wrzuca moich postów a czasami w ogóle nie otwiera strony forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Mami kurcze starsznie mi przykro z tego powodu. U mnie sytuacja jest o tyle bez sensu ze nie wiem czemu doszlo do poronienia na wczesnym etapie. I przeraża mnie ze moglo by dojsc do powtorki. Choc mam juz dwoje dzieci i kazda ciaza byla ksiazkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Lifeisgood, Agusia. Powiedzcie mi czy Was tez mecza wzdecia ? Bo mnie od wczoraj na wieczor męczą. Tzn brzuch sie robi taki bolesny , pelny i przy tym wzdeciu pobolewa tez podbrzusze. Tak jak by delikatne skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz sie zalogujesz i napiszesz tekst ktory bedzie mial na celu zrobic ze mnie wariatke.Bedziesz opanowany a w pozniejszym etapie pojawia sie tematy, ze kobiety to kurfy. Zaklad,ze nie minie godzina? :) ś.m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Czesc kobietki ja oczywiscie nie moge spac. Zrobilam juz test kolejny po 5 godzinach nie sikania bo niestety calej.nocy nie jestem w stanie wytrzymać bez wizyty w toalety. Oczywiscie ja jak to ja. Jestem przerażona bo moim zdaniem kreseczka nie ciemnieje a chyba juz jednak powinna. Dzis 27 dc. Do @ zostalo 2 albo 3 dni. Wklejam Wam zdj dla porownania. U gory wczorajszy. Na dole dzisiejszy. https://m.fotosik.pl/zdjecie/a79c00f8f1554cee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×