Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość Agusiabedziejejnaimie
Takasobie doskonale Cię rozumiem. Podświadomie tak bardzo pragniemy dziecka że dostrzegamy każdy nawet najmniejszy objaw ciazy. Mimo że chcemy podejść do tego na spokojnie to emocje nam nie pozwalają. I ten ból gdy mimo tych objawów które czujemy na teście pojawia się jedna kreska albo @.. Ale trzeba wierzyć. I nigdy nie wolno się poddać bo na to zawsze przyjdzie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
Malahala, Asiac co u was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
U mnie tak jak pisałam wszystko wskazuje ze owu tuż tuż. brzuch boli, śluz typowy dla dni płodnych wiec zaczelismy starania. juz chyba przestane liczyc ktory to juz cykl bo wychodzi na to ze jestem weteranka ;) postanowiłam ze tym razem na luzie. za miesiac idziemy na wesele znajomych, w listopadzie kolejna impreza wiec bedzie okazja troszke sie pobawic (odkąd pojawiły sie dzieci to niestety rzadko mamy okazje sami gdzies wyjsc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Oj ale tu cisza dzisiaj. Co z Wami dziewczyny ? U mnie 23 dc. Samopoczucie w sumie bez zmian. Rano mierzylam temp i podchodzila pod 37. Dla jak na mierzenie z rana i to pod pacha to sporo bo jak już pisalam wczesniej zazwyczaj nie przekracza 36.6 w ciagu dnia. Piersi daja sie we znaki tak jak dawaly czyli glownie przy schodzeniu po schodach . Doszły dzis bole podbrzusza malpowe wiec jestem prawie pewna ze czeka nas niestety kolejny cykl staran :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
TakaSobie coś mi sie wydaje ze dziewczyny tez maja problem z kafe. u mnie co rus nie działai to juz mnie strasznie wkurza. kiedy mas termin @? trzeba myslec pozytywnie wiec jeszcze niestety musis czekac Jestem ciekawa jak pozostałe dziewczyny. mam nadzieje ze beda dobre wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Mi kafe działa bo przeglądarkę zmieniłam w tel,ale też miałam problem dwa dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
U mnie licząc od plamień to 7dc i dalej plamie ale licząc od krwawienia to 4 DC,a liczy się chyba właśnie od krwawienia,dwa dni była krew a teraz drugi dzień plamienia.ja ten cykl odpuszczam bo badania ale kolejny bto już biorę się do roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
@ mam miec we wtorek. Czyli jeszcze 6 dni. Wogole sie wlasnie poklocilam z mezem. Bo jestem naprawde pewna ze nic z tego. Wiem ze nie powinnam tego robic ale czuje taka wewnetrzna frustracje i zal , ze zaczynam zarzucac mężowi ze tp pewnie jego wina, skoro ja bylam u gin i wszystko ze mna w porzadku. Bo go tyle czasu prosilam zeby ograniczył palenie i wogole zaczal dbac o siebie :-( Placze jak glupia dziewczyny jak sobie o tym pomysle :-( To nie jest normalne ze mam dwoje dzieci z ktorymi zaszlam za pierwszym razem. Nawet ta biohemiczna byla za pierwszym tzw strzalem :-( A teraz 4 miesiac i nic :-( Mam strasznego dola...mowie Wam dziewczyny....czuje sie strasznie psychicznie a moj maz nie pomaga mowiac " no to co " , najwyzej bedziemy mieli tylko dwoje. Jaki Ty widzisz problem. On.sobie chyba nie zdaje sprawy jak mnie czyms takim rani :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Cześć Dziewczyny. U mnie 11dc, samopoczucie jak co dzień :) od przyszłego tygodnia powinna być owulacja także zaczną się intensywne starania :P w tym miesiącu kończę łykać ovarin i kupuję sobie Inofem :) zobaczymy czy zdziała jakieś cuda w moim przypadku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Dziewczyny a jaki wy macie sluz przed @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TakaSobie faceci juz tacy sa... nie bierz mu tego za zle :-) przed @ wlasciwie nie mam sluzu albo mam bardzo malo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
TakaSobie no własnie faceci inaczej wszystko przeżywają nie analizują tak wszystkiego jak my. czasem wlasnie im tego zazdroszcze bo my potem cierpimy bardzo a oni nie rozpamiętują tylko działają :) mam dokładnie tak jak ty. z tym ze ja mam swiadomosc ze u nas to problem tkwi po obu stronach. ale tez przypominam zeby lepiej sie odzywiał mniej pracował itp m bierze salfazin. zwasze brał jak juz planowalismy dziecko. mysle ze nie zaszkodzi a moze cos pomoze. nie dołuj sie bo stres szkodzi przy staraniach. ja weteranka wiec cos o tym. 18 cykl ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
Malahala, Asiac jak u was dziewczyny? mam nadzieje ze sie odezwiecie coś pusto sie zrobiło... Agusia jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Gosc u mnie przed @ tez zazwyczaj musze tam brzydko mowiac pogrzebac zeby cos wyszukac. I zazwyczaj mam tyle co obierze sie wokol palca ze scianek. Dzis bialo kremowo troche bardziej niz zwykle w dodatku juz drugi raz w tym tygodniu zaobserwowalam u siebie miedzy tym bialym sluzem taki duzy kawalek takiego sluzu jak owulacyjny, rozciagliwy i przezroczysty. Cos jakby glutek. Dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość90490
Cześć Kobitki. Mam pytanie otóż staramy się z mężem o dzidzie. 7 Września miałam ból owulacyjny, dwa dni później 9 września kochalismy się do końca . czekam na @ która wypada 22 września. Czy może być prawdopodobne że doszło zapłodnienia , dwa dni po bólu owulacyjnym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiabedziejejnaimie
Dziś czuje się znacznie lepiej jeśli chodzi o przeziębienie. Temperatura teraz utrzymuje się w okolicach 37 stopni. Czasem coś tam mnie zakuje w podbrzuszu ale nie jakoś specjalnie mocno. Za to śpię praktycznie cały dzień i całą noc. Nie wiem czy ból głowy mam od choroby czy od ciąży. I nerwowa się zrobiłam. Kochane jak myślicie kiedy najlepiej iść do ginekologa? Kiedy bd widać serduszko? Za dwa dni zacznie się 5 tydzień licząc od ost @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Agusia poczekaj jeszcze z tydzien, poltorej i wtedy mozezz pojsc jesli nie dzieje sie nic niepokojącego. A powiedz mi Kochana jak ten sluz u Ciebie wyglądał przed @ bo ja wyzej opisalam co zaobserwowalam u siebie ale zadna z dziewczym naraziw nic na ten temat nie napisala. I powiedz mi jak odczuwasz bol piersi. Tzn w ktorych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi lekarz powiedział, że w 5tc+4dzień pojawia się zarodek. Więc najlepiej iść w 7tc wtedy już coś widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenulka
Hej dziewczyny! Czytam sobie ten temat od jakiegoś miesiąca, a dziś przyszła kolej na mnie. Dziś zrobiłam test - pozytywny :) Objawy - mega bolące i powiększone piersi, żyły mi wyszły kilka dni temu, podwyższona temperatura ok 37 stopni. Robiłam też test w piątek i wtedy był widoczny cień cienia jak to niektóre z was pisały, dziś już ładna krecha :) Gratulacje i Powodzenia dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenulka
aha, jeszcze brzuch mnie bolał i nadal boli jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Gość 90490 to jak najbardziej możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zenulka gratulacje. A temp mierzylas caly cykl ? Czy tak przed @ Cie tknelo ? I gdzie mierzylas? U mnie 23 dc przed chwila temp kontrolnie mierzylam i nadal w granicy 36.9 / 37.0 stopni. Sama naprawde nie wiem co myslec. Jedyna nadzieje daje mi ten bol piersi ktory zaczal sie w pon. A to dosyc wczesnie jak na bol przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiabedziejejnaimie
Takasobie u mnie tego śluzu nie było jakoś specjalnie dużo. Wkładka sucha. I tylko przy badaniu tyle co tam mi się na palec "nawinęło". :) teraz jest go zdecydowanie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
To z 16.21 to ja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiabedziejejnaimie
Takasobie a piersi? Ani trochę mnie nie bolą. Ani przy schodzeniu ze schodów ani nawet przy dotykaniu. Tylko pojawiły się żyłki. Bólu żadnego nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenulka
Temperaturę pod pachą mierzyłam przedwczoraj wieczorem, ale nie wiem co mnie natchnęło :) Było tak 36,9-37. Dziękuję! :) Bardzo się cieszę, ale mam mętlik w głowie jeszcze, muszę trochę nad tym podumać, nie wiem kiedy do lekarza itd... :) To pierwsza ciąża i udało się już w 2. cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
A jesli odczuwacie bol piersi przed @ to kiedy i jaki on ma charakter ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Myslicie ze jesli nigdy nie bolaly mnie piersi przed @ a jesli juz to dawala mi sie tylko we znaki lewa ( mialam tam stwierdzona malutka torbielke rok temu )i lekko czasem zakula ba 3-4 dni przed. To mozliwe zeby nagle z dnia na dzien pojawil sie u mnie taki bol intensywny zwlaszcza przy chodzeniu po schodach i to na 10 dni przed @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Widze ze znowu gdzies ucieklyscie kobietki. Powiem Wam szczerze ze u mnie zauwazylam jeszcze jedna dziwna rzecz. Od wczoraj w trakcie mycia zebow bola mnie i krwawia mi dziasla. Temperatura teraz wieczorem nadal na granicy 36.9/37 stopni. Ponizej 36.8 nie spada. Odbija mi sie nadal. Praktycznie po kazdym posilku i po piciu. Czasem nawet pomiedzy. I wiecie co. Tak mysle o tym wszystkim i przypominam sobie tamten cykl to pamietam ze od samej owu mialam okropne bole brzucha i glowy praktycznie codziennie. A teraz brzuch czasem zaboli jak na @ ale tez czasem kluje tak jakby przy zapaleniu pecherza. I wiecie co kochane ? Uswiadomilam sobie ze tych prawdopodobnych znaków ciazowych jest tyle ze jesli los sobie znowu ze mnie zadrwi to chyba mi serce pęknie na milion kawalkow bo ja naprawde nie wmawiam sobie tych wszystkich symptomow. Chcialabym zeby to bylo tylko wmawianie ale nie jest. Jak w poprzednim cyklu chcialam sobie wmowic chociaz bol piersi przed @ to za nic w świecie ich nie mialam mimo ze nawet podskakiwalam jak idiotka zeby je choc minimalnie poczuc a bylo zero totalne zero odczucia. Jedynie klucie w tej lewej piersi. Te dni do @ ciagna sie tak bardzo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenulka
TAKaSObie, kiedy masz dostać okres? Mnie tym razem inaczej bolały piersi niż zazwyczaj, mocniej i dłużej, no i się powiększyły. Teraz już tak bardzo nie bolą, ale ciągle je czuję. I powiem Ci, że od kilku dni pod rząd wieczorami chwilę mnie mdliło i tak jakby odbijało się jak Tobie. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×