Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

żona była dziewicą, a potem zaczęla mnie zdradzać

Polecane posty

Gość gość

Witajcie. Mam 30 lat, od pół roku jestem żonaty. Myślałem,że złapałem Pana Boga za nogi, bo moja 30-letnia żona okazala się dziewicą. Przed ślubem dla pewności zaprowadziłem ją do mojej ciotki, która jest ginekologiem i zbadała ją. Byłem wniebowzięty.Sex po ślubie z dziewicą. Ja przed nią współżyłem tylko z jedną kobietą, z którem byłem w długim związku, niestety potem moja narzeczona zmarła. Po pewnym czasie spotkałem Ją.Po ślubie był miesiąc miodowy, potem szara rzeczywistośc. I wiecie co się stało?Moja żona dziewica, do której miałem tak dużo szacunku zaczęła mnie zdradzać.Dowiedziałem się przypadkowo, ktoś przysłał, anonimowe fotki, pokazałem jej do wszystkiego się przyznała.W złości powiedziała mi ze nic się nie stało,że powinienem być zaszczycony,że mimo 30 była dziewicą , a ten facet jest jej drugim facetem po mnie i żebyśmy zapomnieli o sprawie. Przeprosiła mnie i obiecała,że to się więcej nie powtórzy, ale mnie to nie przekonuje. Automatycznie straciłem do niej cały szacunek, mimo,że była 30-letnią dziewicą. Myślałem ,że skoro kobieta zachowuje dziewictwo do tak późnego wieku, to znaczy,ze się szanuje i jest dobrą partią na żonę, a teraz stwierdzam , że jednak wcale tak nie jest. Nawet sobie myślę, że może była dziewicą nie dlatego,że miała zasady moralne, tylko dlatego,że nikt zwyczajnie jej nie chciał. Jestem załamany, myślę o rozwodzie, marzyłem o dziecku, teraz przeszła mi ochota na wszystko. Napiszcie jakbyście się zachowali w mojej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest bez różnicy czy dziewica czy nie. Jak zdradziła to zdradzi i następny raz ale bardZiej się będzie pilnować. Kończ ta farse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi to się kojarzy z takim czymś jakby chciała aby ktoś ze tak powiem po prostu zaufany i sprawdzony przeorał pole a potem ona będzie miała pełną dowolność co do swoich decyzji, raczej jednoznaczne jest ze jak kocha to nie zdradza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość default
Ona była dziewicą bo była religijna czy nie miała nigdy chłopaka? To ona zdecydowała, że zaczniecie współżyć dopiero po ślubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, przecież każda była dziewicą, hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie miala blokade sexualna ale fantazję duzą i buzujaca potem ty ja rozdziewiczyles ona nie byla juz pod wplywem religijnych rodziców i zasnakowala w sexie za bardzo ja bym z taka poszedł w trojkat 2m+k zeby sie wyszumiala ale to i tak po paru latach zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iczi
Mysle ze dobrze zrobila . Za bardzo chciales ja kontrolowac - wizyta u ciotki . Sa sobie pozwalales , a ona nie miala zadnej moze okazji , a teraz juz wie . To ciekawosc i nie powinienes byc dla zony taki okrutny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kobiety oczekujesz że będzie dziewica do ślubu i wtedy taką szanujesz? Więc Ty nie zaslugujesz na szacunek bo nie czekałeś z seksem do ślubu. I jeszcze to: zaprowadzilem Ją do ciotki...jesteś debilem. Ja na miejscu tej dziewczyny zostawilabym Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu spodobalo się jej i tyle. 30 latka po raz pierwszy poczula bolca i teraz musi nadrobic stracony czas. Nie macie dzieci, pol roku po ślubie, koncz to bo bedziesz zalowal tego do konca zycia. Mozesz byc pewien, poszla raz pojdzie drugi, tak jest zawsze. Tu juz niczego nie zbudujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety dziewice czesto tak maja (nie zawsze! Ale czesto). W koncu ciekawosc jak jest z innym zwycięża - a, że jest inaczej i też fajnie to z reguły chcą więcej. No chyba, ze trafia na jakiegos partacza, egoiste to wtedy dają sobie spokoj po 1-2 razach.... Nie jestesmy stworzeni do monogamii i wiernosci - ale ludzie wymyslili inaczej i trzeba sie pilnowac i kontrolowac. Niektorym sie nie udaje bo seks jest przyjemny a wielu nie potrafi sobie odmowic przyjemnosci. Masz 3 opcje. - zostawić - żyć z tym i mieć tę niepewność dziennie czy poroże nie przyrasta - zacząć bawić się w trojkaty lub czworokaty: ona skorzysta i ty też czasem więc bilans będzie OK Inne opcje możesz wymyśleć sobie sam ale pewnie będą wariacją powyższych. Baw się dobrze...jakkolwiek nie wybierzesz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z chłopakiem i on nie wspołżył z inną miał mnie dziewicę i nigdy bym go nie zdradziła. Chłopak ma długiego i cienkiego. Pewnego dnia mnie zaskoczył popozycją seksu z innym a w zasadzie z dwoma innymi. Podczas tej rozmowy widziałam że mu stanął mnie również zrobiło się mokro na dole i skończyło się seksem. Gdy skończył powtórzył propozycję na którą chętnie się zgodziłam oczywiście w jego obecności. Chodziło chlopakowi bym stala się prawdziwą kobietą i tak się stało. Szukaliśmy dwóch z grubymi członkami. Po kilku miesiącach doszło do seksu grupowego gdzie przy pierwszym kochanku pojawiła się krew na członku było to rozdziewiczenie mnie. Nie rezygnowałam i odbyła stosunek ostrzejszy z drugim było cudownie. Mój chlopak gdy wszedł od razu miał wtrysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same zboki i fantaści tu siedzą :O Nudno w wakacje co? x gość dziś Skończ udawać kobietę, słabo Ci to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słońce  Peru
gość dziś Skończ udawać kobietę, słabo Ci to wychodzi X To jest ten cwel od wspólnego badania piczy u ginekologa. Z daleka poznam sku‪rwisyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli faktycznie była dziewicą to znaczy, że wcześniej do seksu nie przywiązywała wagi ale rozsmakowała się w nim a ty jej z jakiś powodów nie wystarczasz. Nadrabia stracone lata. To już lepiej gdybyś sobie wziął kobietę, która nie była dziewicą i doceniła ciebie niż taką. Jak widać nie zawsze dziewica jest dobrym rozwiązaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że dziwica to wręcz zły pomysł - człowiek musi mieć doświadczenia, tak się uczymy. Jak każdy w związku ma jakąś historie to wtedy potrafi w pełni docenić co ma teraz. I nie ciągnie go gdzieś indziej. A jeśli ciągnie (bo tak się też zdarza) tzn. , że coś jest nie tak w Waszym życiu łóżkowym i albo to zmieniacie albo adieu! Każdy szuka nowego partnera bo przecież może się nie udać. Warto mieć doświadczenia z różnymi partnerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×