Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak radzić sobie z samotnością?

Polecane posty

Gość gość

Mam 27 lat i wciąż jestem sama. W moim otoczeniu wszystkie dziewczyny w moim wieku, czy nawet młodsze mają już mężów, dzieci, a przynajmniej długoletniego faceta. Jak nie trudno się domyślić, jestem jedyną samotną osobą, nie ukrywam że czuję się z tym źle, bo chciałabym mieć kogoś, założyć rodzinę, ale co zrobić, jak już w zasadzie wszyscy są pozajmowani? Czy jest ktoś w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie jest w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nikt w całej Polsce, przegrałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 11 25
Pytam osób w podobnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez ty przestan masz 27 lat a zachowujesz sie jak 80 latka znajdz sobie jakis cel , zajecie a nie narzekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np. dawanie pupy za pieniądze. Jesteś dziewicą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 11 29
Ja nie narzekam, tylko zwyczajnie się martwię. Jeśli widziałbyś, że wszyscy w Twoim otoczeniu są już sparowani, zresztą nie tylko w otoczeniu, to byś też zastawiał się, gdzie popełniłeś/popełniłeś błąd. Jeszcze niektórzy to komentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisza to co myślą a ty jestes nuzaca z takim tematem od d**y za przeproszeniem. ludzi maja wieksze problemy niz twoje ktore mozesz z łatwościa rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 11 36
Nie musisz czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo chciałam porozmawiać z osobami, które też tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes modliszką i do tego chamką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak mam, ale większość osób w moim otoczeniu też jest niesparowana więc w ogóle tego nie odczuwam, no i jestem od Ciebie starsza parę lat haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem starsza i tez sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem starsza o 2 lata i tez wszyscy znajomi, ze szkoły, pracy są już po ślubie, mają dzieci, a ja jedna jestem sama i cóż, muszę dalej żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 11 44
To dobrze, że jeszcze w Twoim otoczeniu ludzie są niesparowani, bo u mnie niestety już wszyscy w związkach, mają dzieci i tylko ja jestem takim odmieńcem.:) czuję się niezręcznie i zastanawiam się jak to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 11 48
A jak się odnajdujesz w tej sytuacji? Ja po prostu mam doła, bo nawet nie mam z kimś gdzie wyjść, bo wszyscy mają już swoje życie, czuję się bardzo samotna. No i niektórzy już mnie przekreślili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmien towarzystwo, kolko zainteresowan, wyjedz gdzies... ja czesto sie przeprowadzam wiec sila rzeczy znajduje sobie nowych znajomych i na ogol sa to osoby niesparowane, takie same wolne ptaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 11 52
Towarzystwa nie zmienię, bo tu innego nie ma. Ewentualnie powinnam zmienić otoczenie, np. wyjechać na trochę za granicę, tam ludzie żyją trochę inaczej. Słuchajcie, a zdarzają się wam niemiłe komentarze, typu że będzie się starą panną itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo co odpowiadać na pytania: a ty ciągle sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w zyciu takiego komentarza nie slyszalam, ale tak jak mowilam, obracam sie w towarzystwie w wiekszosci niesparowanych ludzi, ktorzy sami czesto sie przeprowadzaja i zmieniaja swoje zycie itp, wiec nikomu takie cos do glowy nawet nie przyjdzie :D zreszta co strasznego jest w tym, ze nie masz faceta, no blagam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 11 58
Nic strasznego w tym nie ma, tylko chciałabym w końcu z kimś być, a w moim otoczeniu nikogo już nie ma, no i jednak czuję tę presję... No ludzie często się dziwią że nikogo nie mam i zapada niezręczna cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszę, a Ty dalej nikogo nie masz? Kiedy zamierzasz mieć dzieci, młodsza nie będziesz. Więc jak się domyślasz, miło mi nie jest i tez chodzę zdołowana, skoro jestem postrzegana przez społeczeństwo jako ta gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przez spoleczenstwo, tylko przez mala grupke wokol Ciebie. ja jestem od Ciebie starsza i nikt mi takich tekstow nie wali. jesli mozesz, serio zmien otoczenie - raz, zeby pozbyc sie toksykow a dwa, moze wtedy kogos poznasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 12 06
Dokładnie. Widząc dookoła same pary człowiek łapie doła i jeszcze te komentarze, że już trzeba wziąć ślub, oczywiście rzadko je słyszę, ale jednak słyszę. Zresztą wszyscy widzą, że nikogo nie mam, bo ciągle chodzę sama. Kiedyś jak szłam, to jakiś koleś sobie skomentował pod nosem, śliczna dziewczyna a sama, czyli jak widać ludzie sobie plotkują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 12 08
Tak, mam zamiar wyjechać na trochę za granicę. Chyba to dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry, tylko jedz do duzego miasta i nastaw sie na poznawanie ludzi, i niekoniecznie Polakow!! w kazdym wiekszym miescie mozesz znalezc jakies grupy dla nowoprzybylych, spotkania couch surfingowe itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tu u siebie chyba jestem już spalona. Zresztą chyba co niektórzy o mnie plotkują, jak choćby ten koleś co pod nosem sobie powiedział śliczna dziewczyna a sama, a ja go nawet nie znałam. Nawet nie chcę wiedzieć, co inni o mnie mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 12 15
Mam zamiar jechać do Londynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze, ze niezle sie nakrecilas i przejmujesz opiniami debili, ktorych nawet nie znasz, a to ogromny blad. jestes mloda dziewczyna, a robisz z siebie jakas niedorobiona dziwaczke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat Londyn jest koszmarnie drogi i zatłoczony, co zamierzasz robić? jeśli masz szansę na pracę w zawodzie, to ok, ale jeśli chcesz pracować np jako kelnerka itp to naprawdę nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×