Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie powinno się ratować zagrożonych ciąż

Polecane posty

Gość gość
Do 16:16 no troche przesadziles(zakladam, ze jestes mezczyzna) z tym armagedonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Gość z 15:18 i 15:52 kolejne wstrętne kłamczuchy. Gość 15:47 różnica polega na tym, że Twój 18-letni syn jest człowiekiem i takiego jak najbardziej powinno się leczyć. Płód przez cały czas trwania ciąży człowiekiem nie jest i dlatego nie powinno się ratować wczesnych ciąż. Płody po 12 tc, jeżeli wykryje się najmniejsze nieprawidłowości powinny podlegać obowiązkowej terminacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem facetem (to ja od Armageddonu), skąd taki pomysł? Jestem 100% kobieta :) Nie przesadzam, interesuje się biologią i psychologią ewolucyjną i wyciągam wnioski. Tyle i aż tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko, moje zdrowe (10 na 10 Apgar) dziecko z podtrzymywanej ciąży cię pozdrawia. Ale pewnie zarzucisz mi kłamstwo, bo jak się nie ma argumentów to najłatwiej powiedzieć, że rozmówca kłamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciaza moze byc zagrozona nie tylko z powodu wad genetycznych plodu , plod moze sie dobrze rozwijac a ciaz moze byc zagrozona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam podtrzymywana cala ciaze. Urodzilam zdrowe dziecko, kilka dni przed terminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, urodzilyscie zdrowe dzieci z podtrzymywanych ciąż. Ale jednak coś było z wami nie tak jeśli nie mogliście normalnie donosić. Wasze dzieci przekażą takie wadliwe geny dalej i za 500 lat już żadna kobieta nie będzie mogła urodzić bez pomocy lekarza. Czaisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18:14 nie myslisz logicznie. To tak jakby nie leczej dziecka albo osoby mlodej na raka bo moze przekazac to w genach dalej. Niepelnosprawnych tez pozabijac? Myslenie hilterowskie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co innego zabić kogoś, a co innego spowodować by się ktoś nie rozmnożył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz od początku ciąży biorę duphaston albo luteinę mam Hashimoto i od przyjmowania leków na tarczyce rozjechały mi się inne hormony. Zanim brałam leki na tarczyce miałam okres jak w zegarku zawsze o tej samej godzinie zaczynał się co 4 tygodnie. Teraz biorę leki zeby się nie stało bo wcześniej poroniłam. Tarczyca też często sprawia kłopoty i przez nią nie można zajść w ciążę albo jej donosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz sami utytuowani ginekolodzy zlecieli sie na kafe.Co drugi to lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więcej chemia i jedzenie szkodzi niż geny matki która bierze leki na podtrzymanie, Czarnobyl też się przyczynił do różnych chorób w dzisiejszych czasach. Jak płód jest chory to te leki tez nie pomoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak paranoiczko wszyscy kłamią, bo przecież z wcześniaków nie wyrastają normalni zdrowi ludzie tylko warzywa podpięte do respiratorów, wcześniaki nie kończą szkół, nie idą do pracy, nie zakładaja rodzin tylko leżą z rurkami w całym ciele i umierają :o Kur/wa skąd sie takie debilki biorą? Zobacz sobie jak wyglądają zjazdy wcześniaków w Ujastku i zobacz sobie te wszystkie "okłamane kłamczuchowate" dzieci jak biegają, śmieją się i normalnie rozwijają :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 15:47 różnica polega na tym, że Twój 18-letni syn jest człowiekiem i takiego jak najbardziej powinno się leczyć. xxx Nie, nie powinno! Natura wie co robi i eliminuje słabe jednostki ludzkie tak jak eliminuje płody! Po co mamy na niego płacić i po co ma potem rozsiewac te wadliwe geny? NATURA TAK CHCIAŁA! Tak kochana albo wóz albo przewóz, a nie że sobie wybierasz kiedy natura, a kiedy nagle zdobycze medycyny. Widziałaś hipokrytko jaka jesteś poje/bana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tej osobie opogladach hilterowskich nie chodzi o to, ze dzieci sa inne tylko o geny, ktore moga przekazac dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19:05 to po co nam wogole medycyna? Medycyna prenatalna? Teraz mozesz nawet operacje przeprowadzic w lonie matki. Uwazasz, ze to jest nie potrzebne? Uwazaj na slowa bo karma lubi wracac. Masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka jest skończona debilką
Autorko co tu walczysz po próżnicy? Zorganizuj petycje i wypier/dalaj pod sejm a nie tu rzygasz swoją głupotą zapewne wyssaną ze skisłym mlekiem maciory, która cie wysrała! Na razie bredzisz tępa suko, a racji nie masz w żadnym względzie i sama sobie przeczysz! Nie pasuje ci, że te odratowane dzieci będą rozsiewać wadliwe geny ale już leczenie dzieci ze zdrowych ciąż kiedy te zachorują na raka, tarczycę, cukrzycę jest OK i te dzieci niby nie przekażą swoich wadliwych genów dalej? ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niech ratuja, tylko niech koszty utrzymania ponosza rodzice, a nie wyciągają później ręce do państwa. niech każdy będzie odpowiedzialny za własne decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Do 19:05 to po co nam wogole medycyna? Medycyna prenatalna? Teraz mozesz nawet operacje przeprowadzic w lonie matki. Uwazasz, ze to jest nie potrzebne? Uwazaj na slowa bo karma lubi wracac. Masz dzieci? xxx zapewne pisałaś do mnie (19.01) ale widzę, że nic nie zrozumiałaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos tutaj usiluje pokazac jakim to nie jest filozofem ble ble ble stworzylas sobie teze w glowie i nie dopuszczasz krytyki, ze poprostu to co tutaj piszesz nie ma najmniejszego sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdzietna bezpłodnica
19:11 A niech ratuja, tylko niech koszty utrzymania ponosza rodzice, a nie wyciągają później ręce do państwa. niech każdy będzie odpowiedzialny za własne decyzje. X a dlaczego maja nie wyciągać rąk do państwa? to dla kogo ono jest to PAŃSTWO? a mi się nie uśmiecha, ze zapuszczone stare krowy zapadają na stare lata na cukrzycę przez własne obżarstwo i niedbalstwo, a musze płacić na nie! na tych wszystkich śmierdzących palaczy którzy pozapadali na raki jamy ustnej, języka, przełyku, krtani, płuc też płacę i nikt mnie o zdanie nie pyta! Na je/baną patologię która chleje całe życie, nie pracuje ani dnia, a potem ląduje w przytułku albo hospicjum na mój koszt też płacę i nie mam prawa nie płacic to tym bardziej moge płacic na chore dzieci z odratowanych ciąż bo ci ludzie mimo, że potrzebuja całe życie jakiejś tam opieki medycznej to najczęściej ida do pracy i normalnie żyją. Owszem wielu z nich ma problemy ze wzrokiem czy tam inne dolegliwości ale ja takich ludzi szanuje i szanuje ich rodziców i jak chcesz wiedzieć to nie mam dzieci bo nie moge ich mieć i bardzo jestem szczęśliwa, że moje pieniadze trafiają też do naprawde potrzebujących ludzi, a nie tylko na syfiarzy którzy sami zafundowali sobie choroby i na te k/u/r/w/y z Wiejskiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dziecko mojej koleżanki z podtrzymywanej ciąży upośledzone, chore, z ogromem chorób pozdrawia tych co karzą podtrzymywać takie ciąże, oby wam się tak dobrze wiodło jak jemu to byście zeszli ze swoim i głupotami na ziemię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wadliwe geny haha. Twoje dzieci autorko tez beda mialy wadliwe geny, bo zyjesz w chemicznym syfie, wpierdzielasz to, wydalasz to, bledne kolo. Nauka jest po to, by z niej korzystac. Jak jestes tepa i nie potrafisz, to Twoj problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19:20 dokladnie. Panstwo to niby kto???? My my placimy podatki i wszystkie skladki. A co Ty myslisz ze polity y z wlasnej kiesze i placa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś OK, bo widzę, że jesteś lekko nieogarnięta - Dziewczyno mam dokładnie takie samo zdanie jak ty! Po to mamy medycyne i to jest wspaniałe. Pokazuje tylko tej SSmance jaka jest niedorzeczna bo płodu nie chce ratowac bo natura i natura i złe geny potem rozniesie no to pokazuje jej że natura tak samo działa urodzonych już ludzi i idąc jej tokiem nie powinno się ratować ludzi ze zdrowych ciąż, którzy na coś zachorowali bo to w sumie też natura i oni tez potem moga wadliwe geny roznosić (oczywiscie tak nie myślę tylko pokazuje jej absurd i wybiórczość jej toku myslenia) Zrozumiałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ktoś tu jest tępym debilem i nie umie czytać ze zrozumieniem tylko wyciąga z kontekstu pojedyncze zdania i wrzeszczy :o przecież ona tylko idzie tropem autorki i pokazuje jej zakłamanie tępa dzido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O przyszla nawet tepa dzida :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy pisza jako gosc i czlowiek sie gubi. Ironie ciezko wyczuc przez integnet. No to mamy podobne myslenie tylko inaczej sprecyzowane. To ja nieogarnieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×