Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chciałbym mieć zwykłą kobietę

Polecane posty

Gość gość

która ceniłaby zwykłe życie,za zwyczajne pieniądzie,może ze zwyczajnym dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrozbella
Jestem zwykła i niezwykła. Chcę mieć zwykłe życie, ale za to niezwykłego męża i dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogłaby być atrakcyjna,ale też przeciętna,byle nie brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cięzko znaleźć taką "zwykłą" bo ten typ dziewczyn nie prowokuje , nie wywyższa się a co za tym idzie nie rzuca się w oczy . Ot takie szare , ciche myszki które przemykają codziennie obok każdego z nas . Jeśli chcesz taką kobietę to patrz uważniej a zaręczam ci że znajdziesz właśnie taką jakiej szukasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam chciałabym mieć niezwykłego faceta ;) Ale tacy to rzadkość niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudnowłosa
ja jestem (nie)zwykła i mnie byś chciał i ja bym chciała (nie)zwykłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A patrzysz się na te zwykłe kobiety, dostrzegasz je na ulicach? Bo to ważne! Ja jestem zwykłą dziewczyną mnie się nie dostrzega wy wszyscy tylko odwracajcie wzrok na te wymalowane i wyszukiwane za kupę pieniędzy. Nawet nie widzicie że prawdziwe nie sztuczne kobiety chodzą po tym świecie i macie później problem ze znalezieniem odpowiedniej dziewczyny. To bzdury że ładna dziewczyna to tylko pieniądze by chciała, a brzydka nie. Ja jestem zwykła ładna, wrażliwa i studiuje ciężko bym później nie musiała na utrzymaniu mojego mam nadzieję że w przyszłości męża polegać, bym miała pracę którą uwielbiam bym nie musiała co chwila jej zmieniać. Chciałabym spotkać tego zwykłego faceta który dostrzegał by to że chcę być tylko z nim a nie jego pieniędzmi. Jednak to jest bardzo trudne bo oglądacie się tylko za tymi co tyłkiem kręcą i miały już masę związków za sobą bo tracy jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, i to związków nieudanych. To chyba o czymś też świadczy, że może w kimś lub w czymś jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwykła kobieta to cudo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×