Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co robicie dzieciom na kolacje ?

Polecane posty

Gość gość
Mója córka (7 lat niedługo skończy) jest taka "monotematyczna" jeśli chodzi o śniadania i kolacje odkąd miała 3 lata... Lubi zjeść naleśniki (robię poł na pół mąkę pszenną białą typ 500 i razową gryczaną więc zdrowiej) z dżemem TYLKO wiśniowym babci, lub z bananami w palsterkach. to zwykle w weekendy jest na śniadanie rodzinne, bo sie dłużej robi. Drugą rzeczą jaką zje na śniadanie/kolację to kanapki lub bułki (lubi razowe na szczęście, ja sama bulki grahamki lub orkiszowe często robię) z serem zółtym, albo z miodem, lub z maslem i ewntualnie rzodkiewką. obok może byc podana surowa marchewka. i to koniec.... ale je różnorodne obiady na szczęście, kocha warzywa i owoce. chętnie zjada takie "cuda" jak makaron razowy z jarmużem, bakłażanem, pieczarkami i rukolą :) albo zupę krem z kalafiora, marchewki, soczewicy i kolndry z kokosowym mlekiem i kurkumą. albo lubi pstrąga z piekarnika i do tego pieczonego batata z masłem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha - u mojej córki wlaśnie naleśniki to jedyna opcja żeby zjadła jajko... od kilku lat. dlatego jak robię naleśniki, to na ciasto z którego wychodzi ok 15 dość dużych ale cienkich naleśników, daję aż 3 jaja, czasem i 4. córka z mięsa lubi tylko pstrąga właśnie oraz kurczaka, nie lubi innego . no ale mowa była o kolacjach, nie obiadach ... ;) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj czterolatek lubi omlet z cebulka i papryka, lubi kanapke z maslem i dzemem lub z szynka, parowki ale takie dobre kupuje i daje tylko w soboty, lubi tez czasem kasze manne z sokiem lub startym jablikiem, ale to jak go "najdzie" ochote czyli rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dzieciaki uwielbiają rośliny strączkowe. Ostatnio była faza przez tydzień na fasolkę strączkową - doslownie prawie codziennie chciały ją jeść ;p wczoraj na podwieczorek chciałam coś urozmaicic i zrobiłam im lekkie kotlety z grochu http://obk.pl/przepisy/kotlety-z-grochu/ łaknienie tych małych strączkożerców poskromione - wyszły przepyszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×