Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Whatwe

Zadnego slubu zadnych dzieci zadnego wspolnego mieszkania

Polecane posty

Gość Whatwe

Nie teraz dopiero za 10 lat :( to sa slowa mojego chlopaka a co do slubu to powiedzial, ze nigdy sie nie ozeni w takim razie co to za zwiazek :( nie chce juz mieszkac u rodzicow. On dopiero studia skonczyl ma 30 lat ja jestem w tym samym wieku mam dobrze platna prace on szuka dopiero pracy a na pytanie czy chce ze mna mieszkac powiedzial, ze nie bo nie bedzie placil czynszu ze ja moge sobie wziac mieszkanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna tępa krowa rozpłodowa dla ktorej bzdurny papierek i ceremoniał jest najwazniejszy :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, przychodzi czas na zalozenie rodziny, na dzieci. Jesli tego nie rozumiesz, bo masz 12 lat, (23.51), to po co wpisujesz się w temacie? By obrazić obcą osobę? Lepiej ci? Autorko, twój chłopak nie jest materiałem na męza i ojca. Cięzko mu idzie, skoro dopiero teraz konczy studia i szuka pracy. W tym tempie, to doczekałabys się z nim dzieci ok.60 tki. Zastanów się czy to TEN, i podejmij decyzję. Przecież to dawno dorosły facet. Co on robil przez lata? Siedzial w więzieniu, ze jest tak strasznie do tyłu ze wszystkim? Wbijasz się przy nim w lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ło matko, wymień go na lepszy model, bo ten do niczego się nie nada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślub i ceremoniał nie jest najważniejszy, ale jednak jest to jakiś impuls do otwarcia nowego etapu życia. Jeśli masz być w bylejakim związku to lepiej bądź singielką, bo byle co nikogo na dłuższą metę nie zadowoli. A jak się rozstaniecie to on w try miga znajdzie jakąś landrynę i po kilku miesiącach będzie już mężem. Ten typ tak ma. Jeśli facet nie chce się żenić to po prostu uważa, że jego partnerka nie jest tą jedyną na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×