Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość perfect_angel

Czy związek z 10 lat starszym mężczyzną to duża różnica??

Polecane posty

Gość perfect_angel

Zzastanawiam się czy jesli facet jest 10 lat starszy ode mnie to to dużo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w normie, facet powinien być starszy;) miłość i tak nie pyta o nic:) a jak chcesz mieć związek dla związku to tak myślę do 15 lat, żeby nie gadali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfect_angel
HAHA WŁASNIE MAM 15 XDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O boze, jakie to ma znaczenie ile ktos ma lat. Kocha sie kogos za to jaki jest a nie kiedy rodzice go splodzili, bo to dosc idiotyczne kryterium decydowania o swoim zyciu emocjonalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfect_angel
Gość mas racje. Ja go kocham,on mnie tez,jestesmy ze sobą już prawie rok,poznalam jego rodzine,on moją też....ale ludzie z otoczenia,naszej miejscowosci itp tego nie akceptuja....co zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oglądaj się na innych bo to Ty masz być szczęśliwa. Nie zakochujesz się w czyimś peselu tylko w osobie. Dacie radę jeśli jest miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będziesz miała 40 lat a twój kochany mężczyzna 55 lat wtedy dopiero zauważysz różnice was dzielące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfect_angel
Ale w cacao będę mu dawać nawet po 80-tce . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu juz sami idioci zostali:O Kiedys bylo inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgredzikk
Bo w doopalka się fajnie pociska :-) Zawsze trochę ciaśniej niż w brochę . . . ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zalezy tez od dojrzalosci ktora ma znaczenie bo ciezko pozniej w powaznym zwiazku bedzie sie Wam dogadac ;/ ... znam dziewczyny ktore maja 24-25 lat, a myslenie i podejscie do zycia jak 30-33latki ;] a ich kolezanki zenada!!! jak 18stki odwiazane od budy... Dlatego czesciej faceci starsi maja mlodsze partnerki niz vice versa bo Facet dluzej dorasta co do mentalnosci mezczyzny, ale nigdy nie pozbecie sie chlopca jak i kobieta dziewczynki (roznica taka ze kobiety lepiej ten syndrom ukrywaja/aktorstwo itd., a faceci nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ciekawa
A co zrobić jak facet chce żebym zrobiła loda jego koledze ??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TiREX
To zalezy od wielu tez waznych rzeczy, ktore wyjda na bank pozniej... np. dojrzalosc, ktora ma znaczenie bo ciezko pozniej w powaznym zwiazku bedzie sie Wam dogadac ;/ ... Znam dziewczyny ktore maja 24-25 lat, a myslenie i podejscie do zycia maja jak 30-33latki ;], a ich kolezanki zenada!!! jak 18stki odwiazane od budy... no i teraz gdy one zaczna myslec dojrzalej raczej juz majac 30-35 lat to niestety, ale bardzo ciezko bedzie takiej kobiecie zalozyc wtedy rodzine ;/ z wielu przyczyn... co dziwne jak rozmawiam o tej kwestii z takimi dziewczynami jak na to patrza hehe to totalny luzzz... i olewka, jak 17stki ;/ ze szkoly sredniej... nie zdaja sobie sprawy ze bagatelizowanie tej psychologicznej zmiany i mody na zycie w naszym kraju pozniej doprowadzi na duzo% do wielu problemow... glowny to braku mozliwosci bycia matka/potomstwo i wielu psychoz, ktore stana sie sporym obciazaniem i nawet koszmarem jak z horroru... po 33-35 roku zycia ;/... chyba ze wczesniej zlapia jakiegos frajera/pantofla/desperata itd. na dziecko, co jest coraz bardziej w uzyciu przez Polki po 30stce. Co do tematu glownego: Dlatego czesciej starsi faceci maja mlodsze partnerki niz vice versa bo Facet dluzej dorasta co do mentalnosci mezczyzny, ale nigdy nie pozbedzie sie chlopca jak i kobieta dziewczynki (roznica taka, ze u kobiet ciezko poznac w zachowaniu mala dziewczynke. gdyz lepiej ten syndrom ukrywaja/urodzone aktorki itd., a faceci niestety nie) Pozdrawiam i jesli zalezy Ci na tym zwiazku bardzo to naucz sie jezyka plci-meskiej tym bardzo, gdy facet jest starszy bo bedziesz czesciej do niego mowila po turecku, a on Ci odpowiedal po Vietnamsku hahahah ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoś z podkarpacia
Właśnie walę kapucyna tszeci raz dziś :-) Jakaś niunia pomorze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoś z podkarpacia
Już zwaliłem . Dzięki za wsparcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko - jak cię będzie dobrze rypał we wszystkie otwory to ten związek ma sens ! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ważny jest wiek mężczyzny ale bardzo ważna jest grubość portfela. ;) Gdybyś była bogata to interesowaliby Cie rówieśnicy a nie stare nadziane pryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie p*****l burek bo nie mam styczności z ludźmi zarabiającymi więcej od mojego taty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2017 o 22:27, Gość perfect_angel napisał:

Zzastanawiam się czy jesli facet jest 10 lat starszy ode mnie to to dużo.....

zdaniem Ukrainek, Facet do 10Lat starszy, to rówieśnik, bo jest z tej samej dekady.
jak Facet jest Lekko starszy to Zdaniem Ukrainek, może 1,5 dekady różnicy

a Starszy Facet to więcej jak 2dekady - 20Lat różnicy...

 

Widziałem Ukrainkę, co mówiła, że jak Facet NiE jest dekadę starszy, to coś podejrzanego....
(np w Szczerości jego zamiarów...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×