Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Przyjaciółki u mnie za oknem lekki mrozik bo tak -2 ale słoneczko pięknie świeci więc zapowiada się miły dzień. ciśnienie wprawdzie spada i mam wrażenie że mnie lekko pobolewa łepatynka. Dzisiejsza noc była koszmarna za diabła nie mogłam zasnąć więc ten ból głowy pewnie od tego. no nic udanego dnia i zdrówka. No i byle do wiosny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy witaj.a ja dzisiejszej nocy spalam 12godzin i jeszcze nie moge sie dobudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) Ploteczko milo że jesteś ...jak ci się pracuje ? Daisy ....pewnie masz racje z tym zdrowkiem naszych dzieci ..choć w przypadku mego dziecka to spustoszenie w jej organach spowodowała zmutowana grypa :O wiesz tu nie chodzi tylko o wątrobę z tym sobie jakoś powoli radzimy ale.... Teklo... dzieki za pyszne sniadanie :) U mnie wiosna rano +10 i nawet jaśniej mam nadzieje że słonko się pojawi .. Wszystkim miłego dnia ..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko pracuje mi sie dobrze.nie narzekam. Nawet nie msm jak wam napisac bo tutaj nie bralam nawet laptopa bo laptop bez netu ?a w komorce nie mam nawet adresow waszych.zreszta z komorki nawdt na poczte nic nie wysylalam. Czasem w pracy lekko nie jest.czasem czlowiek wraca tak zmeczony ale trzeba jakos inaczej zycniz do tej pory.po prostu trzeba wyjsc do ludzi,sama wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napidz jesli mozesz co grypa wiecej zrobila?ojnasze zycie to ciagle problemy i musimy z tym wszystkim sie zmagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór dziewczyny,u mnie też ciepło.Dziś z córką ogarniałam trochę chatkę,syna pokój w końcu po remoncie jest tak jak chciałam,postęp zrobiłam od dawno do dzieci pokoju byłam zmęczona skacząc,a dziś już nie,nawet 2kg schudłam.najpierw mam marzenie chodź palcami stąpać,a dziś urodziło się mi w główce jakie ja buty będę nosić,:p:). Syn ojczma miał wyjść we wtorek,ale noga sączy i ma gorączkę,musieli mu podać krew. Teklo jak witd3 wyszła,ja ci powiem ,ze lekarze to na mnie oczy wywalili ,że taki wynik robiłam,bo dlaczego witaminę zażywam w kroplach, jak była teraz z tą nogą ,bo u nas niechętnie na to badanie dają,mój endo powiedział,że powie kiedy zrobimy kontrole,on nawet pod powiada jakie badanie zrobić co płatne co nie.Nawet znalazłam ćwiczenia na łóżku by nogi nie nadwyrężać robię 1,5 tygodnia. książkę dostałam pod tytułem Włoskie zaręczyny tytuł. Tertix czytalaś może,a ty Zulka? Plotko jakie ty buty ubierałaś jak mogłaś by ci wygodnie się chodziło. Orsejko,a jak rodzice,❤️. Doris jak twoja walka. Betulka gdzie anioły. Fruwająca co na ranczu. Zdróweczka życzę❤️ W sobotę popołudniu ma m,więc się ulotnie do drugiego pokoju pod jego skrzydła.W środę trzymajcie kciuki. Miłego wieczorku🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Vanilko.. dzieki za kawunie 👄 rodzice ok . Plotko ..nie będę pisać co i jak wybacz proszę :O Mnie brakuje sił czuję bardzo zmęczona nawet jak mieszkanie ogarniam to musze odpocząć ..bolą mnie ręce a zresztą boli mnie wszystko :O miłego dnia kochane 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja. Orsjkko zycze zdrowia dla c a Tobie duzo sil. A mni w nocy polozylo.kaszle niemilosiernie.jakies leki mam.leze i przesypiam. Tylko pierogow narobilam,lodowka pelna niech sobie radza kto przyjdzie. VAnilko buty tylko na plaskim i tak mi zostalo do tej pory. Pamietaj ze musza byc szerokie bo noga dlugo bedzie spuchnieta. Ja na pierwsza zime kupilam takie boty z dwoma zamkami po bokach. Nic innego nie moglam wlozyc. A bylo to po 8,9 miesiacach od zlamania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniowo 🖐️ nie zajrzałam rano bo do gina szykowałam się a potem to zwykla latanina jak codzień. Vanilko pozim D3 wyszedł mi lepszy niż ostatnio, lekarz stwierdził że bardzo dobry: mam 40 jednostek - osteoporoza i innne świństwa mi nie grożą. Poziom cukru prawidłowy. Próby wątrobowe super Morfologia krwi ok Ale żeby mi za dobrze nie było to zostałam zszokowana: CHOLESTEROL 311 !!!! Matko kochana! a ja już dawno tak wagi do odżywiania nie przykładałam jak teraz :O:O:O dobrze chociaż, że ten "dobry" mam wysoki :O We wtorek będe u metabolik i dla niej jeszcze raz zrobiony cholestrol miałam - jestam ciekawa jaki będzie (miesiąc różnicy) i co powie metabolik: czy przywróci "rosvere" czy bvędzie kombinować inaczej. 🌻 Vanilko - Ty sie nie spiesz do butów - spokojnie poczekaj aż nóżka silniejsza będzie ❤️ Ale wcale Ci sie nie dziwie ;) Napisz jak to nowoczesne badanie wyjdzie u Siostry ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej weekendowego już Teklo o żesz z tym durnym cholesterolem:o kto jak kto, ale Ty dbasz i trzymasz rygor dietetyczny, a tu taki zonk:o dobrze, że pozostałe wyniki są super:) Ploteczko napisz co porabiasz zawodowo, jak nie tu to na @ Orsejko zniżka samopoczucia, przy zmartwieniach to nic dziwnego, ale nie daj się złym myślom i nastrojom zbyt długo gnębić. masz być silna, pamiętaj ❤️ Vanilia nasza już chce brykać;) pomalutku kózko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka pozdrawiam kawa i herbatka do tego ciacho z brzoskwiniami.(@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ bardzo sie ciesze, że tak licznie przybywacie, odwiedzacie :D Napawa to otuchą, aż chce sie żyć. Gdybym Was drogie Syrenki nie znała to pomyslałabym, że po prostu macie w doopie czytelnie i czytelniczki. Ale zrobie tak jak Vanilka: zapraszam na herbatke i rogaliczki krucho-drożdzowe z konfiturą Milego wieczoru życzę i pięknej pogody na niedziele ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo Twoje smakowite kanapki wszamię na kolację 👄 nic a nic się nie zmarnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio mój Ryś łazi za mną krok w krok, nawet na kolana mi włazi, jak nie on, ja to się cieszę, ale nie wiem o co mu chodzi;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruwająca
Najpierw na rudo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz normalnie :D Zulka a Ryś jak tam wiekowo :D Bo mojemu na stare lata też się pozrabiało i bez przerwy siedzi mi na kolanach ;) U mnie dzisiaj było pięknie, świeciło cieplutkie słoneczko, ale śnieg dalej leży :P Spokojnej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorix
Teklo, masz całkowitą rację z tym odwiedzaniem. Bić nas po doopskach :) Wiadomo, że w domu jak nie urok to przemarsz, ale przyznaję się bez bicia, że nieraz zaniedbuję naszą czytelnię. Aktualnie walczę z bólem brzusia. Antybiotykoterapia pod tym względem nie poradziła i lekarz podejrzewa wrzody. Mam nadzieję, że przynajmniej zabiłam bakterię. Teraz zaczęłam dietować i to trochę pomogło, przynajmniej od dwóch dni nie odczuwam dyskomfortu. Mój Cz. przyjechał do mnie i pewnie gdzieś jutro wybędziemy . Teklo, no cholesterol po byku :(. Dzialaj, dziewczyno! Dziewczyny, buziolki każdej zasyłam i życzę dobrej niedzieli :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko, też się uśmiałam z animacji, nawet udostępniła ją na swoim facebookowym profilu nasza Betulka. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesno poranne niedziela, wolne, a ja spać nie mogę:o szlag a jak do pracy mus wstawać, to by się pospało. wszystko na odwyrtkę;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×