Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Teklo skosztowałam tylko kanapeczkę, to drugą opcję zeżarł net;) - nie chciało się otworzyć:o Terix vicebrol to to samo co cavinton, tylko inna nazwa? Ploteczko ależ nas trzymasz w niewiedzy:P Orsejko rzadko się odzywasz, zdrowotnie lepiej? kiedy ściągasz szynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jutro ksiądz i zaraz po rozbieranie choinki, nie podlewałam jej i uschła i zaraz bombki z niej zaczną spadać;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorix
Witajcie wieczorkiem 👄. U mnie dziś zaliczyłam księdza. Nie brałam wolnego, mama i syn byli w domu, wystarczy :) Widać i czuć jakiego Plotka dostała pałera....Brawo, brawo, brawo.... Terix, a czy sama noplaza 20mg rano i wieczorem wystarczy? Bo ja odkąd zaczęłam brać antybiole czuje pogorszenie komfortu w brzusiu.... Zobaczymy czy mi przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle, to ....czy zdajecie sobie sprawę, że w tym roku przypada 10 rocznica naszej znajomości????? Tyle wspólnych radości, planów, zmartwień, chorób..... Czy potrafimy tak bardzo cieszyć się swoim życiem jak wtedy, kiedy ozdrowiałyśmy? Czy potrafimy wyciągnąć wnioski? Czy znajdziemy kiedyś czas by się spotkać, wyściskać i powspominać??? Dobranoc , pchły na noc 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Zapraszam na kawusie i herbatke (__)? (__)? (__)? Szaro i zimno, podobno ma sypnąć śniegiem. Dorixiu - dobrze, że o rocznicy przypomniałaś. Trzeba nam to jakoś uczcic. Mamy cały rok na pomysły ;) Zulko - wczorajsza zmiana stronki nie pozwoliła na spradzenie czy link działa. Zwykle sprawdzam. Dobrze, że chociaż kanapka "się ostała" bo głodne chodziłybyśmy :D:D:D ❤️ Wygląda na to że i vicebrol i cavinton mają w swoim składzie coś podobnego: vinpocetyne Lekarz zwykle dobiera lek do konkretnego przypadku. Kanapki na zimowy ranek: https://www.kwestiasmaku.com/sites/kwestiasmaku.com/files/zgrzewana_kanapka_z_serem_kozim_pomidorami_zaatarem_01.jpg do tego dzban soku pomidorowego https://2.bp.blogspot.com/-2GLH7Xv2b4M/WeCCznQdv7I/AAAAAAAANvM/kUUxA4gkWbo6CDwurohIHZHT29_cFfPUACLcBGAs/s1600/IMG_3080.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Teklo dzieki za kawunie i sniadanie ❤️ u mnie rownież posypało śniegiem Wszystkim miłego dnia tygodnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Tekla dzięki za kawę i śniadanie, ale najchętniej wypiję sok pomidorowy👄 Zulka myślę że to te same leki, tylko producent inny(zawierają ten sam składnik) Dorix ja brałam Controloc 40 rano i Famogast 40 wieczorem, teraz biorę 20. Dodatkowo osłonowe na jelita (coś z kwasem mlekowym, ale nie pamiętam co to było), bo antybiotyk wyjaławia. Popytaj lekarza. Na 12 mam wyznaczoną wizytę u periodontologa. U mnie dzisiaj -10 i wieje jak w kieleckim :( Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Teklo dziszejsza kanapka mniam, smakowita bardzo, pomidorka chapnę, za to soczek zostawię amatorom tegoż, bo ja niekoniecznie;) u mnie też dziś z samego rana posypało śniegiem, ale już jest chlapa, bo 2 na plusie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te osłonowe na jelita to może Trilac, mają w składzie m.in. kwas mlekowy, dostępny bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na księdza i nerw mnie bierze, bo tyle rzeczy bym zrobiła, a tak uziemiona, w gotowości (czytaj: w stroju wyjściowym) czekam:P ciekawe jak długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pomysł uczczenia naszej rocznicy, ale o tym nie teraz. przyjdzie czas to powiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny,u mnie pada ale spokojnie nie jest źle. U mojego to śniegu od cholery. Nam doszedł kłopot znaczy mój dostał spadek którego trzeba się zrzec,bo ciocia przepisuje mieszkanie,a ze nie mieli dzieci ,a wujek był współwłaścicielem ,bo przystępują dzieci po bracie,i lataj po urzędach.Wszyscy synowie muszą się zrzec. Zulka już po księdzu. No fajną rocznicę będziemy miały,też coś myślę. Kto chętny na kisiel UUUUUUUUUUUUU Fruwająca smakuje ci kasza jaglana z owocami,batonik,trochę zmieniałam,bo nie wszystko lubiłam,dania z piersi,indyka warzywa zupy krem uwielbiam. Dziewczyny podeśle wam to co wysłałam koleżance,może skorzystacie.To jest dobre dla osób z tarczycą. na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Zulka doczekałaś się? o której? U mnie jeszcze nie jest zaplanowana, może w przyszłym tygodniu. Zulka nie trzymaj w niepewności, zdradź choć troszeczkę:) Mam skierowanie na wymaz z jamy ustnej, idę jutro. Miłego wieczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorix
Zimowe dzień dobry :) Przybywam z kawunią, albo herbatką . A do niej serniczek "złota rosa", który wczoraj popełniłam :P:P:P. Vanilko, nie mam od Ciebie poczty na @. Ziewam Lokropnie, nie moge się rozbudzić :P:P:P Zwiększyłam sobie nolpazę do 40 mg, może mi pomoże :P A swoją drogą i tak wybieram się dziś do doktora, bo napisał mi na kartce, ze mam brać antybiotyk przez 10 dni , a przepisał tylko jedno opakowanie, czyli akurat na 5 dni.... Zgłupieć można :P Buziaki Wam zasyłam i dobre fluidy, niech dzień będzie dobry i spokojny 😍.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dzięki za herbatkę.U mnie dużo śnieg nie napadało,u mojego pół metra jest mówi,że do kolan. Doris wysłałam,ale sprawdź bo na samy dole pdf jest. Miłej środy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tertix wynik odraz będziesz miała daj znać jak wrócisz o doktora. Dziewczyny życzę zdrówka nam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Vanilko dzięki za wczorajszy kisielek i dzisiejszą kawusie ❤️ ❤️ ❤️ U mnie też popadało i nawet mamy troche słońca :classic_cool: Byłam dzisiaj u wampirzyc: lipidogram, OB, morfologia, próby wątrobowe i cukier. Dodatkowo za 5 dych poziom witaminy D Z tymi wynikami i z mammografią - sru do ginekologa. Teraz po latach jestem Mu wdzięczna, że pilnuje tego wszystkiego. A kiedyś byłam wściekła i chciałam zrezygnować z Jego usług. Sniadanko dla Was: https://ladygugu.pl/wp-content/uploads/2016/06/kolorowe-kanapki.jpg 🌻 http://s3-eu-west-1.amazonaws.com/www.przepisy.pl/przepisy3ii/img/variants/1070x0/281561.jpg Miłego dnia Wam życzę. Ja dzisiaj mam odbieram z przedszkola starszego wnusia i pobędzie u mnie ze dwie godzinki bo będziemy dopasowywać kostium "Szturmowca" :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
środowo doczekałam się księdza, doczekałam;) przyszedł po 17 i swoją osobowością wynagrodził trud oczekiwania;) przyszedł po prostu fajny człowiek. po wizycie zabrałam się za rozbieranie choinki, trochę dłużej to trwa niż jej ubieranie, wyrzuciłam przez balkon, a potem na śmietnik, bo tak ją ogolili z korzeni, że za nic nie przyjęłaby się na ogródku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo dziś w porę trafiłam na śniadanie, dziękuję 👄 trzymam kciuki za wyniki, szczególnie za lipidogram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wieczorem lało u mnie jak z cebra, na szczęście nie zamarzło, ale po śniegu zostało smutne wspomnienie przy krawężnikach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix jeszcze nie mogę nic zdradzić;) Vanilia ja też nic na @ id Ciebie nie dostałam:o Dorix rozbudziłaś się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×