Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

witam .. Dzieki za kawę Teklo..❤️ U mnie wcale nie wiało jedynie lał deszcz ..a dzisiaj jest spokojnie nie pada .. miłego dnia wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć weekendowo Miałam coś na @ wam napisać do niedzieli się postaram. Serniczek łaciatek stawiam @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Wczorajszego wiatru mam dość jakaś jestem dziś niemrawa. Miłego wieczoru Od dziś za tydzień będe miałam M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekendowe u mnie dziś ciąg dalszy chlapy, po wczorajszej śnieżycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęście wichura nas ominęła, uff Vanilia, że Tobie się chce piec ciacha, podziwiam i z chęcią się częstuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej nie chce się niektórym dziewczynom zaglądnąć do czytelni:( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio 🖐️ zapraszam na kawusie i herbatke z konfiturą (__)? (__)? (__)? (__)? 2 stopnie za oknem, szaro bez słońca i bez śniegu Ale dzień wolny więc i tak jest sie z czego cieszyć :D:P Na śniadanko troche miodu ;) https://skumbriewtomacie.files.wordpress.com/2016/03/g3.jpg a kto nie-e to zwykłe ale też zdrowe :P http://s3-eu-west-1.amazonaws.com/www.przepisy.pl/przepisy3ii/img/variants/1070x0/191511-2.jpg Miłego dnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeee trafiłam na sobotnie śniadanko:):) Teklo wielkie dzięki 👄 dobry start na dzień dobry, to połowa sukcesu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pogodowo podobnie, niecałe 3 na plusie, resztki śniegu na trawie i szare niebo, bleee byle do wiosny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,dzięki za herbatkę, z kanapeczek śniadanko sobie wybrałam. Zulka,Tekla 🖐️ Miłej udanej soboty. Piekłam ciacho,i dziś też coś zrobię,jutro mam imieniny.Dziś może ktoś się trafi i jutro to żebym miała czym poczęstować.. Zdróweczka to nam wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Ja też załapię się na kanapki, dzięki Tekla, wszystkie bardzo smaczne. We wtorek e mnie kolęda, już wywieszona na klatce informacja. Zulka nie planowałam zajęć na ferie, bo co zaoferować 16 letniemu chłopakowi. Na pewno pójdziemy do muzeum gdzie wyłożono starodruki z 1642 roku, na pewno wizyta w bibliotece, tam też są zawsze jakieś wystawy. Nie jesteśmy znawcami sztuki malarskiej, nawet nie odróżniam stylów, ale dyskutujemy na zasadzie "co mi się podoba i co się nie podoba". Będzie miał też zajęcie, bo musi nauczyć się trenu na pamięć. Bardzo lubi recytować więc przyłoży się do tego solidnie.Jego żywioł to konferansjerka. Od trzech lat wspólnie z koleżanką prowadzi w szkole wszystkie imprezy. Oglądałam kilka filmików jak przygotowywali programy, boki można zrywać. Ale w końcu dobrze im wychodzi:D Wyników wczoraj nie odebrałam, bo jeszcze nic nie wyhodowano, może w poniedziałek:( Pogoda chyba wszędzie jednakowa, szaro, buro i ponuro +1 Tekla jak możliwość to zmierz cukier na czczo i 2 godziny po każdym posiłku. A takie objawy jak podajesz nie kojarzą mi się z cukrzycą, ale może się mylę. Zdrówka wszystkim życzę❤️ Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu - miód na moje serce! ❤️ moja Małżowina też uważa że to chyba nie cukrzycowe :O ale zastrzega sie, że sie nie zna :D Od wczoraj czuję sie świetnie! ale pilnuje sieeeee.... nawet do musli śliwki suszonej nie dałam dzisiaj :P Ten czwartek to jakby przełamanie czy cuś ;) Jak na złość od F dostałam na Dzień Babci przepiękny torcik z kształcie serca z napisem "Dla kochanej Babci" - czeka w lodówce na jutrzejszą kawe ;) Terixiu - życzę Tobie i Wnukowi fajnych chwil ze sobą i z Rodzinką oczywiście ❤️ ❤️ ❤️ Musicie mieć to COŚ i Wnuczka ciągnie do Was - dobrze się u Was czuje. Fajnie jest mieć takich wspaniałych Dziadków na których może liczyć i którzy Go wspierają ❤️ ❤️ ❤️ Vanilko - ja oczywiście pożarłam wczorajsze ciacho i dzisiejsze jak upieczesz też wpinkole :D:D:D nie ma to tamto :P Fajnie, że pieczesz - przynajmniej słodkości w czytelni nam nie brakuje :D ❤️ Pozdrawiam Was - dzisiaj popołudnie spędzam sama. M ma w firmie inwentaryzację i będzie tam do 22.0 0 a ja zaraz wyskocze do Lidla po mleko a potem zabieram sie za rozliczenie rachunków mojego "kółka" :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vsnnila
Cześć dziewczyny. Kawuzi9 herbatka kasa zniżkę, cappuccino i do tego ciacho imieninowe a popołudniu zapraszam na wieki. Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) Vanilko ..Wszystkiego Najlepszego Zdrowka 🌼🌼🌼 Babciom wszystkiego dobrego radości z wnuczek wnuczków 🌼 Zaraz ubieramy się i w plener ruszamy pieszo z kijami .sniegu nasypało trochę ...ciut mrozik jest wiec super ..jedynie do lasu boje sie iść coby mnie nie żadna kulka nie trafiła 😠 Wszystkim miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Vanilka wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia 🌻 🌻 🌻 Dzięki za kawę i ciacho👄 Tekla możesz śmiało zjeść torcik, ja też wczoraj się skusiłam na trochę słodkości:D Tekla cieszę się bardzo, że wnukowi jeszcze się chce chcieć przyjeżdżać do chrupków. Przywiózł wczoraj dobrą wiadomość ma 5,2 średnią na półrocze:D Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi telefon psikusa zrobił miało być kawusia ,herbatka ,cappuccino kawa zbożowa ciacho imieninowe. winko imieninowe zostawiam. Pozdrawiam i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie 🖐️ Vanilko :D usmiałam sie z tych psikusów jakie zrobił Twój smartfonik :D Funkcja podpowiadania czasem jest upierdliwa. Ja też tak popełniłam pare wiadomości - jak przeczytałam po wysłaniu to byłam wściekła że takie głupoty mi posłało. :D Vanilko - uściski serdeczne z okazji Twoich imieninek ❤️ ❤️ ❤️ Pije za Twoje zdrówko YYYY 🌻 i wpinkalam ciacho siorbiąc kawusie Terixiu - jakoś od dwóch dni czuje sie świetnie aż mi szkoda bo dzieci umówiłam na przyszły łykend a mogłyby i dziś. Ale co tam - za to zrobie coś ekstra, może wypad na lepienie bałwanków albo łyżwy albo w domu lepienie z ciasta i pieczenie bułeczek :D coś wymyśle. Gratuluje Młodemu świetnych wyników! 🌻 mądry młody człowiek ❤️ Orsejko - przyjemnego kijkowania Wam życzę - niech na Wasze policzki wpłyną rumieńce i hormony szczęścia niech opanują Ciebie totalnie :D ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sensu robić śniadanie w południe :P tym bardziej że Vanilka zadbała o stół ❤️ więc tylko miłej niedzieli Wam życzę :classic_cool: 🌻 u mnie bialutko - pod oknem sąsiad ze swoją wnusią ulepił bałwana - a świerki które przed paroma laty posadziliśmy mają śliczne białe czapy :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie szaro i 3 na plusie:o Orsejko życzę przyjemnego kijkowania:) Teklo posmakuj torcika wnusiowego:) Vanilia świętuj kochana:) Terix jak chrupki w porzo to i ciągnie do nich młodzież:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plotka2
Dziewczynki macham Wam łapka na razie.Wstalam cos rozpakowac pomyc naczynie itp. Po prostu nie chce mi sie juz spać. Jeszcze z tydzien i wszystko wroci do normy. Tylko jestesmy bez neta w gniazdku. Ponoc mojego dostawcy jeszcze tu nie ma. Potrwa to chys do marca,wiec znowu bedzie przepychanka z rozwiazaniem umowy. Ale potrzebny jest net chociaz zeby przrlewy porobic z tel nigdy nie robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszka nam sie dobrze mieszkaja z nami chyba tylko trzy rodziny w calym bloku. Vanilko wszystkiego co najlesze zycze dla Ciebie. Milego tygodnia dla Kolezanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×