Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to ciąża

Polecane posty

Gość gość

Cześć dziewczyny bardzo proszę powiedzcie co to może być! Staram się z mężem o nasze pierwsze dziecko Od kilku dni boli mnie brzuch tak ciągnie w uda plecy i pośladki Ciągle mam wrażenie że zaraza dostane okres Wczoraj był termin spodziewanej miesiączki która się nie pojawiła Po południu zrobiłam test był negatywny! Wieczorem na wkladce zobaczyłam śluz taki jakby płodny z takimi jakby notkami krwi Brzuch nadal pobolewa , drażnią mnie sutki I ciągle chce mi się płakać Bardzo Was proszę powiedzcie czy to może być ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za wiele to nie powiedziałaś " urojona" Nie mam powodu do ciąży urojonej Staramy się 2 miesiące Ale widocznie Ty kilka takich już miałaś dlatego tak dokładnie znasz objawy I naprawdę jeżeli nic mądrego nie masz do powiedzenia to nie pisz nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim :) A ja mam nieco inny problem. Jesteś już w średniozaawansowanej ciąży i niestety pojawiło się plamienie… Czy wiecie może co może być źródłem takich trudności i jak sobie z tym poradzić? Ja właśnie niezbyt wiem co z tematem zrobić… W necie trafiłam na takie porady w tym obszarze tematycznym http://www.mamazone.pl/artykuly/ciaza-i-porod/ciaza/zdrowie/2017/plamienie-w-ciazy.aspx i zastanawiam się czy stosować się do tych rad… Co o tym myślicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkie sugestie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×