Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frog_in_the_fog

co tam słychać na kafe?

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia ææææææ
Garnitur w porzadku. Mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KAnapkowy padau ma bana. A jeszcze wczoraj pozywal ludzi z kafe na 20 tys PLN :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææææææ
Odwyk od kafe kazdemu dobrze zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje Zaba. Temu panu przyda sie nad wyraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość dziś KAnapkowy padau ma bana. A jeszcze wczoraj pozywal ludzi z kafe na 20 tys PLN smiech.gif" X łeee, takie drobne to każdy tutaj jak pogrzebie w kieszeniach kurtki to w 2 minuty uzbiera. na kafe sami bogacze i przedsiębiorcy! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææææææ
Zaba - Fakt. To forum prawie wymarlo. Cicho tu i pusto jak na zapomnianym wiejskim cmentarzu. Nie ma zadnych dyskusyjnych tematow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææææææ
Taka piekna niedziela , ze szkoda czasu na kafe. Ale spac tyle czasu tez nie wypada. Zaba odezwij sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie od rana było ładnie, a teraz zimno i znowu zbiera się na deszcz. ale nic to, przynajmniej jest wymówka, żeby poleniuchować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææææææ
Deszcz dobra rzecz. Uzasadnia przebywanie na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææææææ
No jak to ? Nie wiesz ? Przeciez tu wszyscy zagladaja tylko z przypadku i tylko wtedy kidy akurat..... /dopisac odpowiednia wersje. Ty kiedys wiecej pisalas. Udzielals sie na roznych topikach. A teraz nic. Prawie Cie nie widac od jakiegos czasu. Duzo pracy czy zmeczenie materialu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææææææ
Czesc Zaba. Kalendarzowa jesien przed nami. W przyrodzie chyba tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabol wszyscy pisza tu. na TEMACIE PARAWAN U EGOSC X debilka egosciowka mysli ze jej dosrywasz na orange i gada o tobie nawet jak cie nie ma, wiec jej to moze wyperswaduj zmianus zreszta tez cie dzisiaj tam widzal.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś Zabol wszyscy pisza tu. na TEMACIE PARAWAN U EGOSC X debilka egosciowka mysli ze jej dosrywasz na orange i gada o tobie nawet jak cie nie ma, wiec jej to moze wyperswaduj zmianus zreszta tez cie dzisiaj tam widzal.smiech.gif " X wow, miło że ktoś mnie wspomina, gdy mnie nie ma. czuję się taaaaka doceniona ;) dzięki, ale zostanę na swoim temacie. jeśli ktoś będzie chciał pogadać to może tu wpaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko ja tylko uprzejmie donosze ze maja tam "widzenia" ciebie.:D Dlaczego na swoim tam pisza ci co pisali u ciebie dlaczego nie chcesz tam pisac?Jest Zuzka, Iftar, Maciek, blekitna, Zmianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææææææ
Czesc Zaba. Delektujesz sie pierwszym weekendem kalendarzowej jesieni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś Spoko ja tylko uprzejmie donosze ze maja tam "widzenia" ciebie.smiech.gif Dlaczego na swoim tam pisza ci co pisali u ciebie dlaczego nie chcesz tam pisac?Jest Zuzka, Iftar, Maciek, blekitna, Zmianek " X a dlaczego mam chcieć tam pisać? zuza, Iftar, Maciek i zmiana wpadają też do mnie nie będę narzucać komuś swojej obecności, to nie w moim stylu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææææææ
U mnie jest ladna. A na grzyby jeszcze bedzie czas. Jak teraz popada to pozniej bedzie wiecej grzybow. Jakie zbierasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææææææ
Ja zawsze zbieralam maslaki , kurki , prawd***** i kozaki. Reszty dobrze nie znam. Takie suszone grzyby sa potem swietne do sosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×