Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frog_in_the_fog

co tam słychać na kafe?

Polecane posty

Gość Edziaaaaaaaa
Nie wiem czy zauważyłes ale jest już ciemno na dworze :) Co było do roboty, zwiedzania czy chodzenia, zostalo wychodzone, teraz wszyscy leżą i ledwo zipią, próbując się pozbierac Ale co ja się będę przed jakąs żabą tlumaczyc ;) Jestem kiedy jestem, reszta nie powinna was obchodzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O wlasnie zaba, masz faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuza gdzie mieszkasz? Jaką masz pogodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Edziaaaaaaaa dziś Nie wiem czy zauważyłes ale jest już ciemno na dworze" X jak jest ciemno to się impreza dopiero zaczyna :P no chyba że ktoś ma małe dzieci, to wtedy faktycznie p********e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt inteligentny nie otwiera linków zaczynających się od "scatlife", zwłaszcza gdy je kolację x ale ty nie jesteś inteligentna ty jepana kurfo bez muzgu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Nie dla wszystkich impreza jest źródlem dobrej zabawy ;) Dla niektórych rozrywka oznacza poznanie miasta, dobra restauracja, górskie powietrze... Ale nie, zapomnialam że przeciętny człowiek może dobrze się bawić tylko na imprezie przy alkoholu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos jest na urlopie to nie moze zdania napisac nawet podczas imprezy? Poza tym jak urlop dlugi to takie cowieczorne imprezowanie moze wykonczyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Edziaaaaaaaa dziś Nie dla wszystkich impreza jest źródlem dobrej zabawy oczko.gif Dla niektórych rozrywka oznacza poznanie miasta, dobra restauracja, górskie powietrze... Ale nie, zapomnialam że przeciętny człowiek może dobrze się bawić tylko na imprezie przy alkoholu oczko.gif" X to ty piszesz o alkoholu, widocznie masz z tym jakiś problem ;) zresztą jak chcesz to siedź sobie na tym urlopie nawet całą dobę na necie, twoja sprawa, nie musisz się tak głupio tłumaczyć obcym osobom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba - a o jakiej imprezie pisalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość dziś Zaba - a o jakiej imprezie pisalas?" X w sensie ogólnym, ale dla Edzi i kolejnej pomarańczy jak widać definicja imprezy jest jedna - picie alkoholu :D no cóż, każdy ma rozrywki na swoim poziomie ;) ale po co od razu przekładać swoje patologie na resztę populacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba, nie swiruj :P nawet jak ktos na urlopie troche wypije to nie jest zadna patologia:P Jakas ciotka się z Ciebie zrobiła, a może zawsze taka byłaś, nie wnikam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość dziś Zaba, nie swiruj jezyk.gif nawet jak ktos na urlopie troche wypije to nie jest zadna patologiajezyk.gif Jakas ciotka się z Ciebie zrobiła, a może zawsze taka byłaś, nie wnikamsmiech.gif" X a to nie był przypadkiem twój post? :P X "gość dziś Jak ktos jest na urlopie to nie moze zdania napisac nawet podczas imprezy? Poza tym jak urlop dlugi to takie cowieczorne imprezowanie moze wykonczycjezyk.gif" X jeśli tak to musisz rozdzielić "trochę wypije" od "może wykończyć", bo to jednak jest różnica :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Ale jesteś przewidywalny :) Celowo napisałam o alkoholu, bo wiedziałam, że tego się uczepisz i będziesz drążyć ;) Alkohol to jedyne o czym umiecie pisać, a ja chyba jako jedyna nie rozumiem jego fenomenu, dlatego często nawiązuję- a nuż mi ktoś wyjaśni, dlaczego jest to równoważnik zabawy. O tłumaczeniu się pisałam ja sama, ty podchwyciłeś, widocznie byłeś nieźle zdesperowany, żeby mnie papugować :) "no cóż, każdy ma rozrywki na swoim poziomie oczko.gif" Swoją drogą też ciekawe- nie masz nic lepszego do roboty niż kpienie z losowych osób? ;) Chociaż w sumie nie powinnam się dziwić, tu na kafe szydzenie jest rozrywką właśnie na waszym piziomie :) Nie muszę dokładać nic więcej, bo napisałam już wszystko :) Nie pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wszystkich gości
te, zaba - edzia mysli ze ty chlopak ;) te, edzia - zaba faktycznie lubi poszydzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty rozumiesz co się do Ciebie pisze? Tak, jak ktos ostro imprezuje to moze się wykonczyc, więc sie imprezuje rzadko i z malą ilością, żeby się nie wykończyć:P Przy lampce wina mozna sobie poimprezowac i nie ma w tym nic złego, a Ty zaraz doszukujesz się patologi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cala zaba, zeby tylko dogryzc, wytknac jaki ktos jest dla niej smieszny i niedorzeczny, lapiac za slowka i wyrywajac z kontekstu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BO ŻABALKA TO KÚRWA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabka rechotka potrafi byc fajna i sympatyczna, jest inteligentna, ale czasem zachowuje sie tak, jakby ja cos ugryzlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BO TO KÚRWA, DLATEGO TAK SIE ZACHOWUJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to akurat raczej nie, a ty spadaj kruwiarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba najpierw jeczysz ze nie mozesz wejsc na kafe,a pozniej jak ci zmianek radzi co masz robic to pytasz po co debilko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææææææ
Witam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææææææ
A u mnie dni mijaja pod haslem "Robota kocha glupiego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
ale po co? żeby poczytać o pogodzie i kto co zjadł?> jacy ludzie takei dialogi, poza tym jak przystalo na wzorowa kure domowa powinny cie te tematy cieszyc:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææææææ
Sloneczna niedziela. Jest tu kto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×