Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chciałbym zostać mnichem putelnikiem

Polecane posty

Gość gość

z dala od ludzi,ludzkich namiętnośći,pożądliwości, negatywnych emocji - po prostu usunąć sie w cień,zamieszkać na bezludnej wyspie w klasztorze,medytować i wsłuchiwac sie w głosy natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ptaszek zbyt *****iwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio marzę o zyciu mnicha, w klasztorze posród dziewiczych gór,jak w Imieniu Róży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze mozesz to zrobic. Pytanie po co? Jesli ma to byc ucieczka od wlasnych klopotow to zastanow sie dwa razy. Wbrew pozorom i powszechnej takie ascetyczne zycie z dala od materializmu wymaga jeszcze wiecej dyscypliny i samokontroli niz zycie przecietnego miejskiego czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w imienu róży? homoseksualizm, sadyzm, obłuda, zabójstwa, inkwizycja - faktycznie jest o czym marzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mądrze powiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodziło mi o miejsce a nie o rzeczy jakie sie w nim działy - klasztor posród alp to piękne miejsce gdzie można sie oderwać od codzinennych trosk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój znajomy tak zrobił,ja kiedyś tez chciałam ale może na emeryturze,potrafie sobie zrobić cos podobnego w miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chciałbyś zostac mnichem, to wierzysz w Boga i w Szatana, wiesz też że ci którzy poświęcili sie Bogu i odeszli od świata w odosobnienie sa przez tego drugiego znienawidzeni, walczy więc z nimi ze zdwojona siłą, posyłając im wielkie pokusy, co zycie monastyczne czyni nie odpoczynkiem a nieustanna walką o czystość ciała i duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×