Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamazlabardzo

Bardzo proszę o zerknięcie, córka oszaleje

Polecane posty

Gość mamazlabardzo

Dobry wieczór. Moja 10 letnia córka postanowiła stworzyć własnego bloga. Pisze niemal codziennie (cieszę się bardzo, bo przynajmniej nie siedzi non stop z komórką w ręku). Pisze, wymyśla, robi zdjęcia. Niestety co tu dużo mówić nikt tego oprócz garstki osób nie czyta ;(Córka powoli się zniechęca, a ja nie mogę patrzeć jak każdego dnia z nadzieją na ujrzenie nowego wpisu lub zobaczeniu kilku odwiedzajacych otwiera swoja stronę. Tłumaczę jej, żeby była cierpliwa, ale tak mi jej szkoda. Bardzo Was proszę chciałabym aby córka trochę się podbudowała. Chce zobaczyć usmiech na jej buzi gdy jutro zobaczy ze jej strone odwiedziło kilkanascie osob.. Proszę tylko o zajrzenie na stronkę, a jeśli to możliwe króciutki komentarz. Córka opisuje tam fajne miejsca zabawki, wydarzenia dla swoich rowieśników. Pokazuje tez swoje prace plastyczne. Będe wdzięczna za otworzenie strony a za polubienie na fejsbuku poprostu krzykne z radosci:) Pozdrawiam i dziekuję, przepraszam ze w 2 miejscach ale bardzo zalezy mi na reakcji podaje stronę www.zuziaocenia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×