Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blankaone

hazard i sex

Polecane posty

Gość riba1977
Jesli stawka bedzie wysoka robimy tak przegrywasz zabieramy ci telefon wszystkie dok. pieniadze i karty Dostaniesz okreslony czas aby zdobyc okresloną kwote ,realną do zdobycja ale wysoką Oczywiscie możesz to zrobic w dowolny sposob a ja lub ktos inny cie obserwuje z ukrycja Pozniej opowiadasz szczegoły i dostaesz zwrot fantow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaone
Lubie ruletke w ten sposob przegrałam działke budowlaną:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaone
Ostatni pomysł riby jest bardzo podniecajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomyslowy
Wiec moj pomysl na.ruletke jest taki, obstawiasz cyfre nie wypadnie przegrywasz ja.ci.daje zadanie, np idzies do pierwszego lwpszego typa kolo nas I patrzac w oczy lapiej go za wiadomo co, wracasz gramy dalej, przegrasz kolejna kara, wygrasz wymyslasz dla siebie przyjemnosc I.co Ty chcesz dostac wzamian ode mnie albo co bedziesz chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaone
Do pomysłowego fajnie sex w grze jest dla mnie tylko dodatkiem własciwie to erotyzm a sex ostateczną ostatecznoscią Tobie kazałabym chwycic za biust wskazaną kobiete nie koniecznie graczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomyslowy
Tez nie mowilem o graczu;) dokladnie seks to ostatecznosc najlepiej jak po drodze sie dobrze nakreci, wtedy jest to nagroda dla zwyciezcy jesli.sobie zazyczy, ale lepiej sie najpierw dobrze pobawic z dobra nuta erotyzmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomyslowy
Najwoeksza kara byloby zabronic Ci zrobic czegos.co bys bardzo.chciala juz pod koniec, mialabys na.cos ochote a musialabys tylko patrzec albo nie moglabys nic zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vipvip
Blanko układ prosy i uczciwy Wystawiam ciebie do walki w błocie z inną kobietą tą drugą jest żona mojego przyjaciela bez wpisowego dla kobiet Bedzie widownia około 10 osob i zakłady dla ciebie bardzo duża prowizja za wygraną Walka na serio ,błoto prawdziwe w plenerze ,jesli przegrasz tez dostaniesz pieniadze za udział Walka ma swoje zasady nie bedziesz miała zadnych otarć itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaone
Moj drodzy fajne propozycje czekam na inne to z walką w błocie naprawde mnie zaskoczyła cos nowego nie mowie nie Dzisiaj od 16 :00 do24 :00 bede w pewnym barze specyficzna kelnerką ,własnie dobieram garderobe Jestem pełna podniecenia i obaw ,pozostawiajcie pomysły na kazdy wpis odpowiem pożniej To co bede dzisiaj robiła w tym lokalu opisałam w kafeteri w temacje PRZEGRAC ŻONE W KARTY'' tam wszystko pisze pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomyslowy
Opowoedz pozniej jak bylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata hiszpanska
Blanka dostajesz fajne propozycje Z zapasami w błocie z takimi na serio to ostra jazda zrywanie ubran w prawdziwa walka mysle ze bedzie chodziło o bardzo duże sumy Dla facetow super widowisko dla ciebie nie koniecznie No ale kasa jest Bedziecie zdzierały z siebie ubrania i .......... Bedzie bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasny
Z dużymi cyckami bedziesz miała oczywistą przewage jestem pewny ze twoja rywalka też jest cycata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasny
Dałbym wszystko żeby byc w tym barze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vipvip
Owszem rywalka też z dużym biustem walka trwa około 30 min czasami jest dłużej Zapraszam taż inne panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris72
Ja bym po twojej przegranej kazał ci sie ubrac w bardzo wyzywajacy stroj przeswitujaca bluzka i spodniczka z dużym rozpierdakiem oczywiscie bez cyckonosza i majtek ,pozniej poszedl bym z toba na miasta do banku na poczte i obserwowałbym jak sie zasłaniasz i jak kombinujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn111
Blanka jak wrocisz z tego baru napisz prosze jak było co robiłas Jestem bardzo zaciekawiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pedał was wkręca, co za c***y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris72
Blanka co robisz zawodowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piter80
Blanka pisałem rano i widzisz ..... Kretyni, niedowiarki i prostaki czytałem to wszystko tylko trzy kreatywne osoby reszta .....szkoda pisac to wymaga od nich samodzielnego myslenia a z tym jest problem Nie ukrywam dla mnie temat ciekawy i czekam aż sie odezwiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mam
Autorko a jak sie mąż kiedys o tym dowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uv
Autorka jeszcze w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomyslowy
Za niedlugo wroci, sie nie bojcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaone
Kelnerowałam w tym barze do połnocy byłam przygotowana na cos wiecej w sensje emocji a tutaj tylko powiew nudy Klientela to tylko lokalne pijaczki bylo paru młodych chłopakow w wieku 16-20 lat Zgodnie z umową miałam pokazac wskazanym przez własciciela osobą biust tak też zrobiłam był to starszy pijaczek i młody chłopak zrobiłam to z zaskoczenia nie spodziewali sie tego ich miny i reakcje były bezcenne Pożniej około 23:00 miałam dać sie dotykac wskazanej osobie trafił mi sie młody niesmiały chłopak z wadą wymowy jąkanie gdy zobaczył moje piersi i je dotykał to już nic nie mowił miał tylko otwarte usta usiadłabym mu na kolanach lecz niestety był w brudnym ubraniu roboczym Za kazdym razem kombinowałam tak zeby nikt z pozostałych klientow nie widział ze cos pokazuje ,wybierałam taki moment lub czekałam az w danej czesci lokalu nikogo nie było Do baru przylegała sala bankietowa wiec były pewne możliwosci Bar raczej nie zbyt ciekawy i bywalcy też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomyslowy
E no to niezbyt ciekawie, myslalem ze bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaprawa
A ten bar to gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaone
Około 50 km na północny zachód od Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a co myslisz o wczorajszych pomyslach nowych? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaone
Kilka mi sie podoba z tym bieganiem i szkoła ,nie wykluczam ze je bede realizowała Jeszcze ten ze zdobywaniem pieniedzy w okreslonym czasie też jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomyslowy
Czyli widze moje pomysly nie przypadly do gustu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uv
A walki w błocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×