Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blankaone

hazard i sex

Polecane posty

Gość riba1977
Zagramy jesli ty przegrasz bedziesz miała do przebiegniecja trase jest to 1,1 km trasa na uboczu las łaki po drodze są trzy domy w jednym mieszka rodzina wielodzietna same chłopaki chyba w wieku 14-20 lat w pozostałych też w tym wieku Trase biegniesz w ubraniu natomiast wskazany odcinek koło tych domow biegniesz toples i przed metą też jestes toples Co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaone
Ciekawe pomysły masz riba tego jeszcze nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brama
Blanka pozwalasz sie dotykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaone
Na wszystkie tego typu pytania znajdziesz odpowiedz w kafeterii na stronie ''PRZEGRAC ŻONE W KARTY'' Naprawde nie lubie sie powtarzac poczytaj tam i wszystko bedzie jasne jak słonce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jero
Czytałem extra babeczka z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomyslowy
Ja mam jedna propozycje, gramy w pokera, najlepij w holdema, wiadomo po.kazdej przegranej partii zrzucasz ubranko, ale po kazdej przegranej wymyslasz dodatkowe.wyzwanie, jakiekolwiek najlepiej cos z podtekstu erotycznego, Ty ja czy kto tam.jeszcze by byl, a na.koniec wygrany moze zazyczyc sobie cokolwiek ale.tylko zwiazanym z przyjemnoscia cielesna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość presepe
Widzisz autorko forum dla erotomanow a jak trzeba byc troche kreatywnym i wyjsc poza utarte schematy typu ''wysli mi fotke'' to jest problem Dla wiekszosci ludzi z tego servisu jestes zbyt skomplikowana bo wymagasz od nich tworczego myslenia Oni w wiekszosci na nic podobnego w życiu nie wpadną Swoją drogą jestes bardzo ciekawa i podniecajaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc
Proponuje taki zaklad, jezeli przegrasz dasz mi przy obecnosci meza ale tak zeby sie nie domyslil ze Cie posuwam albo jakkolwiek.robie Ci.dobrze, ale ma.byc w tym samym pomieszczeniu, jezeli przegram Ty wymyslasz dla mnie cos.ciekawego, widze ze masz glowe do pomyslow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaone
Pomysłowy ,podaj wjecej szczegołow Opisz ''co''i ,kto'' bedzie robił ? Ilu graczy? Gdzie ma to byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomyslowy
Hmmm najlepiej 8 osob, 4chlopy 4 kobiety, tak dla wyrownania, jakis zaciszny pub gdzie nie bedzie zbyt.duzo ludzi ale ktorzy zawsze moga wpasc na.piwko I sie przygladac jezeli zechca, wiekszy stopien ryzyka;) a kto, ja I Ty napewno, reszta dobierana, ktokolwiek zechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilka lat temu mialem problemy z hazardem mialem dom samochod ladna zone przegralem wszystko na koncu przyszlo mi patrzec jak moja zone posuwaja na moich oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaone
Gosc gosc zrobiłam już cos podobnego przeczytaj w temacje ''PRZEGRAC ŻONE W KARTY'' Chyba ze wymyslisz cos dodatkowego? Ja sie na wstepie ładnie przedstawiłam miło by było gdybyscie robili podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaone
Pomysłowy czyli jest nas dwoje a te szesc osob? W takich grach nie ma przypadkowych ludzi ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomyslowy
Wiem ze nie ma przypadkowych, musza byc pewne, mam kilku znajomych z czasow studiow co sie nie tak ale podobnie bawilismy, ja nie duzo 27;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos dodatkowego, boisz sie ze maz Ci cos zrobi jakby Cie zobaczyl z innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaone
Ja mam normalną rodzine meża i syna Wiec jego reakcja byłaby oczywista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaone
Pomysłowy masz żone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomyslowy
Mialem narzeczona, juz nie mam przez jedna wtope, zwiazana rowniez z zabawami, zostalem przylapany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaone
Pomyslowy Co myslisz o pomysłach ''riby''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomyslowy
Jesli mowisz o bieganiu topless I wykladach, ten z wykladami mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomyslowy
A Ty co bys np dodala do mojego pomyslu albo jaka np kare albo nagrode bys wymyslila dla mnie? Mozemy tez.zagrac heads upa, jesli nie dobierze sie odpowiednich pewnych ludzi, wtedy bedzie.trzeba lekko.urozmaicic, ale miejsce by pozostawalo bez.zmian, publiczny pub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaone
Publiczny pub no czemu nie Grałam dwa razy w rozbieranego pokera i wiało nudą meska czesc czekała az zdejme biustonosz i to była kulminacja gry bo facecji a było ich trzech po koleji wychodzili do toslety aby zrobic sobie dobrze Kolejnym razem też byłam chyba gwozdziem programu słyszałam kom. dotyczace mojego biustu ,tam rozebrałam sie do stringow niestety jeden z graczy pomylił mnie z prostytutka wiec ubrałam sie i wyszłam Wiec wole cos innego i z ludzmi w 100% sprawdzonymi i poznanymi osobiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomyslowy
Czyli wychodzi na to ze musisz I mnie poznac osobiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riba1977
Blanka jesli przegrasz to w ciagu 60 min bedziesz musiała przyniesc trzy pary majtek meskich noszacych od kogos ,dodam ze nie bedziesz miała pieniedzy na to Pozniej opowiesz jak to zrobiłas ? I co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomyslowy
O to jest nawet nawet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikko
Blanka jestes niesamowicje pozytywnie zakrecona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomyslowy
A moze by tak zmienic hazard, zamiast pokera ruletka, lubisz ruletke? Wiecej mozliwosci wyboru, wiecej przegranych wiecej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomyslowy
I wiecej mozliwosci wyboru z******tych ekscytujacych I podniecajacych wyzwan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×