Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Problem z chlopakiem

Polecane posty

Gość gość

Hej mam taka sprawe mam tak problem z chłopakiem jestem z nim 4 lata 2 lata pozareczynach . w obecnym czasie przebywamy zagranica pierwsze pol roku zacza strasznie pic pil codziennie wyglądał jak ostatni menel juz nie miałam siey do niego bo w nocy jeszcze sikal pod siebie prosilam go zeby noe pil zeby wybierał albo ja albo picie i dalej pil bylosmy na 2 tygodnie w pl to tez pil teraz tu wrocilisy to na poczatku tez pil to ja zeby sie na niego noe patrzeć uciekalam do znajomych. Jeszcze pisał doswojej byłej dziewczyny ze muz nią bylo najlepiej. Przepraszam mnie i prosił żebym mu wybaczyła ale ja juzduzo razy mu szanse dawalam powiedzial mi ze uratuje go jedynie dziecko ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś normalna ze siedzisz z alkoholikiem, chcesz zmarnować resztę życia sobie i dziecku, pogoń menela i nie przyznawaj się ze kiedykolwiek go znałaś, w*******l go z domu, on się nigdy nie zmieni a dziecko chce tylko dlatego aby mieć cię w garści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No,koniecznie zrób sobie z menelem dziecko,może jakiś półgłówek po pijanych plemnikach się urodzi? No,po prostu propozycja nie do odrzucenia.Nie możesz na niego patrzeć,uciekłaś do znajomych,ale on ci mówi,że dziecko może uratować wasz związek i pyk,ty myślisz,że wszystko się zmieni.Oj głupia ty,głupia ty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
no to jest tak glupie, ze to moze byc tylko prowokacja. zastanawiasz sie czy miec dziecko z alkoholikiem... balagam:D to nawet nie wymaga napisania odpowiedzi, jest oczywista:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to chodzi ze ja nie chce z nim dziecka. Pieprzyc to by sie codziennie chciał ale ilez można a jak ja odmowie to lazi z fochem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE RÓB SOBIE DZIECKA! Żeby związek przetrwał pojawienie się dziecka musi być idealny,dojrzały, pełen miłości i zaufania. Jest to ogromna odpowiedzialność i wiele par nie radzi sobie z presją i obowiązkami dlatego potem są rozstania i rozwody. Bądź mądrzejsza od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co ja mam zrobić zakończyć ten związek kuzwa juz tyle przez niego ryczalam nie wiem co ze mną sie robiło mowilam sobie ze koniec ze nie bede sie dalej meczyc a tu dalej wracam jak p******a. Wszędzie u znajomych mi tylko wstyd robił bo sie naj***l i zawsze musialam go za głupie teksty tłumaczyć albo spal naj****y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jesteś taka głupia, że dalej z nim jesteś, to męczy się dalej z patologią. Ręce opadają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On juz na tygodniu nie pije ale w weekendy za to nadrabia . i najbardziej wkurza to ze jak mu sie kochać chce a ja nie chce to chodzi obrażony i nic sie nie odzywa. Juz naprawdę nie wiem co robić czy dac sobie całkowity spokoj z nim czy meczyc sie dalej i czekać na zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mu, żeby wypierdalał z twego życia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest takie proste powiedzieć tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz naprawdę nie wiem co robić czy dac sobie całkowity spokoj z nim czy meczyc sie dalej i czekać na zmiany xxx Ha ha ha ha Oczwiscie "czekac na zmiany" - majtek i pogody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodaj jeszcze , że na każde zawołanie uprawiam z nim sex , robię mu prawie codziennie loda , a nawet ostatnio puka mnie w cacao . . . Dlaczego on tego nie docenia ?! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarszyZgredzik
Wez mu z połykiem tzn : wysuń język i niech ci zapakuje po same jaja ! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest k***a śmieszne jaz nim nic nie robię myslalam ze tu sa normalni ludzie i cos pomogą doradza ale widze ze sie mylilam !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę ?!! To ty potrafisz myśleć ?????????! :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ty jesteś nienormalna, jesteś masochistka widac i lubisz się męczyć z patologia oczywiście w imię miłości :D, jednostronnej miłości. Myślisz że on się zmieni? No chyba na gorsze! Naiwna jesteś. Wkrótce pewnie zacznie Cie bić. Ale Ty będziesz tylko narzekać i nadal to tolerować bo przecież,, go kochasz", żałosne są takie idiotki bez godności które zniosa wszystko byleby facet był. Zero honoru, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRobotySuczko
Musisz częściej klękać przed nim na kolanach z szeroko otwartą japą . . . Żeby mógł cię kiedy tylko chce posuwać w pyszczysko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rob tego. Nie trać czasu na tego czlowieka wiem co mowie. Pod zadnym pozorem nie chciej z nim dziecka bo sie pogrążysz a dziecku zniszczysz zycie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×