Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmmonaa

Czy jestem ładna?? szczerze

Polecane posty

Gość gość
A ja jestem facetem i powiem tylko, że u nas w liceum na taką gębę mówili KOPARA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nic bardziej zenujacego niż kobieta która sama sobie prawi komplementy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki typ jak Ty uważa ze może obrażać innych a tak naprawdę sama wyglądasz najwyżej przeciętnie , podejzewam ze skoro sama krzyczysz ze jesteś ładna to też sama sobie lajkujesz zdjęcia i piszesz komcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce mi się bo mnie to NIC NIE OBCHODZI, zauważyłam twój wątek kliknełam i wpisałam odpowiedź a ty mnie bez przerwy obrażasz chociaż nic o mnie nie wiesz. Za to ja juz wiem o tobie że jesteś brzydka, przewrażliwiona na swoim punkcie, zarozumiała i tępa skoro tak sie skupiasz na wyglądzie i jakichś aktorskich miernotach. Zajmij sie czymś ciekawszym niż promowaniem swojej brzydoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu obrażanie bo uslyszalas o sobie prawdę księżniczko , uważasz się za piękna a tak naprawdę piękna nie jestes , bo piękne kobietu sobie same komplementów nie prawia bo robią to inni ludzie :) gdyby inni uważali Cię za piękna to byś sama o sobie tak nie mówiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic sobie nie lajkuję wściekła paskudo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem spokojna to ty się telepiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nabierz trochę skromności bo to ze nazywasz sama siebie ładna wcale nie znaczy ze wyglądasz lepiej niż kto kolwiek, to tylko twoje zawyżone mniemanie o swojej osobie , pewnie codziennie mijają cie na ulicy dużo piękniejsze niż Ty i przede wszystkim dużo skromniejsze i bardziej kulturalne , popracuj nad sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam że jestem ładna, to się pokrywa z opinią innych ludzi o mnie, nie mam kompleksów i nie muszę wklejać zdjęć na kafeterii, żeby to sobie potwierdzić. W życiu bym nie wyjechała z wątkiem poświęconym swojemu zdjęciu, wolę wspólnie z innymi ludźmi zajmować się wazniejszymi sprawami a komplementy dostaję niejako przy okazji. Ty próbowałaś wymusić komplementy, dostałaś prawie same krytyczne opinie i się awanturujesz bo otrzymałaś szczere wypowiedzi o które prosiłaś i były one dla ciebie raczej przykre. Jakie to wszystko żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że twoja hejterska postawa w stosunku do tej kobiety jest zasłona , mnie się ona podoba nie muszę się dowartosciowywac obrażając ja tak jak ty , znowu się chwalisz swoim wyglądem czyli cały czas szukasz na siłę potwierdzenia swojej wymyślonej urody , pewnie komplementy dostajesz od swoich kolezaneczek które też zajmują się hejtowaniem ludzi jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak paskudnym trzeba być człowiekiem żeby aż tak obrażać ta kobietę , jak mi się coś nie podoba to nie komentuje a nie obrażam żeby komuś się zrobiło przykro , człowiek powinien mieć trochę przyzwoitości ludzkiej , bo N piękno człowieka składa się piękna twarz ale też i serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę cię znowu zranić, ale komplementy dostaję od facetów. Przyzwyczaiłam się, bo nie zabiegam o nie, w przeciwieństwie do ciebie. I wiem że to twoje zdjecie, inaczej byś tak nie wyłaziła ze skóry na każde słowo nie po twojej myśli. A teraz kończę tę durną kłótnię, bo podobno głupszemu należy w porę ustąpić, zanim ściągnie nas do swojego poziomu. Żegnaj, paskudo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz wstrętny charakter i pewnie twarz :) A ja Ci życzę miłego dnia i zmiany bo w przeciwieństwie do Ciebie jestem dobrym człowiekiem :) A komplementami sie tak nie podniecaj bo nawet grube koniety je dostają a także starsze od młodych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś tak podła wredna i zadufana w sobie ze pewnie nigdy się nie zmienisz , nawet jeśli jestes ładna to chłopak wybierze trochę brzydsza ale z dobrym sercem a Ty zostaniesz sama z tą swoją wymyślona uroda która chwalisz tylko Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och tak jestem zła, bo napisałam ci to co chciałaś, i tak jak chciałaś bo szczerze :D Podobnie jak cała reszta tu piszących, którzy ci wytykają twoje mankamenty. To ty masz wstretny, zaczepny i agresywny charakter i pewnie dlatego jesteś taka brzydka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ty strasznie cierpisz bo przeczytałaś prawdę o swoim wyglądzie :D Mogłabyś już przestac się kompromitować i pogodzić się z tą porażką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś strasznie zadufana w sobie , bardzo to źle świadczy o tobie jako o kobiecie :) typowa księżniczka która nie ma nic w głowie ale za to za dużo w buzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W buzi to ty miałaś duzo, to widać po kształcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże jaka Ty chamska jesteś , zero kobiecości w tobie , gdybyś miała wstyd to byś tak do nikogo nie powiedziała , bezwstydne te kobiety dzisiaj bez honoru żadnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ to są twoje słowa! Dokładnie z poprzedniego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gęba od ucha do ucha a w glowie siano , na szczęście jak ludzie się kapna jaka jesteś to nawet robol z budowy tobą pogardzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są twoje słowa, a zatem jesteś chamska, bezwstydna i zero w tobie jest kobiecości, co zresztą rzuca się w oczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podniecaj się dalej swoim chamstwem i tak zostaniesz sama z taką obrzydliwa osobowością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A siano w głowie to ma paniusia która jest zajęta wyłącznie wyglądem i aktorkami, do piet mi nie dorastasz intelektualnie jeśli u ciebie można się w ogóle doszukać śladów rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na koniec ci kochana powiem ze mam urode podobna do mirandy kerr i chłopaka z niemiec :) nie jestem autorką tylko mam dobre serce i bronie niewinnych ludzi przed takimi hejterkami jak ty a Ty kis się w swojej nienawiści dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imputujesz mi swoją nienawiść, ty i twoja brzydota są mi kompletnie obojętne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tobias powiedział ze znalesc ładna dziewczyne nie jest trudno , ale ładna i z dobrym sercem jak ja to jak wygrać w totka :) ja bronię ludzi ty ich hejtujesz dla zabawy :) życzę szczęścia ale a takim charakterem jak twój to będzie trudne jesteś zepsuta :) Ale życzę zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem, jak można prosić o opinie, i to szczere, a jak sie je otrzyma, złościć się, rzucać się jak obłąkana, wymyslać ludziom i sie obrażać, bo się dostało to o co się prosiło. Może ty potrzebujesz pomocy psychiatrycznej, zastanów się nad tym poważnie, zanim cię wywiozą w kaftanie do zakładu zamknietego :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kis się dalej w swoim jadzie :) tylko nie myśl ze wprowadzisz mnie do Twojego poziomu miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój Tobias długo z tobą nie pobędzie jak będziesz tak wariować :D Znajdzie sobie ładniejszą i spokojniejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×