Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmmonaa

Czy jestem ładna?? szczerze

Polecane posty

Gość gość
chyba zeby takiego dzieciaka w ciele doroslego jak ty na rekach nosic i cyckiem karmic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masywne uda? chyba po to, zeby nosic takiego dzieciaka w ciele doroslego na rekach i cyckiem karmic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładna kobieta a paszteciary po niej jadą , gdyby o siebie zadbała to by już żadna z Was nawet do niej startu nie miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak głupie babska wypowiadajace się na temat urody kobiey :D ona ma bardzo kobieca figurę male ramiona i szerokie biodra , ktoś powiedział ze ona nie ma grama mięśnia tylko sam " budyn" tak się składa ze facetów nie kręcą mięśnie u kobiet chyba ze jakichś gejów , każdy z moich kolegów mówi że umięśnione kobiety sa oblesne i już wolą żeby miały troszkę ciała niż kaloryfer jak zawodowy kulturysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twarz też ma ładna tylko ze ma ciemne włosy i jasna karnacje co daje trupi efekt , powinna zrobić sobie blond i zmienić grzywke, A także kręcić trochę lokow, usta ma bardzo lade nos zgrabny , twarz lekko pyzata kobieca , nie wiem gdzie ona jest brzydka ,a to ze wy jesteście zadbane wcale nie znaczy ze jesteście ladniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydula ze zdjęcia właśnie się obudziła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SZCZERZE to można o niej powiedzieć różne rzeczy, ale nie to, że jest ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie same macie męskie mordy tylko umalowane mnie się podoba a jestem facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeżeli same nie macie takiej urody jak karina sycheva albo Barbara palvin to też jesteście pasztetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe oczka, za blisko siebie, perkaty nos, wąskie zacięte usta, szeroka i głęboka szczena jak u dresa, ulizane włosy, za wąskie ramiona. Jeśli dodać jeszcze szlachetne ubóstwo myśli w spojrzeniu, to mamy piękność dla imigranta z III swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie wyglądasz dużo gorzej od niej tylko masz o sobie wysokie mniemanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystawiaś zdjęcie, chciałaś oceny i to szczerej, dostałaś o co prosiłaś, więc nie wierzgaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie moje zdjęcie poprodtu uważam że jest ładna kobieta a Ty się nad nią pastwisz , pokaż swoje zdjęcie pewnie było by więcej śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nie masz urody zbliżonej do mirandy kerr to też nie jesteś ładna więc zluzuj z obrazaniem ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie nad nikim nie pastwię, odpowiadam na pytanie w tytule! To jest zresztą jeden z 2 moich postów w tym wątku. Pozostałe nie są moje, niestety :p Inni też nie uważają cię za piękną. Jak domagasz się oceny to głupotą jest oczekiwać samych superlatyw. Chciałaś opinii, to masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest moje zdjęcie ;) mnie obrzydza poprostu jeśli kobieta która sama jest brzydka ale ma wysokie mniemanie o sobie obraża inne kobiety , moim zdaniem ona jest normalna tylko skromna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja własnie jestem bardzo ładna, dużo bardziej niż ty z twoją wielką tępą gębą i małymi oczkami, ale nie wpadłoby mi do głowy żeby się obnosić z czymś, co nie jest moją zasługą. Niestety im brzydsza tym bardziej zarozumiała, jak widać na twoim przykładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz też fatalną figurę, wąskie ramiona, zero talii, boczki i szerokie biodra. I co za problem napisać że jesteś facetem który broni twojej nieistniejącej urody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze myślisz o sobie ze jesteś ładna wcale nie znaczy ze ładna jesteś , Ty poprostu jesteś zarozumiala , piękne kobiety sa zazwyczaj skromne , a Ty wychwalasz sama siebie wiocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpię żebyś była więcej niż przeciętna , za to chamstwo i brak skromności widać gołym okiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą spokojnie mogłabyś być facetem - transem. Ktoś to napisał już wczoraj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedziałam jesli nie masz urody zbliżonej do mirandy kerr albo krainy sychevy też jesteś brzydka bo taka uroda u kobiet jest najpiękniejsza i taka uroda się wszyscy zachwycają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma zadnego chamstwa w spokojnym wyrażeniu swoich spostrzeżeń, to ty tracisz równowagę i wariujesz, bo ludzie piszą ci prawdę o twoim wyglądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są różne typy urody, nie tylko Miranda jakaś tam, jeśli dla ciebie istnieją tylko 2 to jesteś zwyczajnie głupia, co zresztą widać na twoim obliczu jak na dłoni. Brzydoty też są różne typy i ty się wpasowujesz w ten dość pospolity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem od kiedy Watykanie komuś brzydoty i obrażanie kobiety to kultura :D powiedziałam to nie jest moje zdjęcie bo ja jestem blondynką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiam się ze niestety jeżeli nie masz urody mirandy albo kariny to jesteś brzydka bo ten typ kobiety podoba się 100 % mężczyzn to tak zwana uroda uniwersalna i mając taka urodę masz szansę podobać podobać każdemu , jeśli nie masz takiej urody jesteś przeciętna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą ty mnie tak samo obraziłaś, chociaż nie domagałam się opinii, nie wystawiałam się na pokaz ani nie żadałam szczerości. Gdybyś nie była osoba ze zdjęcia to byś tak nie pyszczyła o uznanie jej za piekną, co jest śmieszne samo w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie chce mi sie szukac zdjęć tych twoich aktoreczek, dla mnie i dla reszty osób z tego wątku jesteś brzydka, albo co najmniej masz mnóstwo braków. Niezaleznie od tego, jak bardzo masz niewyparzoną i dużą twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce Ci się szukać zdjęć tych aktoreczek bo wiesz że odpadasz przed startem , dziwne że przeciętne osoby maja o sobie aż tak wielkie mniemanie , nie masz za grosz w sobie skromności , pewnie wyglądasz normalnie jak 70 % Polek ale masz się za boginię :) wychwalaj się dalej sama i obrażaj dalej ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×