Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jak to jest byc bezplodnym ?

Polecane posty

Gość gość
Nie obchodzi mnie autorzyca ale powiem ci ze czesto zastanawialam sie jak postrzegaja swiat niewidomi . Zebys wiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak to jest mieć dzieci, których nie chciało się mieć? Dzieci z wpadki, poczęte w niewłaściwym czasie, z niewłaściwą osobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Cię rozumiem. Sama miałam problemy z akceptacją bezpłodności. Bałam się, że mój mąż mnie zostawi, bo nie mogę dać mu dzieci, nigdy mu ich nie dam. Diagnozę o bezpłodności dostałam będąc sama na wizycie. Gdy mąż zapytał się mnie o wyniki, powiedziałam, że chyba okej, że lekarz zalecił jeszcze wykonanie innych badań. Przepłakałam wiele nocy. W końcu zdecydowałam się zwierzyć mężowi. Przyjął to dobrze, był naprawdę wspierający. Poszliśmy do invikty i porozmawialiśmy o naszych opcjach. Usłyszałam: adopcja lub in vitro. Przegadaliśmy to, byłam bliska adopcji, jednak same rozumiecie. Nie chciałam ominąć ciąży, chciałam doświadczyć porodu. In vitro z KD to była jedyna szansa. Wybraliśmy profil Dawczyni jak najbardziej podobny do mojego. Zaszłam w ciążę od razu, po 9 miesiacach urodził się mój synek. Jest naprawdę podobny do mnie, zdrowy, mądry. Jestem wdzięczna każdego dnia, że go mam. Razem tworzymy naprawdę szczęśliwą rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×