Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rolnik szuka żony 4

Polecane posty

Gość gość
Ja w ciążę nie wierzę, bo piją% na randce, ale w ich wcześniejszą intensywną:-) znajomość tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesiek 42lata
Kocham Karola 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Universum czemu Gocha powinna wybrać tego w okularach? Bo starszy ? Ona od początku poczuła mięte do młodego, i wcale sie z tym nie kryła że on jej sie podobał. Dla formalności dobrała drugiego Pawła i dla jaj Dawida-taka prawda. Zauważcie że jej przyjaciółki mówiły wprost "ze z tej maki bedzie chleb" bo wiadomo że im sie Gocha zwierzała, i o to chodzi-nie brać takiego co niby "bardziej by pasował, i jest taki przyzwoity" tylko takiego do którego coś zaczyna sie czuć. Póki co sprawdza sie to doskonale-bo udało im sie poza programem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karol wybrał Sare-i byli razem na wyjeździe w Trójmieście, (odcinek 11) ale nic z tego nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tych, co piszą, że Kasia od Piotra nie jest w ciąży, bo piła na randce: jesteście pewne, że piła? :-) Podniosła kieliszek, ale nie było już pokazane, czy wypiła choć łyczek :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę że nie ma tu nikogo kto zna ewkę, ani jednej koleżanki nie ma czy co....dajcie jej namiary, chcę ją poznać. Uwielbiam ekstremalne wyzwania. Za rok będzie chuda i będzie jadła z ręki, jestem w stanie ją zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Zbychu siedzi na sympatii czyli go mloda iwonka jednak nie chciala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co piszą do Zbyszka kobiety z Sympatii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zapowiedzi odcinka tak to wygląda jakby Zbyszek jednak zrezygnował z dalszej znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotrek trzymał gospodarkę tylko do programu. Teraz już zwierzęta wyprzedane, trochę ziemi zostało. Mieszka sobie z Kaśka w drewnianym domku, a rodzice w domu obok, który kupili od sąsiada. Jego tata był konkretnym imprezowiczem za młodu więc dobrze go oceniłyście. Ale nic nie wiem o Kaśki ciąży więc nie wiem czy to plotka czy dobrze się maskuje. Bo nie widać ciąży po niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jest to jasne ze znali sie przed, bo po pierwsze widać laska zero leku przed kamerami, po drugie-całosć wizyt kandydatów u rolników trwa 5 dni ( chyba u Piotra przedłuzyli o dzień) , Emilia wyleciała chyba 3 dnia, 4 pojawiła sie ta Kasia a piątego-czyli drugiego dla tej Kasieńki już była wielka miłość- nierealne. Ale Kasia bardzo pasuje do Piotrusia pana- mało ciekawa jak i on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po Karolu widać, że miał zamiar wybrać Sarę, bo jak mu bliscy doradzali Anię lub Justynę to się skrzywił, a potem śmiał się, że nie musi brać czyjegoś zdania pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tu siedzi ktoś z produkcji, że tak wypisuje, co będzie w którym odcinku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Kanapka i Monika od Piotra są w jednakowym wieku, obie maja po 40 lat, chyba każda zapytana kobieta widząc foto jednej i drugiej na pytanie jak chciałaby wygladać w wieku 40-stu lat odpowie ze jak Monika. Monika wcale też nie jest supermodelką nie nosi rozmiaru 36 i nie ma 180 cm wzrostu, ale jest bardzo zadbana elegancka-i to jest podstawowa róznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze widać ze kobieta z klasą a nie to co Ewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy chrzanicie! 😠 Ewa jest cudowna 😍 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehh wystarczy zjeść kanapkę w programie i jest się już panią kanapkową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tej kanapki, to akurat bym się nie czepiała. Kobieta jechała kawał drogi, a tu na dzień dobry wyjechano do niej, że jest post i niczym nie poczęstowano. Przegięcie, tym bardziej, że w wakacje to jaki był niby post? Zwykły piątek? To nie można było podać komuś z drogi śniadania albo obiadu?? Trochę kiepsko jak na słynną polską gościnność;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że razem z ekipą to tam było minimum ze 6osob przyjezdnych. Prosiaka trzeba było zarżnąć. Hmm a może ekipa filmowa zjadła wszystko! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę że na pewno cos dostały jeść a z tym postem to był żart. Ani Zbyszek ani jego mama raczej nie wyglądają na takich co by poscili; -) Ale kamery pokazały to co chciały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie że z postem to zart-jaki jest post w czerwcu? Mysle ze kolacja była normalnie- zapewne chodziło o to zeby sie najpier rozgosciły rozpakowały-a reszta w swoim czasie. Zresztą nigdzie kolacji nie pokazali, u Goski Dawid sie rzucił na smalec-a jej mama mówiła że zaraz bedzie kolacja jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"No ale musiała się odezwać, na koniec wyskoczyć z tym psem .." >> padam :) Justyna przebiła wszystkich w tej edycji/ Żal że jej nie wybrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chore odebrał poród wiec od razu jest idealny dla niej, nieważne go ona go zwyczajnie nie lubi nawet, co dała odczuć na tej psudo-randce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo takie autentycznie jest myślenie na wsi...nieważne czy małe gosodarstwo czy bogate zmechanizowane - mentalność ta sama. Żony nie szuka się tylko dla siebie ale też dla rodziców i dla gospodarstwa i sami rolnicy mogą zaprzeczać ale taka właśnie jest prawda. Mam sąsiada rolnika i widzę dokładnie jakimi kryteriami kierowali się jego rodzice. Oni mieli decydujące słowo a nie on;-) Pamiętacie Zbycha z pierwszej edycji i słowa jego matki ''ładna miska jeść nie daje'' No właśnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gocha raczej nie szuka chłopa do roboty, ona zatrudnia ludzi, taka jest prawda. Ona szuka chłopa do czego innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzice mają głos bo to ich rodzinne majątki. Wystarczy wydziedżyczyc dzieci i przyszła synowa czy zięć biede klepać będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Monika miała spore dziecko, o ile mnie pamięć nie myli, więc tym lepiej zrobiła. Nie da się wychować dziecka przy takim chłystku z dyskoteki. Mikołaj też już widać jednoznacznie, że wybierze Tereskę, a jakby Renata została to wybrałby ją - on patrzy na młodość i potencjał seksualny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×