Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rolnik szuka żony 4

Polecane posty

Gość gość
kiedy najnowszy pdcinek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W niedzielę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A guzik, festiwal w Opolu jest, następny odcinek Rolnika dopiero 24-go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łeee nie mogę się już doczekać jak nawiedzona będzie się zachowywać przy tym rolniku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Która nawiedzona?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim zdaniem Karol może zniechęcić się do nawiedzonej. Mężczyźni lubią kobiety bardziej niedostępne, takie które trzeba zdobywać.a Justyna już zadeklarowała się,że go kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam bym się brał za Nawiedzoną 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem sam na siebie wnerwiony że to oglądam 😭 !!! Jestem walnięty :-( i jeszcze na kafeterii pisze 😭 !!! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiidzkaa
1.panna Rolniczka-ćorka konia i osła :) ryyj jak kon :) ona jest taka męska,oschła i niekobieca.A ma samych takich cienkich fiutów,ciapatych:) Totalnie nie ma biedaczka w czym wybrac:) szkoda mi jej bo jej dali 10 ciu kandydatów takich zniewiesciałych delikatnych,a fabula progrmau jest taka ze musi kogos wybrac. 2.Nawiedzony rolnik-florysta...kurfa co to jest?c***a bez jaj co układa kfietuszki.Oczy jak zbity pies,ciagle załzawione oczka.A gdzie cechy męzcyzyzny??? 3.Stary dziad z winnic.Wyglada na bardzo wyposzczonego zboka.ktoremu chodiz tylko o seks. 4.Pan soltys bez rąk...:( Ciapowaty kulfon,oblesny trzymający sie mamusi 40 latek...brzydal o dobrym sercu,,a marzył o ksiezniczce:) 5.Pan diskotekowy co ma psy wilczury...Wypacykowany,wystrojony jak pedał.ciagle szczerzy zemby jak down...to ma byc rolnik???widac ze narcyz zakochany sam w sobie i zadnej kobiecie nie pozwoli w domu rządzic.:) dlaczego nie chodzi w gymowfilcach i nie kopie gnojówki,tylko zawsze w czysciutkiej koszuli??? ehh.nie ma co ogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej spędzać czas czytając i słuchając opowiadań erotycznych Uwaga TYLKO dla KONESERÓW !!! https://sexyvoice.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ten były żołnierz nie potrafi rozmawiac z kobietami, śmieje sie jak głupi do sera i patrzy w dół :O normalnie szok, juz nie dziwi mnie że w wieku 38 lat jeszcze nie ma żony ,pozgłaszały się do niego jakies wykształcone,jakaś dyrektorka z korporacji no sorry ale taka kobieta potrzebuje porozmawiać na ciekawe tematy a z nim ? O czym ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Karolek wybrał Nawiedzoną? Ma ktoś jakieś przecieki? Są razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem dlaczego Zbigniew odrzucił na końcu tą kobietę, wydawało się, że ma najbardziej poukładane w głowie no i ładna była. Z kolei ten wojskowy Piotr(?) wybrał tego glonojada z dużym przebiegiem, a t sympatyczną blondynkę odrzucił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta "warszawianka" z Brodnicy ma się za nie wiadomo co, jaka to ona najpiękniejsza i bezkonkurencyjna. Żal żal żal a jak on ją wybrał i leci na taki tani podryw to widać że na poważnie życia nie chce układać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj właśnie ta blondynka prawdę powiedziała o swoich konkurentkach, że zgłosiły się do programu się polansować a ona widać było ze miała nadzieję na coś więcej, trochę mi jej szkoda było.. zresztą one same tydz. temu powiedziały że bały by się krowę wydoić i już to mówi samo za siebie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. A ta "czarna" z przerwą między zębami którą Karol odrzucił pokazała pazury- że skoro nie chce panny to będzie wychowywał czyjeś dzieci itp a tak to słodka idiotka, a później zaczęła atakować tą kobietę która ma dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbyszek wywalił ją bo ona za silna dla niego była. To kawał baby ktorej moze palma odbić. Dla niego ta czarna bez okularow idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta blondyna odrzucona przez żołnierzyka idealna na kochanke dla mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zdegustowana. Piotr z Zalesia wybrał ppustaki a odrzucił taką fajną, ciepłą dziewzynę, z którą mógl stworzy rodzinę. Już widzę jak te damesy będą stroiły fochy jak do niego przyjadą. Będą damy i wieśniaczki a nie ''Rolnik...'' Ta odrzucona brunetka od florysty pokazała nie drapieżność a totalny brak klasy i tylko potwierdziła ,że podjął słuszną decyzję. Ona wyrzuca mu brak katolickich wartości a gdzie jej miłowanie bliźniego? heh Rolniczka ma same ciapy, które do niej nie pasują. Dziadzio ma ochotę na bara bara i nic więcej,podobnie jak zbigniew trzeciej edycji, ''tego wiesz'' Zdziwiło mnie zachowanie Zbigniewa . Odrzucił kobietę, która aż za nim piszczała. Pewnie zakręciła mu w głowie ta 33 - latka bo jest przebojowa i z nią ma największe szanse na tą wymarzoną trójkę dzieci ale czy mu się uda? Wątpię aby z nim została.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a poznaje ktoś pana z programu co leci teraz na tvn style?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuba od Anki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno był w randce w ciemno na tvp2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać ma parcie na szkło pewnie dobrą kasę musi dostawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten koleś jest psychiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałosny program, jak to oglądam to nie wiem czy się śmiać czy zachować grobową twarz, ale trudno uwierzyć że "to" się wyprawia naprawdę. szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam na wsi, oglądam ten program i stwierdzam że nie znam takiej wsi jakiej obraz w nim się przedstawia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten karol to taki cycek, masakra :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Somsiad zza płotó
Hehehe, Karolek udawał takiego zagubionego pieska z maślanymi oczkami a co do czego to dzisiaj zwalał z wozu kolejne babki jak snopy z wozu. I niestety wpieprzył się na maksa z tą florystką od królowej Elżbiety, przecież jak jej nie wybierze to ona strzeli samobója. Ten bez ręki, następny artysta, udawał nieśmiałego to nikt do niego normalny nie napisał. Najlepsza była ta młoda, jakby upośledzona co mu na pan mówiła :lol: Rolniczka - ładna ale i tak bardziej męska od tych modeli co do niej napisali. Nie wróżę sukcesu. Stary winiarz, wygląda komicznie w tych farbowanych na wiśniowo włosach :lol: Wybrał najlepiej jak mógł, ale czy coś z tego będzie ? Ten co tak szczerzy zęby. Niech ta co tak płakała dziękuje że ją odrzucił bo miałaby z nim przesrane. A tak te trzy co zostały oskubią go jak kurę na niedzielny rosół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×